המדריך האולטימטיבי להיות פרילנסר [עדכון 2020]

אם אתה חושב להפוך לפרילנסר, אתה כנראה משועמם מהעבודה היום שלך ומחפש אתגרים חדשים בחייך. אולי אתה אוהב את הרעיון להיות הבוס שלך, או אולי אתה פשוט צריך יותר גמישות בלוח הזמנים של העבודה שלך. כך או כך, חיי הפרילנסרים יכולים להיות מושלמים עבורך.


כשאתה פרילנסר, הכל תלוי בך. אתה יכול לבחור לעבוד מהנוחות של הבית שלך, מבית הקפה האהוב עליך או מחלל משרדי משותף. אם אתה הטיפוס ההרפתקני, אתה יכול אפילו להיות נווד דיגיטלי, לטייל בעולם עם המחשב הנייד האמין שלך. אתה יכול לעבוד אצל מספר לקוחות בכל פעם או למצוא לקוח אחד אמין שיכול לספק לך עבודה קבועה. אתה יכול לעבוד שעות עבודה רגילות בדיוק כמו שאר העולם, או לישון עד הצהריים ולעשות את עבודתך בשעות הקטנות של הלילה.

הדבר החשוב ביותר הוא לקבוע מה יתאים לך ביותר, ולמצוא את הדרך שלך לעשות זאת בהצלחה. כי אחרי הכל, זה בדיוק מה פרילנסינג: למצוא את הדרך שלך.

עם כל האפשרויות השונות שם, אם אתה רק מתחיל את הקריירה שלך כפרילנסר, הדברים עשויים להיראות די מדהימים. אבל אל תדאג – אנחנו כאן כדי לעזור לך להבין את הכל.

גיליון הרמאות שלך להפוך לפרילנסר מצליח

חיי הפרילנס הם מאתגרים, אך הם יכולים להיות מאוד מהנים ומהנים. ריכזנו מדריך מקיף זה שיעזור לכם להפוך לפרילנסר מצליח. המשך לקרוא כדי ללמוד את כל מה שאתה צריך לדעת על מציאת עבודה, תמחור, ניהול ובניית עסק עצמאי.

פרק 1: מציאת משרה פרילנסרית

פרילנסרים יכולים למצוא לקוחות בכל מיני מקומות, אך אחת האפשרויות הטובות ביותר היא באמצעות פלטפורמות פרילנס מקוונות. נתונים עדכניים מראים שכך 75% מהפרילנסרים מוצאים עבודה. פלטפורמות פרילנסרים הן מקומות שוק מקוונים בהם פרילנסרים יכולים להציג את כישוריהם, לשתף את תיק העבודות שלהם ולתאר את שיעוריהם. לקוחות יודעים שהם ימצאו אתרים פרילנסרים רבים באתרים אלה, כך שלרוב זה נמל השיחות הראשון של עסקים לדפדף בכישרונות ולמצוא את האדם הנכון שיעבוד בפרויקט הבא שלהם. קבע איזו פלטפורמה (או פלטפורמות) עצמאי היא הטובה ביותר עבורך!

פרק 2: כיצד ליצור פרופיל עצמאי מנצח

פרופיל פנטסטי עוצר לקוחות במסלוליהם למבט שני. זה סוג הפרופיל שאתה רוצה. הפרופיל שלך בפלטפורמת שכירת פרילנסרים הוא חזית החנות, כרטיס הביקור והפנים הציבוריות שלך. ללקוחות שמעולם לא עבדו איתך בעבר יש רק את הפרופיל שלך כדי להנחות אותם אם עליהם להעסיק אותך או לא. גלה כיצד להימנע מהמלכודות של פרופיל גרוע וליצור אחד כזה שמביא לכל לקוח פוטנציאלי ללחוץ!

פרק 3: כיצד לתמחר את עבודת הפרילנסרים שלך

ללא עוררין, השאלה הנפוצה ביותר שהציב כל פרילנסר היא תמיד “כמה עלי לגבות?” תמחור העבודה שלך על Upwork, פרילנסר או כל פלטפורמה אחרת פירושו ללכת בקו עדין מאוד. מצד אחד אתה חושש שאם תבקש יותר מדי כסף הלקוח יקח את העסק שלו למקום אחר. מצד שני, אתה בהחלט לא רוצה לגבות פחות ממה שמגיע לך. אתה נותן שירות יקר ועליך לפצות אותך על כישוריך, הניסיון והזמן שלך. אז איך מבצעים את החישוב הזה? אנו מספקים לך את הכלים הדרושים לך בכדי לקבל החלטה חשובה מדי.

פרק 4: כיצד להזמין משרה פרילנסרית

כשאתה רק מתחיל כפרילנסר, הדאגה הגדולה ביותר שלך היא למצוא עבודה. אתה עשוי להרגיש מוכן להגיד “כן” לכל פרויקט שמגיע, כך שלא תצטרכי להקדיש שבועות וחודשים ללא עבודה. הסיכון הוא שבסופו של דבר תגיד ‘כן’ למשרות הלא נכונות. למד לאילו משרות להגיד “לא”, טיפים לכתיבת הצעה מנצחת ונחיתה את העבודה הראשונה שלך, כמו גם היתרונות והחסרונות של עבודה עם פרויקטים לטווח קצר לעומת פרויקטים לטווח ארוך..

