Bluehost vs HostMonster – کدام یک برای مشاغل کوچک مناسب است؟ [2020]

ده ها ارائه دهنده میزبانی مشترک برای انتخاب وجود دارد ، اما شما به دنبال Bluehost و HostMonster هستید. تصمیم گیری در مورد این دو می تواند یک انتخاب دشوار باشد – عمدتا به این دلیل که هر دو متعلق به گروه استقامتی بین المللی (EIG) ، یک کنگلومر IT است که طعم و مزه ای برای شرکت های میزبان وب کوچک دارد و آنها را مانند کلکسیون های آرزو خریداری می کند..


سوالی که می پرسید این است که کدام یک بهتر است ، درست است؟ من شما را حدس نمی زنم: من برای وب سایت های کوچک و متوسط ​​برای HostMonster vs Bluehost انتخاب می کنم.

اما چه چیزی باعث می شود HostMonster وقتی Bluehost بسیار شبیه به نظر می رسد ، از آن متمایز شود؟ و چرا بسیاری از بررسی های دیگر Bluehost را توصیه می کنند؟ خواندن را ادامه دهید و پاسخ آن سؤالات و موارد دیگر را کشف خواهید کرد.

من Bluehost vs HostMonster را در این پنج حوزه مهم آزمایش کرده ام:

1 دور 1: HostMonster نمرات عملکرد بهتری از Bluehost2Round 2: Bluehost ارائه می دهد فضای ذخیره سازی نامحدود است ، اما آیا واقعاً نامحدود بدون محدودیت است؟ 5: دریافت کمک در هنگامی که مشکلی پیش می آید اشتباه 6 اگر میزبان هیئت مدیره برنده می شود ، چرا Bluehost خیلی وقت ها توصیه می شود؟"@متن نوشته":"http: \ / \ / schema.org","type":"فهرست اشیا","مورد لیست": [{"type":"SiteNavigationElement","موقعیت": 1,"نام":"دور 1: HostMonster نمرات عملکرد بهتری از Bluehost دارد","آدرس":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / وبلاگ \ / bluehost-vs-hostmonster \ / # دور-1 – HostMonster-Has-Better-Performance-Scores-Than-Bluehost"، {"type":"SiteNavigationElement","موقعیت": 2,"نام":"دور دوم: Bluehost از فضای ذخیره نامحدودی ارائه می دهد ، اما واقعاً بدون محدودیت نامحدود است?","آدرس":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / وبلاگ \ / bluehost-vs-hostmonster \ / # دور-2 – Bluehost-پیشنهادات-نامحدود-ذخیره سازی – اما-نامحدود-واقعاً-بدون محدودیت-"، {"type":"SiteNavigationElement","موقعیت": 3,"نام":"دور سوم: Bluehost و HostMonster انتظار دارند که برای امنیت بپردازید","آدرس":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / وبلاگ \ / bluehost-vs-hostmonster \ / # دور -3 – Bluehost-and-HostMonster-انتظار-شما-برای-پرداخت-برای-امنیت"، {"type":"SiteNavigationElement","موقعیت": 4,"نام":"دور چهارم: Bluehost ارزان تر است ، اما آیا HostMonster می تواند ارزش بهتری داشته باشد?","آدرس":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / bluehost-vs-hostmonster \ / # دور -4 – Bluehost-Is-ارزانتر – اما-می تواند-HostMonster-Be-Better-Value-"، {"type":"SiteNavigationElement","موقعیت": 5,"نام":"دور پنجم: کمک گرفتن از چیزی که اشتباه می شود","آدرس":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / وبلاگ \ / bluehost-vs-hostmonster \ / # دور -5 – گرفتن-راهنما-وقتی-چیزی-می رود-اشتباه است"، {"type":"SiteNavigationElement","موقعیت": 6,"نام":"اگر HostMonster برنده شود ، چرا Bluehost خیلی اوقات توصیه می شود?","آدرس":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / وبلاگ \ / bluehost-vs-hostmonster \ / # If-HostMonster- برنده – چرا-آیا-Bluehost-می-توصیه-خیلی مواقع-"}]

دور 1: HostMonster نمرات عملکرد بهتری از Bluehost دارد

Google توصیه می کند صفحات وب شما در کمتر از سه ثانیه بارگیری شوند تا از بازدیدکنندگان دور نشوند. بیش از 50٪ افرادی که در دستگاه های تلفن همراه در حال مرور هستند ، در صورت بارگیری بیش از حد طولانی ، وب سایت شما را رها می کنند.

