بررسی میزبانی IPage 2020 – آیا با استانداردهای ما مطابقت دارد؟

ipage-over1


مجموعه ای ساده از محصولات میزبانی

iPage با بیش از 20 سال تجربه در زیر کمربند خود ، مطمئناً زمان کافی برای تبدیل شدن به آن داشت بهترین شرکت میزبان در اطراف. آیا این؟ آیا می تواند سرعتهای چشمگیر و چشمگیر ، پشتیبانی حرفه ای و سایر موارد لازم برای موفقیت وب سایت شما را برای شما فراهم کند? 

بیایید از اصول اولیه شروع کنیم. iPage ساختار قیمتی پیچیده و ده ها برنامه برای انتخاب ندارد. یک برنامه میزبانی مشترک نامحدود و دو طرح مشترک مدیریت شده با WordPress وجود دارد. همه چیز مرتب و منظم به زبان انگلیسی است.

من برای برنامه میزبانی مشترک با اندازه یکسان ثبت نام کردم و فهمیدم که واقعاً برای من مناسب نیست. خیلی بد نیست یا چیز دیگری نیست ، بلکه خیلی خوب نبود. “نامحدود” واقعاً نامحدود نیست ، موارد اضافی مفید و کمی بین یکدیگر هستند ، و نرخ تجدید از طریق پشت بام است.

من تمام اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری کاملاً آگاهانه را خلاصه کرده ام. چند دقیقه وقت بگذارید تا نظر من را بخوانید و خودتان پول و دل درد زیادی را پس انداز کنید.
ipage-features1

فروشگاه راه اندازی یک وب سایت

iPage تعدادی از ادغام را با سیستم عامل ها و مجموعه های محبوب ارائه می دهد که به شما در بهبود عملکرد و امنیت خود کمک می کند.

به نظر می رسد iPage تمام موارد ضروری را برای میزبانی کاملاً پوشانده است ، خصوصاً برای مسئولان وب مبتدی که باید بتوانند یک راه حل کامل میزبانی را از هیچ چیز تنظیم کنند. تو می توانی سایت خود را ایمن کنید با امنیت SSL و SiteLock, از نسخه پشتیبان تهیه روزانه دریافت کنید به عنوان یک افزودنی پرداخت شده ، و به خوانندگان وب سایت خود دسترسی پیدا کنید با تشکر از CDN اختیاری. و تو می توانی ساخت وب سایت خود را شروع کنید با استفاده از WordPress ، Weebly یا سازنده وب سایت خانگی iPage.

بیایید با جزئیات به چند ویژگی بپردازیم.

امنیت SiteLock

SiteLock مجموعه ای از ابزارها برای ارائه کارایی و تقویت امنیت ضروری برای هر وب سایت است. این بیماری از بدافزارها و آسیب پذیری ها اسکن شده و حملات ربات های خودکار را مسدود می کند. این فایروال و CDN را در اختیار شما قرار می دهد.

iPage “برنامه ضروری WP” (برای وردپرس) شامل نسخه سفارشی مجموعه امنیتی SiteLock به صورت رایگان است. به داشبورد SiteLock خود دسترسی خواهید داشت که می توانید آمار وب سایت را مشاهده کنید و حتی یک نشان امنیتی SiteLock را برای نمایش در وب سایت خود تنظیم کنید. همچنین می توانید خدمات یک متخصص امنیتی را برای پاک کردن وب سایت هک شده خود (با هزینه) از طریق سرویس ‘SiteLock911.

افزونه های وردپرس

برای کمک به شروع وب سایت خود ، iPage تعدادی افزونه از پیش نصب شده وردپرس را شامل می شود جت پک افزونه که به شما امکان دسترسی به بیش از 100 مضمون رایگان WordPress را می دهد, به علاوه تصاویر با بارگذاری تنبل ، محافظت در برابر حمله بی رحمانه ، نظارت بر خرابی ، نظارت بر آمار و موارد دیگر.

