6 بهترین (رایگان) سازندگان وب سایت برای نمایش رویدادهای جامعه [CurreantYear]

با وجود صدها سازنده وب سایت در خارج ، انتخاب صحیح می تواند فراتر از میزبانی رویداد شما باشد.


سازنده مناسب وب سایت به شما امکان می دهد تا سایت خود را طی چند دقیقه تنظیم کنید, آن را سفارشی کنید تا با رویداد بی نظیر شما مطابقت داشته باشد و تمام ویژگی های مورد نیاز خود را اضافه کنید – از فرم های ثبت نام داوطلبانه تا قابلیت های تجارت الکترونیکی برای فروش بلیط – بدون نیاز به یادگیری یک خط کد.

انتخاب سازنده اشتباه می تواند به معنای هدر دادن وقت و هزینه در سایتی باشد که از آن راضی نیستید.

این جایی است که ما وارد می شویم. ما تمام سازندگان برتر وب سایت را آزمایش کردیم در بازار برای تهیه این لیست از بهترین موارد برای نیازهای شما:

بهترین سازندگان وب سایت برای رویدادهای انجمن – انتخاب برتر ما

 • ویکس – از 80+ الگوهای رویداد انتخاب کنید تا بهترین رویداد را پیدا کنید
 • سایت123 – سایتی را برای رویداد خود در 3 مرحله ساده تنظیم کنید تا در سریع ترین زمان ممکن زندگی کنید
 • WordPress.com – برای به اشتراک گذاشتن تجربیات از رویداد خود ، یک وبلاگ بسازید
 • سایت ساده – قابلیت های تجارت الکترونیکی را حتی با برنامه رایگان برای فروش بلیط برای رویداد خود از طریق سایت دریافت کنید
 • Weebly – فید اینستاگرام خود را به سایت خود وارد کنید تا رویداد شما در بهترین نور نمایش داده شود
 • جیمدو – برای تعامل بهتر با مخاطبان خود ، ادغام رسانه های اجتماعی را اضافه کنید

1. ویکس

Wix یکی از اولین مکانهایی است که بسیاری از آنها به دلیل انتخاب قوی بیش از 500 قالب به آن می روند ، وقتی می خواهند وب سایت رویداد ایجاد کنند.. آنها یک دسته بندی کامل از الگوهای اختصاص داده شده به رویدادها دارند, شامل:

 • مراسم ازدواج & جشن ها
 • کنفرانس & جلسات
 • تولید رویداد
 • سالن ها

یکی از قالب های مورد علاقه من الگوی کنوانسیون های طنز است. در حالی که برای کنوانسیون های سبک طنز هدف قرار گرفته است ، این امر می تواند برای سایر فرم های کنفرانس یا سایر رویدادهای جامعه بسیار مفید باشد. در بخش Venues ، مضامین شرکت تئاتر و تئاتر بازی نیز برای برنامه های منظم مانند نمایش ها ، جلسات و سایر اجراها که به طور منظم برنامه ریزی شده اند فوق العاده است..

6 بهترین سازندگان وب سایت برای ایجاد یک سایت رویداد به صورت رایگان [2020]کنوانسیون طنز – برای امتحان کردن این الگو کلیک کنید

این الگوهای Wix و سایر مواردی را برای شما فراهم می کنند تا بتوانید رویداد خود را تبلیغ کنید ، از جمله گالری عکس ، ادغام Google Maps برای ارائه مسیرهایی برای رویداد خود ، تماس با صفحات وب برای مهمانان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رویدادها و موارد دیگر.

در صورت نیاز به قابلیت های اضافی, همچنین می توانید از طریق فروشگاه App ویژگی هایی را به وب سایت خود اضافه کنید. با این کار می توانید فرم های دیگری ، ویدیویی ، چت زنده یا حتی یک برنامه زمان بندی را اضافه کنید تا به مهمان شما اجازه دهد از طریق وب سایت خود برای رویدادها ثبت نام کند.