Bluehost از حافظه SSD برای سرورهای خود استفاده می کند – که حداکثر 20 برابر سریعتر از حافظه HDD است – اما Bluehost همچنین شهرت خود را برای بسته بندی هرچه بیشتر وب سایت بر روی سرورهای خود دارد. این می تواند تأثیر بزرگی بر سرعت بارگذاری صفحه شما داشته باشد ، زیرا اگر وب سایت دیگری در همان سرور ترافیک زیادی داشته باشد ، منابع کمتری در دسترس است و سرعت وب سایت شما رنج می برد..

با استفاده از ابزار رایگان GTmetrix ، وب سایتی را که در Bluehost میزبانی شده است آزمایش کردم تا ببینم عملکرد آن چقدر خوب است:

گزارش عملکرد GTmetrix یک وب سایت که با استفاده از Bluehost میزبانی شده است

در حالی که این صفحه در کمتر از دو ثانیه قرار گرفته است ، و مطابق با توصیه های Google ، امتیاز PageSpeed ​​در بهترین حالت متوسط ​​است. PageSpeed ​​سرعت بارگیری صفحه شما و تعدادی از معیارهای افزایش سرعت را آزمایش می کند:

لیست معیارهای افزایش سرعت مورد استفاده توسط PageSpeed ​​هنگام آزمایش بارگیری وب سایت

بنابراین ، HostMonster چگونه مقایسه می شود؟ مانند Bluehost ، HostMonster از درایوهای SSD برای سرعت استفاده می کند (همانطور که به عنوان میزبان بودجه تبدیل به یک هنجار می شود) اما ، به عنوان یک ارائه دهنده هاست کوچکتر و کمتر شناخته شده ، سرورهای آن احتمالاً از نظر بارگیری بیش از حد شبیه به Bluehost نیستند. به همین دلیل, HostMonster از GTmetrix PageSpeed ​​امتیاز بهتر از Bluehost برخوردار است.

عملکرد GTmetrix گزارش یک وب سایت میزبان با استفاده از HostMonster است

از نظر قابلیت اطمینان, نمرات به موقع HostMonster به طور پیوسته در حال بهبود است ، با میانگین زمان بروز رسانی 99.96٪ – بالاتر از میانگین صنعت در حدود 99.94٪ است. هیچ تضمینی برای بروزرسانی واقعی با HostMonster وجود ندارد ، در عوض ، یک وعده مبهم مبنی بر “حداکثر بروزرسانی” وجود دارد (که این روش این است که بگوید تضمین نمی کند زمان اجرا را تضمین می کند زیرا همه سرورها گاهی اوقات پایین می روند). اما حتی در فقیرترین ماههای پربار خود ، هیچگاه زمان کمبود بیش از هفت دقیقه نبود.

Bluehost رکورد زمان بهتری نسبت به HostMonster دارد ، با میانگین 99.98٪. مانند HostMonster ، هیچ تضمینی در زمان بروز رسانی وجود ندارد ، بنابراین اگر سرورها خراب باشند ، شما هیچ گونه جبران خسارت دریافت نمی کنید. به عنوان مثال ، در یک ماه اخیر 42 دقیقه خوب پایین آمد ، که اگر از طریق وب سایت خود بفروشید ، می تواند برابر با بسیاری از مشاغل گمشده باشد.

و برنده است: میزبان این نمره عملکرد بهتری نسبت به Bluehost دارد و علی رغم اینکه میانگین زمان کلی آن کمتر است ، اما به احتمال زیاد بیش از ده دقیقه در یک زمان کاهش می یابد (براساس سابقه به روزرسانی آن).

دور دوم: Bluehost از فضای ذخیره نامحدودی ارائه می دهد ، اما واقعاً بدون محدودیت نامحدود است?

