סקירת Go4Hosting 2020 – הימנע בכל מחיר!

מה שאתה רואה לא תמיד מה שאתה מקבל

Go4Hosting היא חברת אירוח קטנה שפשוט אינה מתאימה למותגים גדולים כמו הוסטינגר. חברות האירוח הגדולות יותר פשוט מציעות מחיר טוב יותר לתצורה דומה.


Go4Hosting הוקמה בשנת 2000 במטרה לספק פתרונות אירוח חסכוניים לכל מיני משתמשים. נכון לעכשיו עובדים עם 10,000 לקוחות ופועלים ברחבי העולם עם גרסאות האתר הזמינות ל 13 מדינות, ל- Go4Hosting מבוסס הודו מרכזי נתונים בהודו ושותפים עם מרכזי נתונים בארה”ב..

מבטיחה של 99.95% זמן עבודה ואחסון SSD ועד שירות לקוחות 24/7, נראה כי Go4Hosting מציע את כל מה שאתה צריך (ועוד) כדי להשיק אתר מצליח. עם זאת, ברגע שמתחילים לחקור לעומק, המציאות היא שהיצעיו אינם כה חזקים.

כדי לתת לך תצוגה מקדימה של התגנבות, למשל, התפריט מציג מערך שירותים (כגון אירוח משותף או אירוח מפיצים), אך לאחר אישור עם שירות הלקוחות, Go4Hosting מוכרת רק השכרת שרתים ייעודיים ותוכניות שרתים וירטואליים פרטיים (VPS). (וכן, אלא אם כן צוין במפורש במקום אחר, השירותים האלה עליהם אני מתמקד לצורך סקירה זו.)

go4hosting-סקירה 1

אם אתה חושב, אז מה, ל- Go4Hosting יש כמה מוצרים מיושנים בתפריט שלה, אתה תהיה צודק. סקרתי מארחים עם מידע שגוי הרבה יותר גרוע באתרי האינטרנט שלהם, אבל הבעיות עם Go4Hosting, למרבה הצער, רוצות הרבה יותר עמוק.

השאלה היא האם המקצוענים עולים על החסרונות? האם Go4Hosting עונה על הדרישות שלך כל כך טוב שתוכל להתעלם מכמה פגמים די חמורים?

בוא נגלה.

תשתית טובה

כל התכונות הרגילות זמינות, אם כי בדרך כלל בתשלום נוסף. לדוגמה, אישורי SSL, פתרונות גיבוי ושחזור ורשת מסירת תוכן בענן (CDN) זמינים כולם כתוספות בתשלום..

Go4Hosting מספק רק את תשתית השרת, כך שלא תמצאו כלי לבניית אתרים, אך תמורת תשלום חודשי נוסף, תוכלו לבקש מהם להוסיף מתקין Softaculous בלחיצה אחת (אם הצוות מסוגל להתקין אותו… תוכלו לקרוא יותר על זה כאן).

מרכזי נתונים רובד III

ניתן לצפות למרכזי נתונים תואמים Tier III עם מערכות בקרת טמפרטורה, ספקי כוח כפולים ומערכות גיבוי ושחזור חזקות מ- Go4Hosting. בעיקרון, זה אמור להיות לך 99.982% זמן עבודה, או לא יותר מ 1.6 שעות השבתה בשנה.

מערכת הפעלה של חלונות או לינוקס

בחר בין לינוקס או חלונות עבור מערכת ההפעלה עם VPS ותוכניות שרת ייעודיות. תוכניות לינוקס מגיעות עם cPanel, בעוד שתוכניות Windows משתמשות בפלסק. אם אתה חדש יותר בעולם הטכני של VPS ושרתים ייעודיים, בעל לוח בקרה ידוע כמו cPanel או Plesk עוזר לך להתחיל בעבודה הרבה יותר קלה.

הגדרת ושדרוג חינם של שרתים

Go4Hosting יעזור לך להתקין או לפרוס ולשדרג את השרתים שלך כשאתה זקוק להם. זה אפילו יעביר את האתר שלך בחינם או בתשלום, תלוי בגודל. למעשה, הצוות עוזר מאוד בכל מה שקשור לתחילת העבודה, אבל קשה אם תרצו לעזוב (תוכלו לקרוא על כך כאן).

