Logo Mojo: ایجاد بهترین آرم وب سایت

اگر آبهای خلاقانه شما جاری است و نمی توانید منتظر باشید تا خود را ابراز کنید ، از طراحی لوگوی وب سایت تجاری خودداری کنید. در حالی که خلاقیت یک سرمایه خارق العاده است ، وقتی صحبت از آرم ها می شود ، باید با دقت مورد استفاده قرار گیرد. در دنیای فزاینده ما که در آن اطلاعات از همه جهات 24/7 به سمت ما پرت شده است ، ایجاد یک آرم که مشخص خواهد شد و سریعاً قابل تشخیص خواهد بود ، هیچ اقدامی آسان نیست. امسال ، ما می بینیم که لوگوها تا حدی بیشتر ساده شده اند ، و اثبات می کنند که کمتر آن اغلب بیشتر است.


آرم HP 2021

مارک دار: هدف از یک آرم

یک آرم برای تجسم جوهره تجارت شما و ایجاد ابزاری است که به وسیله آن مشتریان بالقوه بتوانند فوراً برند شما را تشخیص دهند. این باید به اندازه کافی همه کاره باشد که بتواند در سیستم عامل های مختلف مورد استفاده قرار گیرد و به کسب و کار شما تصویر کاملی از همه چیز از وب سایت خود گرفته تا برنامه تلفن همراه خود ارائه دهد. در حالی که می خواهید این جریان فعلی باشد ، شما همچنین می خواهید بی انتها باشد ، بنابراین مهم است که توجه داشته باشید که آیا آخرین روندها محصول شما را مجذوب خود می کنند یا فقط باعث تقویت نفس خود می شوند ، از این گذشته ، شما نمی خواهید آنقدر شیک و مد باشد. سال آینده ، در حال حاضر قدیمی است. خطوط واضح و فرم های ساده در مرکز هر طراحی لوگو خوب هستند ، به خصوص در سال 2018 که شاهد ساده شدن شکل به محبوبیت قبلی خود است و از نظر طراحی حداقلی یک قدم جلوتر می رود.

آرم - مارک تجاری

Rebbows Reign: Shades of 2018

چند سال گذشته شاهد صعود فضای سفید و استفاده منفی از رنگ بوده ایم ، اما بالاخره طراحان رویکرد حداقلی را خسته می کنند. با داشتن وب سایت تلفن همراه ، ویژگی های اساسی ، از جمله تصاویر بزرگ و جزئیات پیچیده ، به رنگ های روشن و شفاف می دهد. استفاده بیش از حد از رنگهای مختلف در طراحی لوگو می تواند ضد بارور باشد ، و اغلب آنهایی که دارای طرح رنگی محدود هستند ، به یاد ماندنی ترین می پردازند. با توجه به اینکه معمولاً یک آرم در طیف وسیعی از سکوها و محصولات مختلف ظاهر می شود ، با پیوستن یک تجارت به یک رنگ واحد ، حفظ قوام آسان تر می شود..

آرم المپیک پکن

ساده سازی فرم

در حالی که سال 2018 بسیاری از طراحان گرافیک در حال دور شدن از خطوط پاک و مینیمالیستی سال گذشته در طراحی لوگو هستند ، هنوز میل به سادگی حاکم است. با استفاده از کلمات برای تولید silhouettes یا رئوس مطالب خاص ، می توان یک آرم چشم نواز اما همه کاره ایجاد کرد که برای انواع مختلف سیستم عامل سازگار باشد بدون اینکه کیفیت را به خطر بیاندازد. با ایجاد یک قلم ساده ، برخی تنظیمات در فواصل و استفاده هوشمندانه از جمع کردن حروف ، می توانید یک ظاهر چشمگیر ایجاد کنید.

آرم گوگل

آن را با شکل های ساده شکل دهید

اشکال ساده مانند دایره ها ، مستطیل ها و خطوط می توانند به آرم شما قوام بیفزایند. با ایجاد تعادل ، آرم از روی چشم آسانتر است و باعث تشویق فراخوان برند می شود – مخاطب در آن تصویر ترسیم می شود و آن تصویر را حفظ می کند و یک ارتباط خودکار بین تصویر و محصول برقرار می کند. محبوبیت روزافزون تلفن های هوشمند تأثیر قابل توجهی در همه جنبه های طراحی وب سایت از جمله آرم ها داشته است. با رعایت تصاویر بزرگ کنار جاده ، طراحان به طور فزاینده ای روی تصاویر و نمادهای عجیب و غریب و سریع تر بارگذاری می کنند و درک آن آسان تر است. به عنوان بخشی از وب سایت ، این آرم نیاز به یکپارچه سازی در کل طراحی دارد ، به همین دلیل بسیاری از شرکت ها تصمیم می گیرند که از ایجاد آرم خود به یک طراح گرافیک حرفه ای برون سپاری کنند..