توجه داشته باشید که در حالی که می توانید با Wix به صورت رایگان وب سایت راه اندازی کنید, شما فقط به 500 مگابایت در انبار محدود خواهید شد و مجبور به استفاده از زیر دامنه هستید. طرح کمبو پرداخت شده بهترین گزینه است ، زیرا نام دامنه رایگان به مدت یک سال ، 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی و همچنین امکان میزبانی حداکثر 30 دقیقه فیلم درباره رویداد شما را مستقیماً در وب سایت ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت Wix اینجا را کلیک کنید.

نکته اصلی Wix این است که پس از ایجاد وب سایت خود ، به این الگو گیر می دهید. اگر می خواهید به مورد دیگری تغییر دهید ، باید سایت خود را از ابتدا بازسازی کنید.

مطمئن نیستید که Wix سازنده مناسبی برای شما است؟ ما را بخوانید بررسی عمیق برای کسب اطلاعات بیشتر.

2. Site123

Site123 یکی دیگر از سازندگان وب سایت است که دارای انتخاب معقول از قالب ها از جمله الگوهای رویداد است.

اگرچه مجموعه آن به اندازه Wix قوی نیست ، اما بسیاری از دسته های رویدادهای معروف را در بر می گیرد. دو الگویی که من واقعاً در اینجا دوست دارم الگوی Beer Festival و الگوی We are Married هستند.

قالب جشنواره آبجو Site123جشنواره آبجو – اکنون این الگوی را امتحان کنید

هر دو قالب بخش هایی دارند که درباره رویدادها اطلاعات بیشتری نشان می دهند ، شکسته شدن از وقایع در هر رویداد و بخشی که می توانید با برگزارکنندگان در تماس باشید. برای الگوی عروسی ، می توانید RSVP را برای این رویداد بدست آورید. در قالب Beer Festival می توانید مستقیماً از وب سایت ثبت نام کرده و بلیط خود را پرداخت کنید.

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از Site123 برای وب سایت رویداد شما این است که ویژگی های تجارت الکترونیکی در کلیه برنامه های پرداخت شده موجود است. بدون نیاز به ثبت نام در برنامه های گران قیمت تجارت الکترونیکی ، می توانید بطور مستقیم از وب سایت خود بلیت بفروشید.

مانند Wix, برای سفارشی کردن وب سایت رویداد می توانید از Market App App Site123 استفاده کنید با هر ویژگی ای که برای ارتقاء رویداد خود نیاز دارید. می توانید گالری های اضافی ، برنامه های رزرو ، Google Maps ، گفتگوی زنده و موارد دیگر را اضافه کنید.

اصلی ترین نکته اصلی استفاده از Site123 برای وب سایت رویداد شما این است که الگوهای آن از نظر طراحی بسیار شبیه هستند. اعطا ،هنوز هم می توانید این الگو را با عکس ها ، پس زمینه ها ، فیلم ها و محتوای خود تنظیم کنید, اما طرح متفاوت از وب سایت به وب سایت متفاوت نخواهد بود.

برنامه رایگان Site123 بسیار محدود است ، و شما با استفاده از زیر دامنه گیر کرده اید. خوشبختانه ، طرح Premium بسیار مقرون به صرفه است و به همراه ویژگی های تجارت الکترونیکی که در ابتدا به آنها اشاره شد ، یک سال دامنه رایگان به شما می دهد..

می خواهید در مورد Site123 اطلاعات بیشتری کسب کنید? بررسی کامل کارشناس ما را بخوانید.

3. WordPress.com

وردپرس نسبت به سایر ارائه دهنده های دیگر در این لیست ، از قالب های انتخابی بیشتری برخوردار است ، اما اگر مایل به پرداخت آنلاک قالب های حق بیمه نباشید ، انتخاب های شما محدود خواهد بود. بیشتر قالب های رایگان وبلاگ های با شکوه هستند و به طور خاص برای رویدادها طراحی نشده اند.

یک استثنا و یکی از موارد مورد علاقه من از وردپرس ، الگوی Singl است. این یک انتخاب عالی برای رویدادها ، به ویژه کنسرت ها ، مسابقات ورزشی و نمایش ها است. طراحی شده برای هنرمندان موسیقی ، به شما امکان می دهد یک رویداد آینده را به نمایش بگذارید ، کلیپ های ویدیویی از این رویداد را به نمایش بگذارید ، و جزئیات مربوط به آن را ارائه دهید.

