ایجاد یک پست شغلی در مورد Upwork (9 مرحله برای پیشنهادهای واجد شرایط در سال 2020)

ایجاد شغل در کار کردن یک فرآیند نسبتاً ساده است – اما هیچ کس نمی خواهد در میان پیشنهادهای بی فایده ای از کارگران آزاد فاقد صلاحیت ، الک کند..


اگر می خواهید ارسال شغل شما تا حد امکان کارآمد باشد ، چندین نکته وجود دارد که باید آنها را دنبال کنید. از ایجاد یک حساب کاربری تا اولین پروژه خود را به صورت زنده ، باید یاد بگیرید که چگونه یک پیشنهاد شغلی ارسال کنید که حرفه ای های واجد شرایط زیادی را به خود جلب کند.

ما می خواهیم تمام مراحلی را که شما باید بردارید انجام دهیم ایجاد یک پست شغلی Upwork که واقعاً کار را تمام می کند. ما همچنین برخی از نکات اختصاصی حرفه ای برای شما. با رسیدن به پایان این مقاله ، پیدا کردن کمک با کیفیت در این سکوی خارق العاده باید یک نسیم باشد!

مرحله شماره 1: ایجاد یک حساب کاربری

به منظور ارسال شغلی در Upwork, اولین کاری که شما باید انجام دهید ایجاد حساب کاربری است. خوشبختانه ، Upwork این فرآیند را برای مشتریانی که به دنبال کار آزاد کار هستند ، بسیار ساده می کند. شما با کلیک بر روی دکمه سبز روشن “کار شغلی” در گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی شروع می کنید.

سپس به صفحه ثبت نام منتقل می شوید ، در آنجا نام و آدرس ایمیل خود را از شما خواسته می شود. Upwork ترجیح می دهد از یک آدرس ایمیل کار برای ثبت نام استفاده کنید, اما اگر آدرس ایمیل حرفه ای در دسترس نباشد ، وجود دارد ایمیل انجام خواهد داد.

ایجاد یک پست شغلی در مورد Upwork (9 مرحله برای پیشنهادهای واجد شرایط در سال 2020)

در مرحله بعد ، از شما خواسته می شود که یک رمز عبور ایجاد کنید ، و انتخاب کنید که از چه حساب کاربری خود استفاده کنید. از آنجا که کارفرمای هستید ، روی “استخدام یک پروژه” گزینه.

ایجاد یک پست شغلی در مورد Upwork (9 مرحله برای پیشنهادهای واجد شرایط در سال 2020)

پس از اتمام حساب کاربری خود ، می توانید به سمت ایجاد شغل خود بروید.

مرحله شماره 2: یک نام کار و دسته انتخاب کنید

اسم شغل

اولین کاری که از شما خواسته می شود انجام دهید ایجاد نام برای پست شغلی خود است. این یکی از مهمترین بخش ها برای ایجاد لیست کیفیت است ، بنابراین نام کار خود را با عاقلانه انتخاب کنید. نام ایده آل به نوع شغلی که ارسال می کنید بستگی دارد.

ایجاد یک پست شغلی در مورد Upwork (9 مرحله برای پیشنهادهای واجد شرایط در سال 2020)

نکات حرفه ای برای عنوان شغلی عالی:

  • عنوان را نگه دارید واضح و مختصر – شما می خواهید آزادکارها دقیقاً بدانند که این شغل چیست
  • Upwork فقط به 50 کاراکتر در عنوان اجازه می دهد هر کلمه را حساب کنید
  • از کلمات کلیدی استفاده کنید احتمالاً جستجو می شود توسط کسانی که مهارت های لازم برای پروژه شما دارند

بجای: به دنبال ASAP Writer خوب هستید
تلاش كردن: 2K Word Article درباره دسرهای سالم در 48 ساعت

بجای: کارشناس طراحی
تلاش كردن: طراح گرافیک برای آرم شرکت – مهارت های InDesign

دسته کار

ایجاد یک پست شغلی در مورد Upwork (9 مرحله برای پیشنهادهای واجد شرایط در سال 2020)

پس از تکمیل عنوان خود ، از شما خواسته می شود یک دسته شغل را انتخاب کنید. این بسیار ساده است ، زیرا Upwork کار بسیار خوبی در حدس زدن دسته صحیح بر اساس عنوان شما انجام می دهد. اگر دسته هایی را انتخاب کنید که Upwork انتخاب نمی کنند ، همیشه می توانید از منوی کشویی گزینه خود را انتخاب کنید.