سایر افزونه ها شامل این موارد هستند W3 حافظه نهان Total افزونه (که یکی از افزونه های ذخیره بالا است) و بازار موجو افزونه (که به شما امکان خرید مضامین و افزونه های اضافی را می دهد).

ادغام Google Analytics

iPage نسخه اولیه ای دارد تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل درون داشبورد ساخته شده است تا بتوانید به سرعت آمار بازدیدکنندگان را ببینید از جمله مکان بازدید کنندگان شما از کجا ، در چه مدت زمانی و نحوه تعامل آنها با وب سایت شما.

همچنین می توانید به راحتی ابزارهای تجزیه و تحلیل اضافی دیگری مانند AWStats یا Webalizer را فعال کنید.

ایمیل

iPage فراهم می کند میزبانی ایمیل ایمیل گرد با میزبانی مشترک و برنامه های میزبانی وردپرس. شما فقط 500 مگابایت فضای ذخیره سازی ایمیل به طور پیش فرض دریافت می کنید ، اما می توانید برای ذخیره ایمیل بیشتر اعتبار بخرید.

ایمیل شما با کلیه ویژگیهای اساسی از جمله پشتیبانی IMAP / POP3 ، SSL و پاسخگوهای خودکار همراه است ، بعلاوه مراحل راه اندازی برای مشتریان ایمیل مانند Outlook و Gmail. شما همچنین دریافت خواهید کرد کمپین های بازاریابی ایمیل ثابت تماس با ما به مدت سه ماه رایگان است.

جعبه وردپرس Sandbox

جعبه وردپرس Sandbox راهی برای آزمایش تغییرات در وب سایت شما بدون ایجاد نسخه زنده فعلی ارائه می دهد. یک نسخه از وب سایت شما در دیسک سخت محلی شما ذخیره می شود ، بنابراین می توانید افزونه ها را نصب کنید ، موضوع را تغییر دهید یا تنظیمات خود را بدون هیچ گونه عوارض جانبی تنظیم کنید. وقتی از تغییرات راضی هستید ، می توانید آنها را به سمت سایت زنده خود سوق دهید.
الگوهای iPage-

راه اندازی ساده با داشبورد بدون عارضه

تجربه کاربری ساده iPage سهولت استفاده را قبل از هر چیز دیگری (حتی طراحی).

هدف iPage برای دسترسی بیشتر افراد ممکن است. این امر با استفاده از آن آسان است ، درست از فرآیند ثبت نام تا راه اندازی اولین وب سایت وردپرس از طریق داشبورد میزبانی ساده.

یک وب سایت به روشی که می خواهید بسازید

iPage ابزارهای متنوعی برای ساخت وب سایت شما ارائه می دهد. شما می توانید استفاده کنید وردپرس یا CMS دیگری, اویید برای یک فروشگاه تجارت الکترونیکی ، Weebly سازنده وب سایت یا سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن iPage.

داشبورد میزبان iPage

به عنوان یک مدیر وب جدید ، می توانید کنترل پنل های پیچیده مانند cPanel و Plesk گیج کننده پیدا کنید. از همین رو iPage داشبورد مدیریت خاص خود را ارائه می دهد این امر باعث می شود مدیریت مهمترین جنبه هاستینگ شما بدون اینکه درگیر اطلاعات شوید ، آسان شود.

در حالی که این امکان ناوبری آسان را برای ویژگی های ضروری میزبان فراهم می کند ، داشبورد مورخ می تواند قطعاً با یک تعمیرات اساسی طراحی کند.

ipage-سهولت استفاده1

نصب وب سایت سازنده

iPage جادوگران تنظیم بسیار ساده ای را برای کمک به شما در فرایند راه اندازی سایت خود فراهم می کند. این جادوگران مادربرد برای هر یک از سیستم عامل های ساخت وب سایت طراحی شده اند. به عنوان مثال ، جادوگر وردپرس می تواند چند صفحه اول تولید کند و از شما درخواست می کند تا شروع به راه اندازی وب سایت خود کنید.

