ביקורת Jigsy 2020 – האם זה יכול להתמודד עם השחקנים הגדולים?

ג'יגסי- סקירה כללית


למרות שג’יגסי היא בונה אתרים פחות מוכר, היא אכן מציעה פיתרון גמיש ובמחיר סביר לבעלי עסקים קטנים בתקציב מצומצם.

Jigsy הוא בונה אתרים הגון, אך הוא לא ייתן לך את כל התכונות המלאות שתקבל אצל בוני אתרים מובילים כמו וויקס.

Jigsy הוא בונה אתרים עשיר בתכונות ויש לו את כל הסימנים של פלטפורמה ההופכת את הקמת אתר פונקציונאלי למהנה וקלה.

כבר מההתחלה תבחין בגמישות של בונה זה בתכונות כמו עורך הנושא להתאמה אישית, כפתור נגיש להוספת תוכן ומצב תצוגה מקדימה בקלות..

יש להודות, שג’יגסי לא מתקרבת לאנשים כמו Wix או Squarespace בכל הנוגע למסחר אלקטרוני. אמנם אין לה פונקציית מסחר אלקטרוני משלה, אך היא תומכת בשילוב חלק עם התוסף Ecwid, המאפשר לך לבנות חזית דיגיטלית מן המניין..

ג’יגסי מציעה מאות נושאים לבחירה. שוב, אין שום דבר מרהיב בתבניות, אך הם אכן מבצעים את העבודה, ללא קשר לגומחה שלך.

מאפיין מרשים הוא פונקציית הבלוג. עורך הבלוגים הוא ידידותי להפליא ומאפשר לך להוסיף מדיה עשירה (כולל קטעי וידאו ותמונות) לפוסטים שלך, לסווג פוסטים ולעצב טקסט..

לג’יגסי הרבה דברים טובים הולכים על זה, אבל אם אתה מתכוון להשתמש בחשבון החינמי, יצירת קשר עם תמיכה עשויה להיות די מתסכלת.

בסך הכל, אם אתם מחפשים דרך במחיר סביר להקים אתר איתן ללא כמעט עקומת למידה, ג’יגסי יכולה להיות בחירה טובה.

תבניות ג'יגסיתבניות מודרניות שייראו מושלמות בכל מכשיר.

נושאים רבים, ספציפיים לגומחות: ללא קשר לתעשייה שלך, אתה בטוח שתמצא נושא שמתאים לך. התבניות של Jigsy אינן חדישות במיוחד, אך הן מודרניות, נקיות ויכולות ליצור אתר טוב למראה. יהיה נחמד אם הנושאים היו מקובצים לקטגוריות הספציפיות שלהם לבחירה קלה.

התאמה אישית: ישנן יותר אפשרויות עריכה ב- Jigsy מאשר אצל בוני אתרים רבים אחרים. אתה יכול להתאים אישית את האתר שלך על ידי שינוי גופנים, תמונות רקע וטקסט. אם תחליף את הנושא שלך באמצע הדרך, לא תצטרך לדאוג לאבד את התוכן שלך – כל העריכות שלך יועברו.

מגיב: אמנם אינך יכול לערוך את האתר שלך ממכשיר נייד, אך רוב הנושאים מגיבים והם יתאימו בצורה חלקה לכל מסך. מבחינת החיסרון, אינך יכול ליצור דף נחיתה ולא לבצע שינויים באתר הסלולרי שלך שנוצר אוטומטית, כך שאתה תקוע עם אתר סלולרי גנרי, שהוא קצת פורץ עסקות.
תכונות ג'יגסיתכונות מוצקות לבניית אתר אינטרנט מלא.

בלוג: אם שיווק תוכן הוא היבט חיוני בעסק שלך, כפי שהוא אמור להיות, תעריך את פלטפורמת הבלוגים של Jigsy. הכלי מאפשר לך להקים ולנהל בלוג נקי ומודרני, ליצור תבניות תוכן ולערוך HTML של פוסט, כמו גם להוסיף תמונות וסרטונים לפוסטים שלך. כלי הבלוגים החזק מאפשר גם לייבא את הנתונים בבלוג הוורדפרס שלך, לשלב מדיה חברתית, להגדיר עדכון RSS ולקטלג גם את הפוסטים שלך..

מסחר אלקטרוני: ל- Jigsy אין פונקציית מסחר אלקטרוני משלה, אך אינטגרציה של Ecwid מאפשרת לכם לבנות חנות דיגיטלית מלאה בחינם, בה תוכלו למכור עד 10 פריטים. ברור שאם אתם מחפשים אתר מסחר אלקטרוני גדול וגדול יותר, יהיה עליכם לחפש במקום אחר. מה שג’יגסי מציעה בעיקר עבור עסק קטן עם כמה פריטים למכירה. בתוספת תשלום, תוכלו לשלב את eBay ו- PayPal כדי להציג מוצרים למכירה ולעיבוד תשלום ישיר. למרות שמדובר בתוספות מסודרות, אם אתה מתכוון לשלם תוספת, עדיף לך לשלם עבור פיתרון מובנה של מסחר אלקטרוני..