6 بهترین سازندگان وب سایت برای ایجاد یک سایت رویداد به صورت رایگان [2020]Singl – برای امتحان کردن این الگو کلیک کنید

اگر از برنامه شخصی رایگان یا پرداخت شده استفاده می کنید ، به گزینه های طراحی خود محدود خواهید شد. در گزینه های موجود فقط در قالب ها قفل خواهید شد. اگر به Premium یا Business ارتقا دهید ، می توانید HTML و CSS را شخصی سازی کنید ، و می توانید افزونه ها و برنامه های اضافی وردپرس را اضافه کنید. همچنین به مضامین حق بیمه دسترسی خواهید داشت.

یا بخوانید بررسی عمیق ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های WordPress.com.

4. SimpleSite

SimpleSite شرکتی دیگر است که می توانید برای ایجاد وب سایت رویداد خود استفاده کنید ، اما هشدار داده می شود که گزینه های شما محدود خواهد بود. برای مبتدیان ، SimpleSite فقط تعداد محدودی از مضامین را انتخاب می کند. برای رویدادها ، قالب های شرکت Blank و خدمات مراقبت از منزل برتر مواردی هستند که من مناسب ترین آنها را می دانم.

بسیاری از قالب های موجود در SimpleSite با قالب وبلاگ تنظیم شده اند. به طور پیش فرض ، می توانید در مورد این رویداد ، ارسال برنامه ای از رویدادها ، و به مشتریان اجازه دهید تا با شما تماس بگیرند. از آنجا ،شما می توانید ویژگی های موردنیاز خود را برای ارتقاء رویداد خود اضافه کنید یا بازدیدکنندگان را در مورد رویدادهای آینده به روز کنید.

دو مورد که من در مورد SimpleSite دوست دارم توانایی ساخت وب سایت شما به صورت چند زبانه است و همین همه برنامه ها ویژگی های تجارت الکترونیکی را ارائه می دهند – حتی برنامه رایگان. SimpleSite به شما امکان می دهد تا وب سایت خود را به حداکثر 80 زبان کدگذاری کنید تا دسترسی آن به مخاطبان گسترده تری گسترش یابد. اگر میزبان یک رویداد در یک جامعه چند زبانه هستید ، این عالی است. همچنین می توانید تا پنج کالای فروشگاه اینترنتی را لیست کنید که این امکان را برای فروش بلیط به مشتریان خود می دهد.

مضامین SimpleSite

مشاهده موضوعات ساده SimpleSite

اصلی ترین نکته اصلی در SimpleSite این است که قالب ها بسیار اساسی هستند. همه قالب ها در قالب وبلاگ تنظیم شده اند ، و تنوع کمی وجود دارد. وب سایت شما ممکن است کمی تاریخ دار به نظر برسد مگر اینکه واقعاً خلاق باشید. با این حال ، آنها یک نقطه شروع عالی برای کسانی هستند که نیاز به سرعت یک وب سایت آنلاین دارند.

برنامه رایگان ممکن است برای وب سایت شما کار کند ، اما شما باید از زیر دامنه استفاده کنید ، و تبلیغات SimpleSite نمایش داده می شود. علاوه بر این ، شما به 15 صفحه وب محدود خواهید شد. برای باز کردن ویژگی های بیشتر ، از جمله چند دقیقه نامحدود چندرسانه ای و ویدیویی ، باید در یک برنامه پولی مشترک شوید.

5- Weebly

گرچه Weebly بزرگترین انتخاب موضوع رویداد را ارائه نمی دهد ، موارد موجود برخی از خیره کننده ترین آنهاست. اولین موضوعی که برای من جذابیت دارد ، موضوع Run-Birdseye 2 برای اجرای یک مبارزه علیه سرطان ماراتن است. این یک نمونه عالی از آنچه که یک وب سایت رویداد باید به نظر برسد ، با گرافیک عالی ، بخش هایی که رویداد و رسالت آن را توصیف می کند ، و راهی برای ثبت نام و یا داوطلبانه یا شرکت در این رویداد.