مرحله شماره 3: توضیحی مؤثر بنویسید

ایجاد یک پست شغلی در مورد Upwork (9 مرحله برای پیشنهادهای واجد شرایط در سال 2020)

همراه با عنوان شغل شما ، توضیحات شما یکی از مهمترین جنبه های ایجاد یک شغل عالی است. در این بخش ، Upwork حداکثر 5000 کاراکتر را امکان پذیر می کند, بنابراین احساس راحتی کنید تا حد امکان توصیف کنید. این روش ، بالقوه کاندیداها ایده واضحی در مورد صلاحیت بودن دارند یا خیر برای پروژه شما ، و در صورت عدم ارائه پیشنهاد به احتمال کمتری خواهند رسید.

نکات حرفه ای برای توضیحات شغلی کارآمد:

  • لیست کنید تجارب و مهارت های لازم برای یک کاندیدای ایده آل
  • توضیح واضح و کاملی از دامنه شغل و آنچه در پی آن است
  • مثلاً مدت زمان کار را در نظر بگیرید که طول می کشد؟ موقعیت بلند مدت یا یک پروژه کوتاه مدت?
  • توجه داشته باشید هر قرارداد, مانند NDA (که مطمئناً باید در نظر بگیرید) که ممکن است یک مترجم آزاد برای کار روی پروژه امضا کند
  • هدف از کار و هرگونه چالش که ممکن است برای غلبه بر آزادکار موفق ضروری باشد
  • سؤالی را برای نامزدهای احتمالی در نظر بگیرید – از این طریق می توانید به سرعت مواردی را که توضیحات شما را کامل نمی خوانند از بین می برد با بررسی اینکه آیا به سوال شما پاسخ داده شده است یا خیر
  • حتماً توضیحات خود را تصحیح کنید, از آنجا که هرگونه خطای املایی باعث می شود که این افراد غیرحرفه ای به نظر برسند و متقاضیان سطح بالا را دلسرد کنند

مرحله شماره 4: جزئیات پروژه خود را تهیه کنید

ایجاد یک پست شغلی در مورد Upwork (9 مرحله برای پیشنهادهای واجد شرایط در سال 2020)

هنگام پر کردن جزئیات پروژه ، چندین نکته مهم وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. اینها شامل نوع پروژه ، ادغام API و مرحله پروژه شما می باشد.

نوع پروژه

در اینجا باید انتخاب کنید که آیا این اتفاق خواهد افتاد یا خیر یک پروژه در حال انجام یا یک بار. اگر به هر دلیلی هنوز مطمئن نیستید – به عنوان مثال ، می خواهید قبل از ارتکاب احساس یک عملکرد فری لنسر را بدست آورید یا باید ببینید که چگونه پروژه توسعه می یابد – Upwork گزینه ای را برای شما نیز فراهم می کند. فقط روی دکمه “من مطمئن نیستم” کلیک کنید.

ادغام API

در این مرحله ، باید تصمیم بگیرید که آیا برنامه های موجود وجود دارد که می خواهید پست شغلی خود را با آنها ادغام کنید یا خیر.. می توانید انواع پردازنده های پرداخت ، گزینه های ذخیره سازی ابری ، حساب های رسانه های اجتماعی و غیره را انتخاب کنید.