آنچه در برنامه میزبانی شما گنجانده شده است می تواند یک عامل مهم در تصمیم گیری باشد ، اما Bluehost و HostMonster این کار را برای شما آسان نمی کند. ویژگی های میزبانی مشترک آنها تقریباً یکسان است و شامل موارد زیر است:

 • پهنای باند غیرمتعارف
 • گواهی SSL رایگان
 • نام دامنه رایگان به مدت یک سال
 • حساب های ایمیل (Bluehost علاوه بر این برای اکثر برنامه ها به مدت 30 روز ایمیل Office365 را ارائه می دهد)
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • نصب برنامه 1 کلیک با استفاده از MOJO Marketplace
 • ابزار تجارت الکترونیکی
 • cPanel

اما ، هر دو میزبان با هم اختلاف دارند ، در تخصیص ذخیره آنها قرار دارد. در حالی که HostMonster مبلغ ذخیره سازی خاصی را در برنامه های Basic و Plus خود به ترتیب (50 GB و 150 GB) ارائه می دهد ، Bluehost در تمام برنامه ها بجز برنامه Basic که 50 گیگابایت را در اختیار شما قرار می دهد ، فضای ذخیره نامحدودی را فراهم می کند..

مقایسه برنامه های میزبانی وب سایت HostMonster

مقایسه برنامه های میزبانی وب سایت Bluehost

به نظر می رسد که Bluehost فضای ذخیره سازی بیشتری نسبت به HostMonster ارائه می دهد. ذخیره سازی نامحدود یک نقطه فروش عالی است – اما در واقعیت ، هیچ چیز به عنوان ذخیره نامحدود وجود ندارد (یا برای این موضوع ، پهنای باند نامحدود ، به همین دلیل برخی از میزبان ها به جای آن از اصطلاح “unmetered” استفاده کرده اند).

فضای ذخیره Bluehost محدودیت دارد – آنها هنگام ورود به سیستم ، فقط تبلیغ نمی شوند. همه حساب های میزبانی مشترک به منزله خط مشی استفاده قابل قبول Bluehost است که شما را از استفاده از فضای وب خود برای ذخیره فایل های چندرسانه ای بزرگ منع می کند.

اگر Bluehost تصمیم گرفت که از فضای بیش از حد زیادی استفاده می کنید ، فایلهای بزرگ زیادی را ذخیره می کنید ، یا از پهنای باند زیادی استفاده می کنید, این می تواند حساب شما را به حالت تعلیق درآورد و فقط 48 ساعت به شما می دهد تا فضای مورد استفاده خود را کاهش دهید.

بعید است که خط مشی استفاده قابل قبول Bluehost را با یک وب سایت کوچک و متوسط ​​رعایت کنید, اما موقعیت هایی وجود دارد که ممکن است به عنوان مثال ، عکاس میزبان وب سایتی با Bluehost در Reddit نوشت که وب سایت وی به دلیل نقض خط مشی و استفاده از حساب کاربری خود برای تهیه نسخه پشتیبان ، به حالت تعلیق درآمده است ، با وجود اینکه فقط از فضای ذخیره سازی عکس های خود استفاده می کند..

و برنده است: این کراوات است ویژگی های Bluehost و HostMonster تقریباً یکسان هستند ، به خصوص وقتی که شما به “ذخیره نامحدود” محدود Bluehost توجه می کنید. برای کشف واقعیاتی از ویژگی های ارائه شده ، بررسی های فوق العاده دقیق و تخصصی ما را در مورد هر دو بررسی کنید Bluehost و میزبان.

دور سوم: Bluehost و HostMonster انتظار دارند که برای امنیت بپردازید

آسیب پذیری های وب سایت ، تلاش برای هک کردن ، حملات انکار سرویس (DDoS) توزیع شده و سایر حملات مخرب رایج شده است. در پاسخ, تعداد فزاینده ای از میزبان وب وجود دارد که امنیت را وسیله ای برای افزایش درآمد خود می دانند. هر دو HostMonster و Bluehost در این گروه قرار می گیرند.

البته ، برخی از ویژگی های امنیتی را در برنامه خود گنجانده اید. به عنوان مثال ، HostMonster و Bluehost از نسخه های پشتیبان «عکس فوری» ارائه می دهند – اما این تضمین شده نیستند ، و محدود به حداکثر 30 گیگابایت هستند. درعوض ، آنها پیشنهاد می كنند كه افزونه CodeGuard Basic را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده تضمین شده كه به راحتی بازیابی می شود ، خریداری كنید. اگر تصمیم به انتخاب گزینه پلاس دارید ، با این حال ، CodeGuard Basic گنجانده شده است.

هر دو میزبان همچنین اسکن بدافزار را به صورت SiteLock Lite ارائه می دهند ، اما حداکثر پنج صفحه وب در هر ماه را پوشش می دهد ، بنابراین ، مگر اینکه یک وب سایت واقعا کوچک داشته باشید ، به حفاظت بهتر نیاز خواهید داشت. می توانید با پرداخت هزینه سالانه اضافی ، SiteLock Find را به برنامه میزبانی خود اضافه کنید.