קידום אתרים: Jigsy מאפשר לך להוסיף תיאורים ומילות מפתח meta ספציפיות לדף. בנוסף להצעת כתובות אתרים יפהפיות מבוססות סמטיות, Jigsy מבטיחה שתכני האתר שלך יהיו מובנים בצורה מסודרת כדי לאפשר סריקה יעילה על ידי מנועי חיפוש. תכונות שיווק נחמדות אחרות כוללות את היכולת לשלב את גוגל אנליטיקס כדי לעקוב אחר ערכים חשובים כמו הפניות, מבקרים ייחודיים, תנועה ומבקרים יומיים. תכונה זו זמינה רק בתוכניות בתשלום.
ג'יגסי-ידידותי למשתמש 1

נבנה עם התחלה בראש

כמו רוב בוני אתרים מודרניים, יצירת אתר והתאמה אישית לטעמך היא די קלה. אינך צריך לדאוג להתמודד עם ממשק משתמש מסובך או לבצע שינויים בקוד. כדי להתחיל, פשוט בחר תבנית או העלה נושא משלך אם אתה בתוכנית פרו. זה מביא אותך לעורך בו תוכל להתחיל לבנות את אתר האינטרנט שלך. אפשר לערוך CSS, אך נדרשת שדרוג לתוכנית Premium כדי להתאים אישית קבצי JavaScript ו- HTML.

עיצוב חופש כמו שלא ראית מעולם

תכונה אחת שבולטת במונחים של הקלה על השימוש היא עורך הנושאים. בעזרת כלי זה אין כמעט עקומת למידה בהתאמה אישית לכל היבט באתר שלך כולל טקסט גוף, גופנים, כותרות ותמונות רקע. אתה יכול לשנות בקלות את הפריסה הבסיסית של הדף שלך, לערוך חסימות תוכן שלמות, לשנות את תמונת הכותרת ולהוסיף סרטוני YouTube. החופש העיצובי כאן גדול בהרבה מכפי שתמצאו אצל בוני אתרים רבים אחרים.

Jigsy-ידידותי למשתמש 2
ג'יגסי-תומךתמיכה פחות אמינה, במיוחד למשתמשים בתכנית החינמית.

תמיכה אינה אחת הנקודות החזקות ביותר של ג’יגסי. זה יכול להיות מכיוון שהחברה עצמה מורכבת מצוות קטן מאוד.

אתה יכול להגיע ישירות למרכז התמיכה דרך כרטיסי תמיכה. עם זאת, צורה זו של אינטראקציה ישירה עם צוות התמיכה זמינה רק ללקוחות בתוכניות המשולמות.

ג’יגסי טוען שאפשר להגיע אליהם באמצעות דוא”ל, אבל הדוא”ל שלי נענה לגמרי. ישנם בלוג ופורום קהילתי, אך אלה אינם פעילים ברובם ולא יעזרו לאף אחד שיחפש להגיע במהירות עם בונה האתר..

אולי הדבר הטוב היחיד, בכל הקשור לתמיכה, הוא הוויקי – הוא די מקיף, והדרכות הקיימות יספקו תשובות לשאלות נפוצות..

נדרש תמיכה אמינה יותר. בעידן זה, ג’יגסי אינה יכולה להרשות לעצמה לא לספק ערוצי תקשורת נגישים ללקוחות.

תכניות ידידותיות לכיס למשתמשים בתקציב קטן

לג’יגסי חשבון בחינם ושלוש תוכניות פרימיום.

החשבון החינמי מגיע עם אחסון של 25MB, אתר אחד עם חמישה עמודים, ומודעות Jigsy. הבנאי החינמי אינו מציע תחום מותאם אישית.

שדרג לתכנית המתנע ותקבל אחסון של 500MB, אתר עם 10 עמודים, תחום מותאם אישית, תמיכה בעדיפות ומודעות אפס ג’יגסי..

התוכנית הבסיסית מציעה נפח אחסון של 2 ג’יגה-בתים, תמיכה בשלושה אתרים הכוללים עד 99 עמודים כל אחד, תחומים מותאמים אישית ותמיכה בעדיפות.

תכנית הפרימיום מגיעה עם כל מה שיש בתוכנית הבסיסית, בתוספת אחסון של 5 ג’יגה-בתים, תמיכה בעשרה אתרים ודפים ללא הגבלה.

איך ג’יגסי תואמת את התחרות?

אי אפשר להשוות את ג’יגסי עם בוני אתרים פופולריים יותר כמו וויבלי, וויקס או דודא. עם זאת, אם אתם מחפשים פלטפורמה ידידותית לכיס בה ניתן לבנות אתר בסיסי, ג’יגסי לא תהיה בחירה רעה. אל תצפו להרבה דרך של נושאים פורצי דרך או מסחר אלקטרוני, אך בונה זה יאפשר לכם להקים בלוג יציב עם כל הפעמונים והשריקות השיווק המקוונות..

לפני שתקבל החלטה, קרא את ההשוואה של חברי עם בוני האתר הטובים ביותר כדי לוודא שאתה לא מפספס חלופות טובות יותר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map