סקירת מעבדות G-Core 2020 – מה אומרים המשתמשים?

מעבדות g-core-mineמעבדות G-Core היא חברת אירוח קטנה שפשוט אינה תואמת מותגים גדולים כמו הוסטינגר. חברות האירוח הגדולות יותר פשוט מציעות מחיר טוב יותר לתצורה דומה.


מעבדות G-Core החל את החיים בשנת 2011.

בשנת 2012 הקימה החברה רשת עמוד שדרה ראשונה המונה שבעה מרכזי נתונים בשש ערים, ובשנה שלאחר מכן הרחיבה הרשת שלה לכלול 23 מרכזי נתונים. בנוסף בשנת 2013, התשתית של מעבדות G-Core קיבלה שיא העולם של גינס על כך שיש להם את השחקנים המקוונים הכי סימולטניים בשרת MOG בודד, ובשנת 2014, רשת המסירה של החברה יצרה שיא חדש לשחקנים סימולטניים.

בשנת 2015 מעבדות G-Core עברו למטה חדש בלוקסמבורג ובשנת 2016 השיקה את ה- מארח G שירות אירוח עולמי ו – G-CDN רשת אספקת תוכן גלובלית. בשנה שלאחר מכן, היא השיקה אחסון G (לאחסון ענן) ו- G- הגן (להגנה מפני התקפות DDoS). בשנת 2018 החברה השיקה את שלה G-Stream פלטפורמת מדיה.

כיום, במעבדות G-Core יש יותר ממאה צמתים בחמש יבשות והיא מציעה מגוון נרחב של שירותי CDN, אירוח, פלטפורמת מדיה, אבטחה, פיתוח תוכנה בהתאמה אישית ושירותי ניהול תשתיות IT..

ניתן להחליף את אתר מעבדות ה- G-Core בין השפה האנגלית, הרוסית, הסינית והקוריאנית.

תכונות וקלות שימוש

מעבדות G-Core מציעות הרבה יותר מסתם אירוח, אך מבחינת אירוח זה מציע שרתים ייעודיים ו שרת וירטואלי שניתן להגדיר אותם לפי המפרט המדויק שלך באמצעות מגדיר שרתים המאפשר לך לציין:

 • מעבד: מעבדי Intel Xeon שונים (לשרתים ייעודיים) או 1-8 vCPUs (לשרתים וירטואליים)
 • RAM: 64 GB ל- 256 GB (לשרתים ייעודיים) או 512 MB ל- 32 GB (לשרתים וירטואליים)
 • דיסק: עד 2 x 2 TB HDD או SSD (לשרתים ייעודיים) או 20 GB עד 600 GB SSD (לשרתים וירטואליים)
 • RAID: חומרה או תוכנה (לשרתים ייעודיים)
 • מרכז הנתונים: 18 מיקומים בינלאומיים (לשרתים ייעודיים) ו -11 מיקומים בינלאומיים (לשרתים וירטואליים)

אתה יכול גם לבחור א הוגדר מראש שרת ייעודי או שרת וירטואלי כך שלא תצטרכו להחליט ערכים עבור כל אותם פרמטרים.

בשל אופי הצעות השרתים של G-Core, אתה יכול לבחור להתקין די הרבה כל מערכת הפעלה שאתה אוהב: גרסאות שונות של לינוקס, שרת Windows או אפילו Solaris. ו גישה ל- SSH נותן לך חופש מוחלט התקן כל תוכנה ו הפעל מספר אתרים. אתה יכול להשתלט על שרת האירוח שלך באמצעות התשלום לוח הבקרה של ISPmanager (גרסת לייט או עסק).

תומך ב- G-Core IPv4 ו- IPv6, והוא מציע מגוון רחב של (בתשלום) תעודות SSL מספקים מובילים.

מה שלא תמצאו כאן הוא מערך נרחב של תכונות ידידותיות למתחילים כמו בוני אתרים קלים ומתקינים בלחיצה אחת.