توضیحات اسکن بدافزار SiteLock Lite در صفحه راهنمای میزبانی وب میزبان Monster

و برنده است: دوباره ، این کراوات است ، زیرا Bluehost و HostMonster دارای ویژگی های امنیتی یکسان هستند.

دور چهارم: Bluehost ارزان تر است ، اما آیا HostMonster می تواند ارزش بهتری داشته باشد?

ارزش بیشتری برای پول دارد تا اینکه فقط به قیمت گذاری نگاه کنید. اول از همه, هر دو Bluehost و HostMonster قیمت را در صفحات فروش خود تبلیغ می کنند که کمی گمراه کننده است. برای به دست آوردن این قیمت ها ، باید برای یک دوره سه ساله پیش پرداخت کنید. با این حال ، قیمت Bluehost ارزان تر از قیمت HostMonster است ، هم برای دوره اولیه و هم با تمدید.

بنابراین ، چگونه ممکن است که HostMonster بتواند از Bluehost ارزش بهتری داشته باشد? از این گذشته ، میزبان تقریباً در آنچه ارائه می دهند یکسان هستند. پاسخ در “فضای ذخیره نامحدود” در برنامه Plus آن است. بگذار توضیح بدهم.

تصور کنید که وب سایت کسب و کار خود را برای فروش آهنگ های پشتیبان برای افراد مشاغل دارید. شما از وب سایت خود برای فروش آهنگ های پشتیبان خود استفاده می کنید و فروشگاه آنلاین خود را تنظیم کرده اید به گونه ای که وقتی مشتری یک آهنگ را خریداری کرد ، آنها به پیوندی هدایت می شوند که بتوانند فایل را بارگیری کنند..

به نظر می رسد یک مجموعه کاملاً مشروع – و شما شرایط شرط Bluehost را نقض نمی کنید – اما پرونده ها بزرگ هستند. با این حال ، به طور ناگهانی ، Bluehost تصمیم می گیرد که شما از فضای ذخیره نامحدود خود بیش از حد استفاده می کنید و وب سایت خود را به حالت تعلیق در می آورید ، 48 ساعت به شما می دهد تا مشکل را اصلاح کنید یا صورت شما حذف شود.

question چگونه می توان عملکرد

خوب ، بنابراین یک مورد شدید است ، و ممکن است هرگز برای شما اتفاق نیفتد ، اما تأثیر وب سایت شما به حالت تعلیق درآمده است. به عنوان مثال ، حتی تعلیق موقت نیز می تواند:

 • رتبه بندی جستجوی خود را تحت تأثیر قرار دهید – Google وب سایتهایی را که به حالت تعلیق درآمده اند مشاهده می کند.
 • بر اعتبار کسب و کارتان تأثیر بگذارید – هنگامی که بازدید کنندگان در وب سایت شما فرود می آیند و پیام “این حساب به حالت تعلیق درآمده” را مشاهده می کنند ، مردم شک می کنند که چقدر قابل اعتماد هستید.
 • درآمد خود را کاهش دهید – حتی تعلیق کوتاه مدت می تواند تأثیر زیادی در درآمد شما داشته باشد. بازدید کنندگان نمی توانند به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند ، بنابراین نمی توانند محصولات یا خدمات شما را بخرند یا حتی با شما تماس بگیرند.

به همین دلیل است که HostMonster از ارزش بهتری برخوردار است. از آنجا که در اکثر برنامه های خود مقادیر مشخصی از انبار را در اختیار شما قرار می دهد ، می دانید که چه مقدار فضای ذخیره سازی در اختیار دارید, و شما نمی خواهید که خطر تعلیق وب سایت شما به خطر بیفتد.

و برنده است: میزبان در یک دور نزدیک که Bluehost ارزان تر به نظر می رسد ، محدودیت ذخیره سازی ملموس HostMonster بدان معنی است که شما در واقع از پرداخت (مبلغ کمی) سود بیشتری می گیرید.

دور پنجم: کمک گرفتن از چیزی که اشتباه می شود

مشکلات فنی وب سایت شما به ساعات اداری نمی رسد ، بنابراین داشتن پشتیبانی 24/7 در دسترس امری ضروری است. هر دو HostMonster و Bluehost این سرویس پشتیبانی اساسی را ارائه می دهند ، اما اختلافاتی بین یکدیگر وجود دارد.