مرحله پروژه

برای به پایان رساندن صفحه جزئیات پروژه ، می خواهید به Upwork اطلاع دهید که در حال حاضر در طول پروژه شما چقدر است. Upwork به شما سه گزینه می دهد:

  1. مشخصات دارم: اگر درک درستی از آنچه می خواهید و دستورالعمل های خاص برای ارائه یک مترجم آزاد دارید ، این گزینه را انتخاب کنید
  2. من طرح هایی دارم: اگر از قبل فرآیند را شروع کرده اید و طرحی را که دوست دارید زنده بمانید ، با این گزینه پیش بروید
  3. من فقط یک مفهوم دارم: برای پروژه هایی که هنوز مبهم هستند و در مراحل اولیه آنها ، این بهترین انتخاب برای شماست

مرحله شماره 5: تخصص لازم را ارائه دهید

ایجاد یک پست شغلی در مورد Upwork (9 مرحله برای پیشنهادهای واجد شرایط در سال 2020)

این مرحله کوتاه و ساده شما را برای انتخاب مهارت و مهارت لازم برای موفقیت موفقیت آمیز پروژه خود ایجاب می کند. بر اساس طبقه شغلی که انتخاب کرده اید ، به شما تعدادی گزینه را انتخاب می کند. اگر گزینه ای را که مایلید از آن استفاده کنید مشاهده نکردید ، Upwork به شما امکان می دهد مهارت های اضافی دیگری را در کادر نوشتاری زیر تایپ کنید..

نکات حرفه ای برای انتخاب بهترین زمینه های تخصص:

  • تا حد ممکن دقیق باشید: بسیاری از بهترین فریلنسرها قادر به انتخاب مشاغل مورد نظر خود هستند و کلمات کلیدی مورد نظر خود را جستجو می کنند. برای مثال ، “CSS3” و “HTML5” گزینه های بهتری نسبت به برنامه نویسی وب هستند. “
  • اما سوار نشوید: شامل بسیاری از زمینه های تخصصی ، بعضی اوقات می تواند صدمات بیشتری نسبت به خوبی داشته باشد. لیست عظیمی از مهارتهای مورد نیاز ممکن است شما را در شرایطی قرار دهد که فریلنسرهای واجد شرایط برای ارسال برنامه ها در دسترس نباشند – یا تنها مواردی که نرخ عظیمی را برای شما به ارمغان می آورند.
  • اگر مطمئن نیستید ، از یک متخصص بپرسید: ممکن است شما از نوع مهارت هایی که برای انجام موفقیت آمیز کار مورد نیاز است ، حس خوبی نداشته باشید – و این خوب است! به گفته این ، بهتر است نظر شخصی را که با این صنعت آشنا است (جستجو در Google نیز کار می کند) بدست آورید ، تا مطمئن شوید که معتبرترین متقاضیان ارائه برنامه ها را دارند

مرحله شماره 6: موقعیت مکانی Freelancer خود را مشخص کنید

ایجاد یک پست شغلی در مورد Upwork (9 مرحله برای پیشنهادهای واجد شرایط در سال 2020)

اکنون از شما سؤال می شود که آیا ترجیح می دهید که آزادکار من از کدام کشور یا منطقه منشأ گرفته باشد. این امر به ویژه در صورتی مهم است که پروژه شما از یک فرد بخواهد با یک زبان خاص صحبت کند ، یا با یک فرهنگ خاص آشنا باشد. می توانید هر منطقه یا کشور مورد نظر خود را به صورت دستی انتخاب کنید یا فقط به ارائه پروژه خود در بازار داخلی خود ادامه دهید.

اگر بازار داخلی شما انتخاب شده باشد ، مجاز خواهید بود منطقه زمانی را انتخاب کنید شما ترجیح می دهید این می تواند در مواردی مفید باشد که زمان بندی مسئله بالقوه برای ساعت کار یا در دسترس بودن باشد. فقط بخاطر بسپار ، شما با فریلنسر کار می کنید ، به این معنی که همه در ساعات عادی کار نمی کنند.

مرحله شماره 7: تعیین کنید چه کسی می تواند پروژه شما را ببیند

ایجاد یک پست شغلی در مورد Upwork (9 مرحله برای پیشنهادهای واجد شرایط در سال 2020)

در مرحله بعد ، باید انتخاب کنید چه کسی می تواند پست شغلی شما را مشاهده کند.