תכונות לשיפור ביצועים

כל התוכניות, כולל לינוקס, חלונות, שרתים פרטיים וירטואליים (VPS) ושרת ייעודי, מגיעות עם אחסון SSD (כונן במצב מוצק), כמו גם תצורת RAID. פירוש הדבר שהאתר שלך צריך לטעון מהר פי עשרה מאשר בכונן דיסק קשיח (HDD), והנתונים שלך מוגנים במקרה של כשל בדיסק..

למרות ש- Go4Hosting יודע את החשיבות של תשתיות וביטחון טובים, מי שבנה את האתר שלו לא עשה עבודה נהדרת. האתר מלא בנושאים – אישור ה- SSL אינו מותקן כראוי, לחצני ההזמנה כעת אינם פועלים והאתר קורס באופן קבוע. לא רק שזה סימן אזהרה ענק, אלא שהוא גם מקשה על השלמת משימות בסיסיות.

יצירת חשבון

למרות נוכחות כפתורי ההזמנה עכשיו באתר, לא הצלחתי לרכוש חבילת VPS באופן מקוון. בכל פעם שניסיתי האתר התרסק. למרבה המזל, סוכן הצ’אט החי המסייע היה להוט להדריך אותי באופן ידני בתהליך.

הוא השלים את כל התהליך – החל מהגדרת החשבון וכלה בתצורת השרת וקבלת תשלום – דרך חלון הצ’אט החי. ואילו הסוכן היה יעיל, הייתי בצ’אט חי בסביבות שעה, ולקח 16 שעות נוספות עד שהגדרת השרת. תוכלו לקרוא עוד על החוויה שלי כאן.

חיבור דומיין והתקנת וורדפרס

בניגוד לתהליך פתיחת החשבון המבולגן, חיבור דומיין והתקנת וורדפרס הוא פשוט, בעיקר בזכות cPanel. אבל לא תודה לצוות Go4Hosting שלא הצליח להתקין עבורי את Softaculous והשאיר אותי להבין זאת לבד. אתה יכול לקרוא על התהליך המדויק כאן, ואם תעקוב אחר ההדרכה שלי, אתה יכול לצפות להיות פועל תוך 40 דקות.

גיבוי נתונים רגיל

זה תמיד טוב לראות גיבויים של נתונים הכלולים בתוכניות. חברות רבות גורמות לך לשלם עבור הפריבילגיה לשמור על בטיחות הנתונים שלך. עם Go4Hosting, אתה מקבל “גיבוי קבוע של נתונים (בדרך כלל שבועי)” – כן, זה מעורפל, אבל זה עדיין מועיל.

שירות מנוהל

אם אתה מעדיף להיות יותר ידני, אתה יכול לרכוש שירות מנוהל באופן מלא מ- Go4Hosting. פירוש הדבר שמשמעותו של ניהול יומיומי של עדכוני השרת והביטחון מתבצעת עבורך, מה שמאפשר לך להתמקד בניהול העסק שלך. על סמך הניסיון שלי עם Go4Hosting, אם אתה בוחר את זה, הייתי מגלה בדיוק מה כלול לפני שאני נותן להם כסף.

הדברים לא נראים טוב יותר

Go4Hosting מאתרת את השרתים שלה במרכזי נתונים Tier III והיא מחייבת אחריות אורך זמן של 99.95%. יש לו גם מספר ביקורות חיוביות ברשת על המהירות והביצועים שלה. עד כה, כל כך טוב, נכון? לא בסדר.

האתר של Go4Hosting עצמו מלא בנושאים. זה מתרסק כל הזמן ואם אתה יכול להסתדר עם זה, לחצני הקריאה לפעולה (CTA) מובילים לשגיאות אבטחה. כפי שדיברתי כאן, לא יכולתי לרכוש תכנית מבלי לקרוס את האתר. פעמוני אזעקה בהחלט צריכים לצלצל עד עכשיו.

עם זאת, לאחר מאבק בתהליך הגדרה ארוך בן 16 שעות ליצירת אתר וורדפרס, זה היה גס רוח לא לבדוק אותו במהירות הטעינה של דפי סוקורי. וזה בדיוק מה שעשיתי.