תמחור ותמיכה

אם כי מעבדות G-Core מציעות כמה תוכניות שרת ייעודי במחיר שרתים ושרתים וירטואליים (VDS), כולל מחיר תוכנית VDS “מתנע” במחיר אטרקטיבי, אתה צריך להיות מודע לכך שרתים די חשופים ויש כאלה יכול להיות הרבה עלויות נוספות. יתכן שתצטרך לשלם תוספת תשלום עבור לוח הבקרה שלך, על כמות התעבורה החודשית הרצויה לך, עבור כתובות IP נוספות, עבור אישורי SSL, והרבה יותר מזה.

העלויות יכולות להיות די מסובכות אם ברצונך להגדיר את התצורה של השרת שלך לחלוטין מאפס באמצעות Configurator השרת, וישנם טבלאות נוספות הנוספות לך כמה תשלם עבור תנועה חודשית בהתאם למיקום השרת שלך (בתוספת כמה תשלם אם תחרוג מהקצבה שלך ).

תוכל להגיע לצוות התמיכה בלקוחות של החברה באמצעות טלפון, דוא”ל, צ’אט חי וטופס מקוון. לקוחות קיימים יכולים לבקש תמיכה על ידי הגשת כרטיס מלוח הבקרה. כשבדקתי את התמיכה בצ’אט החי, מצאתי שהסוכן מגיב אך אינו בקיא במיוחד.

מעבדות G-Core מאירות כשמדובר בתיעוד התמיכה עבור מוצרי אירוח, CDN ומוצרי מדיה. הוא גם מספק תיעוד מאוד מפורט אודות ממשק תכנות היישומים (API) בו תוכלו להשתמש לניהול השירותים שלכם. אך היזהרו; זה תיעוד טכני מאוד:

g-core-labs-support

כמה עולה מעבדות G-Core? מעבדות G-Core מציעות תוכניות מ- $ 0 ל -248 דולר. המחיר תלוי בסוג תוכנית האירוח שתבחרו. תוכל לראות את טבלת התמחור המעודכנת (המתעדכנת מדי שבוע) בהמשך.
איזו תוכנית מעבדות G-Core עלי לקבל? ההמלצה שלי היא להתחיל עם תוכנית זולה יותר. אתה תמיד יכול לשדרג בהמשך. מעבדות G-Core יכולות לעזור לך במעבר לתוכנית יקרה יותר. הגידול במבקרים פעמים רבות לוקח יותר זמן מהצפוי ואסור לשלם הרבה כסף עד שתתעורר הצורך. כמובן, הצרכים שלך עשויים להשתנות, ותוכל להתייעץ עם מומחה אירוח ממעבדות G-Core כאן.
כמה טוב התמיכה ללקוחות של מעבדות G-Core? מעבדות G-Core אינן מדורגות כאחת המארחות המובילות באינטרנט. אבל זה יכול להיות גם כתוצאה מכך שמעבדות G-Core הן ספקיות אירוח קטנות מתחת לרדאר. ישנם יתרונות לחברת אירוח קטנה – כלקוח אתה חשוב להם יותר. תוכל גם לבדוק את ההשוואה שלנו בין שירותי אירוח אתרים הפופולריים ביותר כאן.

כיצד מעבדות G-Core מתאימות לתחרות?

אם אתה מחפש שרתים וירטואליים או ייעודיים המגובים על ידי תשתית בינלאומית חזקה ולא אכפת לך לשלם את המחיר, מעבדות G-Core עשויות להיות הספקית שלך. כאמור בתחילת הדרך, שירותי G-Core מכוונים לטכנופולים רציניים, לכן טכנופובים אינם צריכים לחול, ואם אתם מחפשים מערך פשוט של תכניות אירוח משותפות, סביר להניח שתחפשו במקום אחר.

מעבדות G-Core עשויות להציע שירות טוב במחיר סביר, אך האם זה תואם את ה- חברות אירוח אתרים מובילות? אנו מתקשים לומר “כן”.

מקצוענים

 • מרכזי נתונים רובד 3 ורשת מיותרת
 • סיקור עולמי
 • תצורה ושדרוגים בהתאמה אישית
 • גישה מלאה לשורש

חסרונות

 • צ’אט בזמן אמת לא אינפורמטיבי (או לא מעודכן)
 • לא למתחילים; רק למומחים
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map