Upwork به شما سه گزینه می دهد:

  1. هر کسیاگر می خواهید پست شما از روی سیستم عامل Upwork در خارج و غیر از افراد قابل مشاهده باشد ، این گزینه را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، جستجوی Google
  2. فقط فریلنسرهای Upwork: این باعث می شود تا پست شما فقط برای فریلنسرهایی که در حال کار روی سکوی Upwork هستند قابل مشاهده باشد
  3. تنها دعوت: دقیقاً همانطور که از نام وجود دارد ، فقط اگر می خواهید کسانی که از آنها دعوت شده اید ، بتوانند پست شما را ببینند ، این گزینه را انتخاب کنید

برای به پایان رساندن این مرحله ، باید به Upwork اطلاع دهید که چند مترجمان برای پروژه خود نیاز دارید. به شما دو گزینه اساسی داده می شود: یک فریلنسر یا بیش از یک فریلنسر. اگر به دنبال چندین کار مترجم آزاد هستید ، فرصتی خواهید داشت که چند نفر را که می خواهید استخدام کنید بیان کنید.

همچنین به شما انتخاب می شود صلاحیت های اضافی را اضافه کنید تا به محدود کردن تعداد آزادکارانی که پست شما برای آنها قابل مشاهده خواهد بود ، اضافه کنید, اگرچه این مرحله کاملاً اختیاری است. این مدارک تحصیلی شامل نوع فریلنسر ، نمره موفقیت شغلی ، سطح انگلیسی و تعداد ساعتی است که freelancer در Upwork قبض کرده است (که نشان دهنده تجربه آنها در سیستم عامل است).

مرحله شماره 8: تصمیم بگیرید که چقدر می خواهید هزینه کنید

بسته به نوع کار شما در پرداخت هزینه حساب کاربری خود ، Upwork گزینه های پرداخت کاملاً متفاوتی به شما می دهد. بنابراین ، اولا ، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید با یک ساعت پرداخت ، یا برای کل پروژه بهای ثابت بپردازید.

صرف نظر از نحوه تصمیم گیری برای پرداخت ، تعیین بودجه مناسب تصمیم بزرگی است.

یکی از دلایل بزرگی که مشتریان از طریق سیستم عامل های مستقل استخدام می کنند به این دلیل است که می تواند خیلی زیاد باشد مقرون به صرفه تر از استخدام کارمند تمام وقت است. به گفته این ، همیشه ایده خوبی است که با آزادکارانی که کارهای بسیار خوبی برای شما انجام می دهند رفتار کنید ، تا بتوانید روابط پایدار را توسعه دهید و از روند درخواست در آینده جلوگیری کنید.

پرداخت توسط ساعت

ایجاد یک پست شغلی در مورد Upwork (9 مرحله برای پیشنهادهای واجد شرایط در سال 2020)

اگر تصمیم دارید که مایلید ساعت پرداخت کنید ، Upwork درخواست کمی اطلاعات اضافی از جمله:

  • سطح تجربه فریلنسر: این به تعیین نرخ ساعتی مناسب کمک می کند. به شما این گزینه داده می شود که یک مترجم آزاد ، یک فریلنسر متوسط ​​یا یک فریلنسر متخصص را وارد کنید.
  • طول پروژه: در اینجا به متقاضیان احتمالی اطلاع خواهید داد که چه مدت به خدمات آنها نیاز خواهید داشت. باز هم ، به شما سه گزینه توضیح توضیحی داده می شود. کمتر از یک ماه ، یک تا سه ماه و بیشتر از سه ماه
  • زمان مورد نیاز: این جایی است که شما متقاضیان بالقوه را در مورد تعهد هفتگی هفته خود برای پروژه خود ، از جمله بیشتر یا کمتر از 30 ساعت در هفته ، مطلع خواهید کرد. اگر هنوز مطمئن نیستید گزینه ای نیز وجود دارد

قیمت ثابت را پرداخت کنید

ایجاد یک پست شغلی در مورد Upwork (9 مرحله برای پیشنهادهای واجد شرایط در سال 2020)

اگر تصمیم به پرداخت یک قیمت ثابت دارید ، دو گزینه ساده برای شما انتخاب می شود: بودجه پروژه شما و سطح تجربه از فریلنسر که می خواهید استخدام کنید.