ایجاد یک حساب کاربری

ایجاد یک حساب کاربری iPage یک حساب کاربری است فرآیند آسان با چند مرحله غیر ضروری جدا از یک پرسشنامه غیر منتظره و یک مرحله ایجاد گذرواژه غیر ضروری طولانی.

من تجربه پایان به پایان را در حدود 7.5 دقیقه به پایان رساندم ، که خوب است اما عالی نیست. این تنها یک تبادل نامه الکترونیکی را در بر می گرفت ، و هیچ هزینه مخفی مخفی ، قیمت مخفی یا موارد اضافی از پیش بررسی شده وجود نداشت. مراحل ثبت نام من را اینجا ببینید.

یک دامنه را وصل کنید و وردپرس را نصب کنید

اتصال دامنه من و نصب وردپرس برای من کمی سوپر موتور بود اما ممکن است برای شما نباشد. اولین بار نصب وب سایت وردپرس کمی گیج کننده بود و نصب افزونه Jetpack من با مسدود کردن یک مشکل به تأخیر افتاد.

برای من ناامیدکننده بود ، و 20 دقیقه طول کشید (از جمله تماس پشتیبانی) قبل از شروع ساخت سایت من. با این حال ، اگر همه اینها برای شما هموار اجرا شود ، پس از آن می توانید به سرعت 15 دقیقه در انتظار وب سایت وردپرس خود باشید و راه اندازی کنید.

ببینید که چگونه وردپرس را نصب کردم و یک دامنه را به هم وصل کردم.

سرعتهای فوق العاده در حال بارگیری در آمریکای شمالی و اروپا

iPage در بعضی از مناطق بسیار سریع است و زمان واقعی واقعی از ضمانت ارائه شده فراتر می رود.

iPage یک استاندارد صنعتی (و مخصوصاً جالب نیست) ارائه می دهد 99.9٪ ضمانت به موقع برای همه محصولات میزبانی خود از طرف مثبت ، مشتریان فعلی این شرکت گزارش یک زمان واقعی واقعی تا 99.98٪.

از آنجا که iPage به دلیل ارائه بهترین زمان بارگذاری ، به ویژه در کشورهای خارجی (غیر ایالات متحده) ، شهرت خاصی دارد ، من آن را با استفاده از تستر بار بار Sucuri برای یک درایو تست گرفتم:

ipage-performance1

خبر خوب این است که عملکرد کلی به درجه A + رسیده است, اما این متریک مخلوط داستان کامل را نمی گوید.

می بینید که زمانهای دالاس ، مونترال و تورنتو به ترتیب 0.004 ، 0.135 و 0.107 ثانیه بوده است. سایر مکان های آمریکای شمالی مانند لس آنجلس در ساعت 0.399 ثانیه کمی آهسته تر بود و مکان های اروپایی مانند لندن و فرانکفورت به طرز شگفت آور سریع بودند.

تاکنون خیلی خوب بود ، اما شوکرهای واقعی سنگاپور و بنگلور بودند ، بنابراین شما باید قبل از ثبت نام ، بازارهای هدف خود را با دقت در نظر بگیرید.
پشتیبانی iPage-

گپ زنده که همیشه در دسترس است

یکی از بهترین جنبه های میزبانی iPage ، کارکنان پشتیبان کوشا هستند که هرگز بیش از چند دقیقه با شما فاصله ندارند.

iPage فراهم می کند پشتیبانی فنی 24/7 مشتری با کلیه محصولات میزبانی آن, و با پشتیبانی از VPS و راه حلهای اختصاصی سرور ، “پشتیبانی مدیریت شده” را ارائه می دهد.