اولین, HostMonster پشتیبانی 24/7 از طریق چت زنده ، تلفن و بلیط های پشتیبانی را ارائه می دهد, در حالی که Bluehost فقط از طریق چت زنده و تلفن پشتیبانی می کند – پشتیبانی بلیط در دسترس نیست. این مسئله بزرگی نیست ، اما اگر ترجیح می دهید برای کمک گرفتن ، یک فرم را پر کنید ، پس Bluehost برای شما کار نمی کند.

دومین (و مهمترین) تفاوت بین Bluehost و HostMonster در پشتیبانی مشتری ، زمان پاسخگویی است. من هر دو Bluehost و HostMonster را با استفاده از چت زنده آنها آزمایش کردم و فهمیدم که در حالی که HostMonster سریع جواب می دهد, Bluehost بیش از 20 دقیقه در انتظار من بود.

نماینده پشتیبانی از HostMonster توانست به سرعت به سؤالات من پاسخ دهد ، با اینكه مسئله (تئوریك) من قبل از اینكه بلاهوست حتی من را به یك عامل پشتیبانی انسانی وصل كند ، حل شد. من تلاش کردم تا جوابها را از نماینده پشتیبانی Bluehost دریافت کنم ، مجبور شدم چندین بار سوال خود را تکرار کنم قبل از اینکه عامل متوجه مشکل شود. من شنیده ام که Bluehost با پشتیبانی از WordPress عالی نیست ، و تجربه چت زنده من از این شایعات حمایت کرد.بررسی تک ستاره پشتیبانی مشتری Bluehost

و برنده است: میزبان نه تنها کانالهای پشتیبانی بیشتری نسبت به Bluehost ارائه می دهد ، بلکه همچنین پاسخ به سؤالات را آگاه تر و سریع تر می کند. تجربه پشتیبانی مشتری من با Bluehost ناامید کننده بود.

اگر HostMonster برنده شود ، چرا Bluehost خیلی اوقات توصیه می شود?

بنابراین ، HostMonster این نبرد را پیروز می شود (مسلماً با حاشیه نسبتاً کمی) ، اما اگر اینگونه باشد ، چرا Bluehost همیشه در صدر بهترین “بررسی هاستینگ وب” پراکنده در اینترنت قرار دارد؟ پاسخ ساده است: Bluehost یک برنامه وابسته عالی دارد ، بنابراین انگیزه (مالی) زیادی برای بازرسان برای توصیه Bluehost وجود دارد, صرف نظر از آنچه که آنها واقعاً فکر می کنند!

توصیه های ما

در وب سایت Planet ، ما بررسی های صادقانه و بی طرفانه را ارائه می دهیم ، بنابراین می توانم صادقانه بگویم که اگر مجبور شدم بین HostMonster و Bluehost انتخاب کنم, حتماً HostMonster را انتخاب می کنم. HostMonster برای وب سایت های کوچک و متوسط ​​مناسب است ، خواه به دنبال ایجاد یک وب سایت تجاری یا ایجاد یک وبلاگ برای چیزی باشید که به آن علاقه مند هستید.

اگر واقعاً بودجه کافی دارید, پس از آن Bluehost به طور کلی ارزان تر است, اما مراقب استفاده از فضای ذخیره خود باشید!

میزبانBluehost
کاراییرکورد اندکی بهتر از Bluehostسرعت بارگذاری صفحه نسبتاً ضعیف است
امکاناتمحدودیت های برنامه Basic و Plus ، فضای ذخیره شما را به ترتیب 50 GB و 150 GB تنظیم می کندفضای ذخیره سازی نامحدود در تمام برنامه ها به جز Basic ، اما مراقب سیاست استفاده قابل قبول آن باشید
امنیتتهیه نسخه پشتیبان تهیه رایگان ، اما آنها تضمین نمی شوند ، بنابراین شما هم باید از نسخه های پشتیبان دستی نیز استفاده کنیدمشاهده HostMonster!
مقداراندکی گرانتر اما محدودیت های ذخیره شده ، خطر تعلیق حساب و از دست دادن درآمد و مشتریان را کاهش می دهدارزان تر است ، اما بسیاری از افراد با تعلیق حساب مشکل دارند
پشتیبانی مشتریزمان پاسخگویی به خدمات مشتری سریعتر و کیفیت خدمات بهتر می باشدپشتیبانی شما را در انتظار نگه می دارد و هیچ سیستم پشتیبانی بلیط یا ایمیل وجود ندارد
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map