آرم نایک

برش های فضا

مفاهیم ساده می توانند نتایج چشمگیری داشته باشند و استفاده از افکت هایی از قبیل آرم ها ، انباشت نامه ها و فضای منفی روش های خوبی برای دستیابی به حفظ مارک است. شکل های ظریف برای دوستانه سامسونگ و گوگل که آرم های آنها در سطح جهان شناخته شده و به یادگار مانده اند ، بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. آرم بی انتهای نایک نشانگر استفاده از عناصر گرافیکی برای ایجاد تعادل در طراحی است و موفقیت شرکت برای خودش صحبت می کند. راه عالی دیگر برای اضافه کردن یک تصویر جذاب تر ، استفاده از شکل های همپوشانی و رنگ های جسورانه است ، مانند مواردی که در طراحی لوگوی Mastercard به کار رفته است. عناصر با هم همپوشانی می توانند حس حرکت را ایجاد کرده و عمق آن را به یک طرح اضافه کنند بدون اینکه آن را بیش از حد پیچیده کند.

همپوشانی - شیب

Hell-vetica: فونت هایی که شکست می خورند

مانند هر طراحی ، بسیاری از روندهای متضاد وجود دارد که روندها وجود دارد و طراحان در حال حاضر از عناصر مشخصی استفاده می کنند که از طریق استفاده بیش از حد ، از نظر بی طرف بودن به چیزهای بی اهمیت تبدیل شده اند. مدتی ، کمیک سانس نوع لحظه بود و پس از آن هلتویکا به عنوان نمادی از زیبایی شناسی مینیمالیستی دست به دست گرفت. که توسط برخی از آن به عنوان یک فونت “نئو گروتسکی” توصیف شده است ، هلوتیتیکا روز خود را در خورشید قرار داده است و طراحان در حال انحراف به برخی از نوع های کمتر کاوش در دسترس هستند. چهره های در حال ظهور شامل تقابل بسیار متنوع از ریخته گری Good Type است. نمایش گوتیک تجارت رنگارنگ و جذاب از Monotype؛ و در نهایت مونت دوست داشتنی با آرم از Fontfabric با ظاهری متفاوت و متنوع بودن وزن آن.

فونت مخالف

چرا Swooshing خاموش کارت است

این رقم استاندارد سالها خوب به نظر می رسید و دقیقاً کاری را که برای انجام آن طراحی شده بود انجام داد و بشریت را به قلب بسیاری از طرح های آرم جلب کرد. بشردوستانه سوخو ، با بی طرفی و جنبش روان و جنبش ، به بسیاری از شرکت ها چهره ای شفاف بخشید ، اما نگاه تلطیف شده حرکت خود را از دست می دهد. شکل جدید این شرکت اکنون نشانگر طراحی بی پروا و شرکتی است که به جای گروهی از افراد خلاق و تخیل ، مشتریان خود را به عنوان یک جمع بی نظیر می بیند. ظاهراً یک ظاهر طراحی دقیق با الهام از پیشرفت های فن آوری سال های گذشته ، راه را برای رویکرد انسانی تر نشان می دهد که نقص هنری مخاطب را با انسانیت و گرمی درگیر می کند..

تصویر چشمی

گرایشات گرایش

در حالی که این مفاهیم طراحی به هر لوگو احساس برجسته ای می بخشد ، مهمترین چیز این است که با تجارت ، بیانیه ماموریت و محصولات و / یا خدمات آن سازگار است. پیروی جالب از آخرین روندهای طراحی نتیجه نهایی را تضمین نمی کند و مهم این است که مارک به جای داغترین هوسها توسط برند هدایت شود. کمترین بیان ، ایجاد یک آرم که می تواند قلب یک تجارت را با یک نگاه سریع ارتباط برقرار کند و یکپارچگی آن را در چندین سیستم عامل حفظ کند ، یک چالش است ، به همین دلیل است که بسیاری از شرکت ها قبل از شروع آخرین نگاه خود به دنبال مشاوره با طراحان حرفه ای هستند. در حالی که پیروی از جمعیت و در آغوش کشیدن حرکات مدرن می تواند سازنده باشد ، همه آنچه درخشان نیست ، طلا است ، به هر حال ، حتی غول های بازار مانند پپسی اشتباهات جدی را مرتکب می شوند..

آرم پپسی

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map