اگرچه این شرکت پیشنهاد می کند که خدمات پشتیبانی آن از طریق چت زنده ، تلفن و سیستم فروش بلیط ارائه می شود ، اما من واقعاً نمی توانم سیستم بلیط فروشی را که تصور می کنم پشت صفحه ورود به مشتری باشد ، پیدا کنم. من چت زنده را امتحان کردم ، آن را دوست داشتم ، و در مورد آن چیز دیگری خواهم گفت. اما ابتدا باید بگویم که این ارائه دهنده نیز ارائه می دهد مستندات گسترده ای که شامل فیلم های آموزشی است.

پشتیبانی چت زنده

از آنجا که نمی توانم با شماره تلفن تبلیغی کشورم تماس بگیرم, من از پشتیبانی چت زنده استفاده زیادی کردم, و ناامید نشود هر وقت سعی کردم, من تقریباً بلافاصله با یک مأمور پشتیبانی مودبانه متصل شدم که به تمام سؤالاتم رضایت بخش پاسخ داد.

برای شروع یک گفتگوی زنده ، ابتدا باید فرم آنلاین را پر کنید. سپس می توانید با سوالات خود ادامه دهید.

اولین سؤال من مربوط به زمان ثبت نام برای iPage بود و من در مورد رمز ورود حساب iPage و رمز ورود مدیر وردپرسم اشتباه گرفته شدم. همچنین به نظر می رسد که پیوندهای “بازنشانی گذرواژه” کار نمی کنند.

این نماینده توضیح داد که مشکلات من مربوط به مرورگر من است که جزئیات ورود به سیستم را ذخیره کرده و DNS را نادرست پیکربندی کرده است (اشاره به یک سرور نام قدیمی):

ipage-support1

شماره دوم من مربوط به راه اندازی افزونه Jetpack بود. من فقط مجبور شدم URL پشتیبانی از URL را برای مشكلات (به علاوه جزئیات ورود به WordPress من) به عامل پشتیبانی ارائه كنم ، و او مشکل دوم من را ظرف سه دقیقه حل کردم:

ipage-support2

من بوده ام از تعامل من با تیم پشتیبانی iPage بسیار تحت تأثیر قرار گرفت. به دو سؤال من حتی در روز کریسمس پاسخ داده شد که در بسیاری از نقاط جهان یک روز غیر کار خواهد بود. البته ، وقتی دعوت شدم تا بررسی بعدی رضایت مشتری را تکمیل کنم ، بازخورد خوبی دادم.

بسیار ارزان قیمت است ، اما مراقب باشید از چاپ خوب

iPage قیمتهای مقدماتی تقریبا باورنکردنی کم را ارائه می دهد اما مراقب نرخ بالای تجدید و افزودنیهای پرداخت شده باشید.

برای همه محصولات میزبانی مشترک, iPage قیمت گذاری فوق العاده ارزان شامل می شود فضای ذخیره سازی نامحدود و پهنای باند, گواهینامه های SSL رایگان, و نام دامنه رایگان. VPS و قیمت های سرور اختصاصی مطابق با میانگین های صنعت ، و برنامه ضروری WP شامل می شود امنیت SiteLock به صورت رایگان به عنوان ارزش افزوده.

شما می توانید با استفاده از روشهای پرداخت بسیار استاندارد مانند کارتهای اعتباری / بدهی و پی پال پرداخت کنید. مشتریان میزبان وب همچنین 100 دلار اعتبار گوگل تبلیغاتی و بینگ دریافت می کنند ، با این احتیاط که 100 دلار را فقط برای اولین بار 25 دلار بدست می آورید.

در حالی که iPage تقریباً همیشه شما را با “پیشنهادهای ویژه” وارد می کند (بنابراین آنها ویژه هستند؟) ، اینها به قیمت تمام می شوند نرخ تجدید بالا حداکثر چهار برابر هزینه اصلی در دراز مدت ، شما ممکن است مبلغی بیش از آنچه که با یک رقیب در ابتدا قیمت بالاتر پرداخت می کنید ، بپردازید.