אם אתה מחכה לתקווה כאן, אני מעריך את האופטימיות שלך, אבל זה לא יגיע, ידידי. אתר וורדפרס שלי רשם ציון בינוני. הרוב המכריע של האתרים שבהם אני בודק ציון A או A+.

go4hosting-performance1

באופן מוזר נראה כי מהירויות העומס אינן מתואמות ישירות עם מיקומי השרת שלה או עם מיקומי השרת של בן זוגה, כאשר כמה מהציונים הגרועים ביותר (מהירויות עומס איטיות משתי שניות במקומות מסוימים) מופיעים בארה”ב. אפילו ציון הודו הוא די גרוע , עם המהירות הראשונה של הבייט מעל שנייה, למרות שיש שני מרכזי נתונים מבוססי הודו בשימוש.

ממשיך הלאה…

התחלה טובה, אבל סוף נורא

בואו נסתכל תחילה על האותיות הקטנות. Go4Hosting מציע שירות לקוחות 24/7 באמצעות צ’אט חי, דוא”ל, סקייפ וטלפון. יש לו גם בסיס ידע די משמעותי עם מדריכי הדרכה ודרכים, עם ממשק קל לשימוש.

על הנייר נראה שזה הכל. עם זאת, עמדתי במבחן. אני אומר את זה, אבל למעשה, מכיוון שהאתר כל כך באגי, נאלצתי לבצע את רוב הפעולות באמצעות צ’אט חי בעזרת שירות לקוחות..

Go4Hosting התחיל נהדר. כשלא הצלחתי להקים חשבון באופן מקוון, קפצתי לצ’אט חי מספר פעמים כדי להשלים את התהליך. הסוכן היה קשוב ויעיל, ענה על שאלותי בנימוס ובמהירות. לא אכנס לפרטים, מכיוון שאתה יכול לקרוא על זה כאן, אבל התרשמתי.

למרות זאת, כשהגיע הזמן לבטל את חשבוני, הטון השתנה לחלוטין. לא רק שהמפעיל פחות מנומס, הוא גם הפסיק לענות להודעות שלי או השאיר אותי בצ’אט חי, והמתין למעלה משעה. הייתי צריך לעקוב הרבה פעמים, אבל זה לא עזר. זה היה חבל, מכיוון שזה היה אותו סוכן שעסקתי במקור בו. תוכלו לקרוא עוד על זה כאן.
Go4Hosting מתיימרת להציע “אירוח שרת ייעודי זול” ו”אירוח VPS זול. ” זול מוזכר כל העת ברחבי האתר. עם זאת, לאחר שלקחת בחשבון את העלויות הנוספות (לרישיון Softaculous, cPanel, SSL, להגירה … הרשימה נמשכת), זה תואם את רוב החברות האחרות, אם לא קצת יותר יקר.

אתה יכול לשלם באמצעות כל כרטיסי האשראי וכרטיסי החיוב העיקריים, יחד עם שיטות פחות נפוצות, כמו NetBanking והסכמת E-Sign.

ביטולים & החזרים כספיים

מדוע אתה ממשיך לשנות את החוקים, Go4Hosting? כאשר נרשמתי, אחת השאלות הראשונות ששאלתי הייתה האם יש ערבות להחזר כספי. הומלץ לי שיש על בסיס פרופורציה, אז רכשתי תוכנית.

כשניסיתי לבטל, ככל הנראה הדבר חל רק אם הייתה בעיה מ”סוף השרת. ” למרות בעיות שונות, אף אחד משלי לא היה “מקצה השרת”, כך שלא נזקקתי לכסף. אף אחד, נאדה, זילך. עליך לקרוא את זה לפני שאתה מבצע רכישה.

כיצד תואם Go4Hosting לתחרות?

לרוב אני רוצה לסכם ביקורת על ידי מתאר את התכונות הטובות והרעיות של חברה. אף אחד מהם אינו מושלם, ולכן הכל טמון בשאלה אם המקצוענים מתאימים לדרישותיכם.

לצערי, איך שלא אסתכל על Go4Hosting, אני באמת מצטער, אבל אני לא יכול להמליץ ​​על כך. הייתי אפילו אומר שזה רעיון רע מאוד למסור לחברה הזו את פרטי כרטיס האשראי שלך. לא רק האתר מלא בטעויות אבטחה, לאחר זמן מה הצוות סירב להגיב לבקשותי להחזר. התוכניות לא מספיק זולות, וגם התכונות לא מספיק טובות כדי להתעלם מכמה סוגיות רציניים באמת.

Go4Hosting אולי מציע שירות טוב במחיר סביר, אך האם זה תואם את ה- חברות אירוח אתרים מובילות? אנו מתקשים לומר “כן”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map