6 بهترین سازندگان وب سایت برای ایجاد یک سایت رویداد به صورت رایگان [2020]Run-Birdseye 2 – برای دیدن همه مضامین Weebly کلیک کنید

الگوی Vue نمونه عالی دیگری از الگوی وقایع است. تفکیک بلندگوها ، شرح رویداد و بخشی برای ثبت نام را ارائه می دهد.

قالب های Weebly کاملاً قابل تنظیم هستند ، به کد HTML و CSS تغییر می کنند و به شما امکان می دهند طراحی را مطابق شکل مناسب ببینید.. همچنین می توانید از برنامه بازار برای افزودن ویژگی های اضافی مانند گالری عکس ، فیلم ، پس زمینه ، فرم ها و موارد دیگر استفاده کنید.

اگر می خواهید بلیط های خود را به رویداد خود بفروشید ، Weebly یکی از مقرون به صرفه ترین راه حل ها برای انجام این کار را به شما می دهد. برنامه Starter به شما امکان می دهد تا 10 محصول را با استفاده از سیستم پرداخت Weebly با مبلغ 3٪ هزینه تراکنش لیست کنید. همچنین وجود دارد برنامه رایگان, اما کمی محدود است.

انتخاب گسترده تری از قالب ها ایده آل است ، اما آنچه Weebly در اختیار دارد می تواند برای پاسخگویی به نیازهای شما تنظیم شود. این سازنده وب سایت ایجاد یک وب سایت خیره کننده را آسان می کند.

میخواهی بیشتر بدانی? بررسی عمیق Weebly ما را بخوانید.

6. جیمدو

Jimdo یکی دیگر از سازندگان اساسی وب سایت است که می تواند به شما در ایجاد سریع وب سایت رویدادها کمک کند. برای ایجاد خودکار الگوی خود می توانید از برنامه AI Dolphin AI Jimdo استفاده کنید ، یا می توانید با استفاده از یک وب سایت یک وب سایت راه اندازی کنید.

جیمدو انتخاب محدودی از الگوها را دارد ، اما من الگوهای آن را Shanghai Francesca و Sunny Meadow Band پیدا می کنم که برای رویدادها بسیار مناسب هستند. من خصوصاً الگوی Sunny Meadow Band را دوست دارم ، همانطور که صفحه اصلی خود را دارید ، به همراه صفحات وب که در مورد Discography و صفحه وب مخاطب صحبت می کنند. دیسکوگرافی را می توان برای ارائه جزئیات بیشتر در مورد رویدادهای آینده ، کامل با فیلم ها و موسیقی ، یک وبلاگ و حتی گالری های رویدادهای گذشته اصلاح کرد..

الگوی باند مریم جیمدو سانیSunny Meadow Band – در حال حاضر کلیک کنید

یک چیز من دوست دارم این است که اگر شما هیچ یک از الگوهای جیمدو را نمی خواهید ، باید این گزینه را انتخاب کنید که یک الگوی کاملاً خالی را انتخاب کرده و از آن به عنوان بوم خود استفاده کنید. همچنین ، Jimdo به شما امکان می دهد کد HTML و CSS خود را به قالب های خود اضافه کنید. شما می توانید برنامه ها و ابزارک های شخص ثالث را اضافه کنید و به شما نسبت به سایر سایت ها آزادی طراحی بیشتری می دهد.

دو مورد جانبی برای جیمدو عدم وجود الگوهای مفید است و واقعیتی که شما باید برای ارائه بلیت از طریق سایت خود به Business ارتقا دهید. برای اکثر سایت هایی که نیازی به فروش بلیت آنلاین ندارند ، برنامه Pro باید خوب کار کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جیمدو, بررسی تخصصی ما را بخوانید.

رویداد خود را تبلیغ کرده و در همان زمان پس انداز کنید

بودجه تبلیغاتی برای رویدادهای مختلف همیشه زیاد نیست. خوشبختانه ، یکی از راه های صرفه جویی در هزینه های زیادی در تبلیغات ، ایجاد وب سایت است. با استفاده از یکی از سازندگان وب سایت فوق ، می توانید سایتی خارق العاده ایجاد کنید که مخاطبان خود را نسبت به برنامه های آتی آگاه سازد. این امر باعث افزایش دسترسی و حضور می شود و به شما امکان می دهد تا برنامه های جذاب خود را برای جامعه خود ادامه دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map