مانند سایر ارائه دهندگان میزبان ، وعده iPage “میزبانی نامحدود” در واقع تابع سیاست “استفاده قابل قبول” آن است در صورت شروع تأثیرگذاری بر عملکرد سرور ، تعداد پرونده هایی را که می توانید ذخیره کنید ، محدود می کند.

iPage چقدر است؟ iPage چندین طرح با بالاترین قیمت تا بالاترین قیمت ارائه می دهد. قیمت بستگی به نوع برنامه میزبانی شما را دارد. جدول قیمت گذاری به روز شده (هفتگی به روز شده) را در زیر مشاهده می کنید.
کدام برنامه iPage را باید تهیه کنم؟ توصیه من این است که با یک برنامه ارزان تر شروع کنید. همیشه می توانید بعداً آن را ارتقا دهید. iPage می تواند در مهاجرت به یک برنامه گران تر به شما کمک کند. افزایش بازدیدکننده ها در بسیاری از مواقع بیش از حد انتظار طول می کشد و تا زمانی که نیاز نباشد نباید مبلغ زیادی بپردازید. البته ممکن است نیازهای شما متفاوت باشد و می توانید از طریق iPage با یک متخصص میزبان مشورت کنید اینجا.
پشتیبانی مشتری iPage چقدر خوب است؟ iPage به عنوان یکی از میزبان های برتر وب ما رتبه بندی نشده است. اما این همچنین می تواند نتیجه ی آن باشد که iPage کوچک ، تحت رادار ، میزبان میزبان است. برای یک شرکت میزبان کوچک مزایایی وجود دارد – به عنوان یک مشتری ، شما برای آنها از اهمیت بیشتری برخوردار هستید. شما همچنین می توانید مقایسه ما با محبوب ترین خدمات میزبانی وب در اینجا.

لغو و بازپرداخت

iPage ارائه می دهد با ضمانت برگشت 30 روزه پول با تمام محصولات میزبانی خود ، که باید اعتماد به نفس در مورد تعهد به شرکت را به شما جلب کند. اما توجه داشته باشید که روند بازپرداخت کامل نیست: شما باید برای پشتیبانی صحبت کنید ، و ارتباطات نامه الکترونیکی آن دقیقاً در مورد نحوه و زمان پردازش بازپرداخت شما مشخص نیست.

پس از درخواست آن ، بازپرداخت من به اندازه کافی کارآمد پردازش شد, با تنها احتیاطی که نماینده از من پرسید آیا می خواهم به جای آن یک نوع میزبانی دیگر ثبت نام کنم. بسته به دیدگاه شما ، این می تواند به عنوان مفید (“چگونه می توانیم بهتر به شما خدمت کنیم؟”) یا به عنوان یک افزایش ناخوشایند درک شود..

شما حداکثر 48 ساعت دسترسی به حساب خود را قبل از بسته شدن حفظ می کنید ، و من خوشحالم که می گویم من هستم بازپرداخت من را در مدت 48 ساعت دریافت کردم هم.

چگونه iPage با رقابت مطابقت دارد?

میزبانی تقریباً برای هر کس را آسان می کند

iPage عملکرد و پشتیبانی قابل تحسینی را ارائه می دهد ، اما با شیوه های قیمت گذاری کمی تیز و رابط کاربری با حداقل عملکردی.

من می توانم iPage را با گفتن این مورد به بهترین شکل جمع کنم میزبانی تقریباً برای هر کس را آسان می کند, از جمله وب مسترهای مبتدی ، به لطف صفحه کنترل ساده در خانه خود ، تشکر کرده است. با این وجود این ارائه دهنده هنوز ویژگی های قدرتمندی را ارائه می دهد ، و تمام برنامه ها با پشتیبانی چت زنده برتر ارائه می شوند.

نکته اصلی این است که iPage برای وب مسترهای مبتدی و متوسط ​​با وب سایتهای کوچک و متوسط ​​بهترین گزینه است.

قبل از تصمیم گیری ، توصیه می کنیم برخی از آنها را بررسی کنید شرکت های میزبان جایگزین ، که ما بسیار توصیه می کنیم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map