برای بودجه ، مبلغی را انتخاب کنید که چقدر می خواهید برای پروژه هزینه کنید. این تعداد لازم نیست دقیق باشد ، زیرا این تنها یک تخمین است. فریلنسرها به شما اطلاع می دهند که در طی پروپوزال چقدر می خواهند پروژه را انجام دهند.

در مرحله بعد ، آیا می خواهید یک مترجمان آزاد ، معتبر یا متخصص ورود داشته باشید یا خیر. هرچه سطح تجربهای مورد نظر شما بالاتر باشد ، باید قیمت بودجه شما بالاتر باشد.

مرحله شماره 9: ارسال خود را مرور کنید

ایجاد یک پست شغلی در مورد Upwork (9 مرحله برای پیشنهادهای واجد شرایط در سال 2020)

مرحله آخر بررسی پست شغلی شماست. اطمینان حاصل کنید که همه چیز به صورت دستوری صحیح است ، گزینه هایی که شما انتخاب کرده اید با نیاز پروژه شما مطابقت دارد و بودجه شما در مقدار مناسب تعیین شده است. به غیر از این ، شما در این صفحه کارهای بسیار کمی دارید ، اگرچه Upwork به شما گزینه های مختلفی را ارائه می دهد ، از جمله:

دید کار شما را تقویت کنید

این گزینه به شما امکان می دهد پست شغلی خود را با هزینه یک بار 29.99 دلار USD مشخص کنید که دارای چندین مزیت است:

  • یک نوار “کار برجسته” به پست شما پیوست شده است
  • لیست کوتاهی از نامزدهای شغلی ایده آل برای شما ایمیل خواهد شد
  • ارسال شما به بالای نتایج جستجو منتقل می شود
  • مترجمان آزاد با استعداد بالا و بالا (مثلاً مترجمان آزاد که Upwork بهترین های برتر را شناخته اند) برای دریافت پروژه خود یک هزینه سکوی تخفیف ارائه می شود

همکاران خود را به ایمیل ارسال کنید

اگر همکارانی دارید که دوست دارید در روند استخدام درگیر شوید ، اینجاست که به آنها دسترسی دارید. به سادگی آدرس های ایمیل خود را وارد کرده و قبل از زدن دکمه “کار” ارسال پیام کوتاه را پیوست کنید. با این حال ، اگر نمی خواهید دیگران بتوانند آزادکاران خود را استخدام و پرداخت کنند ، حتما جعبه دارای برچسب را علامت بزنید “همچنین به این همکاران اجازه دهید با این حساب استخدام و پرداخت کنند.”

پس از پایان کار با ارسال پست خود ، و اطمینان حاصل کردید که تمام اطلاعات به درستی وارد شده است ، به سادگی بر روی دکمه سبز “ارسال کار اکنون” کلیک کنید و کار شما به صورت زنده انجام می شود.

ایجاد یک پست شغلی در مورد Upwork (9 مرحله برای پیشنهادهای واجد شرایط در سال 2020)

بررسی کاندیداهای واجد شرایط

در حالی که هیچ راه تضمینی برای اطمینان از عدم ارائه پیشنهادات مترجمان با کیفیت وجود ندارد ، پیروی از مراحل و نکات فوق شانس شما برای دریافت نامزدهای واجد شرایط تر را به حداکثر می رساند.

هنگامی که پیشنهادها شروع به کار می کنند ، چشمان خود را باز نگه دارید تا افرادی که می خواهید درست از آن خنثی کنند ، خنثی شوند و بدین ترتیب نامزدهای غیرمجاز یا تنبل را از بین ببرید. این موارد با گذشت زمان آشکار خواهد شد ، از جمله ، به عنوان مثال ، پیشنهادهایی که متقاضی به طور واضح مطلب کار را نخوانده است یا فقط یک نامه روی جلد عمومی را کپی و چسبیده.

Upwork می تواند ابزاری خارق العاده برای یافتن مترجمان آزاد باشد و دانستن نحوه استفاده صحیح از آن به شما در یافتن بهترین نامزدها برای هر پروژه کمک می کند.!

منابع:

https://support.upwork.com/hc/en-us/articles/115010165067-Featured-Jobs
https://www.statista.com/statistics/921593/gig-economy-number-of-freelancers-us/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map