פרק 5: כיצד לדון בפרויקט עצמאי עם הלקוח לפני שתתחיל

הידד! הלקוח אהב את ההצעה שלך ויצר קשר כדי לבקש פרטים נוספים. אתה נמצא בשלב מסובך זה בין הצעה לחוזה, שם אתה צריך להבין מה הלקוח רוצה וליידע ביעילות את הדרישות שלך. הבן את מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה חותם על הקו המנוקד, כולל מועדים, היקף העבודה וכמובן, תנאי תשלום.

פרק 6: כיצד לנווט במערכת היחסים פרילנס – לקוח

אחת המיומנויות העיקריות שתצטרך להשיג כפרילנסר היא ניהול הציפיות של הלקוחות שלך. ביצוע זה בהצלחה דורש התחלה ברגל ימין על ידי הצגת הלקוח בפני חוזה ברור. גלה כיצד לעמוד (ולעבור) בציפיות הלקוח, לבנות מערכת יחסים חזקה עם הלקוח-פרילנסר וכיצד לנווט בנושאים שונים מבלי שזה ישפיע על מערכת היחסים שלך. ואל תשכח, כל סוג לקוח הוא שונה – אנו נותנים לך כמה טיפים כיצד להתמודד עם סוגים שונים של לקוחות.

פרק 7: כיצד לנהל את זמנך כפרילנסר לפרודוקטיביות מרבית

כל פרילנסר מתפתה להאמין שהם יכולים להתאים לעבודה שלהם בשארית חייהם. גישה זו עלולה להוביל לצרות. כדי להצליח כפרילנסר, תצטרך לתזמן את זמן העבודה שלך ממש כאילו עבדת במשרד. חשוב להתייחס לעבודות שלך ברצינות, אז קבע את עבודתך לשעה היצרנית ביותר שלך ביום. למדו את כל הטיפים והטריקים לניהול כל הלקוחות שלכם תוך שעות סבירות, כולל להטוטים בפרויקטים מרובים, תוכנת מעקב ואוטומציה מומלצת וכמובן כיצד למקסם את הפרודוקטיביות שלכם..

פרק 8: כיצד משתלמים כפרילנסר

לאחר שתסיים את עבודתך, השלב הבא הוא תשלום. אני מקווה שיהיה לך לקוח מוערך שמשלם במהירות. בראש ובראשונה עליכם לבחור באפשרות התשלום הטובה ביותר. אנו מסכמים את אפשרויות התשלום המובילות ועוזרים לכם להחליט מה הכי מתאים לכם. כמו כן נדון כיצד לקבל תשלומים בינלאומיים, עמלות, חשבוניות, ולצערי, מה לעשות במקרים של אי תשלום.

פרק 9: ניהול הכספים שלך כפרילנסר – מדריך מקיף

בתור פרילנסר, ניהול הכספים שלך יכול להיות מאתגר בהרבה מכפי שהיה בעבר עובד מסורתי. כשאתה פרילנסר, אתה לא יכול להיות בטוח כמה אתה מרוויח במשך כל השנה. עליכם לאפשר גם את נטל המס וההטבות שלכם כמו ביטוח בריאות ונכות, שאינם שותפים למעסיקכם. 

פרק 10: כיצד לקדם את הקריירה הפרילנסרית שלך

להיות פרילנסר יכול להביא לך הכנסה טובה ואת החופש לעבוד לפי לוח הזמנים שלך. ברגע שתקמו כפרילנסר, אולי תרצו למצוא דרכים לצמיחת הכנסותכם ולקידום הקריירה. קרא כאן כדי למצוא דרכים להגדיל את פוטנציאל ההשתכרות שלך ולקדם את הקריירה שלך, כולל להפוך לסוכנות ו”מכירת החוויה שלך “על ידי לימוד אחרים.

פרק 11: איך להיות פרילנסר ולשמור על עבודת היום שלך

האם ניתן לקבל משרה מלאה ועסקי צד בו זמנית? התשובה היא כן. בהחלט. בטוח. אבל זה לא קל. וזה לא יקרה בן לילה. זה דורש תכנון, נחישות והתמדה – אבל זה אפשרי מאוד. ויותר ויותר פרילנסרים מלהטטים בהצלחה את שניהם. המומחה שלנו עובר על שמונה הצעדים שאתה צריך לנקוט בכדי להכנס לפרילנסינג, תוך שמירה על העבודה הנוכחית שלך.

מה קורה בעולם הפרילנסרים?

פרילנסינג הופך פופולרי יותר כחלופה לעבודה כשכיר בחברה יחידה. פרילנסרים אומרים לרוב שהם נהנים מהגמישות, מעדיפים להיות מסוגלים לבחור כמה הם עובדים ו / או לא רוצים להיות קשורים לעבודה באותו מקום לטווח ארוך.

עבודה עם פרילנסרים היא בחירה פופולרית גם לעסקים. המיתון האחרון אילץ חברות רבות נאלצו לצמצם. הם אמנם לא יכולים להרשות לעצמם להעסיק עובדים במשרה מלאה, אך הם עדיין זקוקים לעובדים למשימות קבועות, תקופתיות או מזדמנות. על ידי שכירת פרילנסרים, לחברות יש גישה לכישורים הנחוצים להן בלי להשאיר צוות קבוע נוסף על הספרים.

מגמה זו של צמצום מספר העובדים במשרה מלאה הותירה עובדים מוכשרים רבים ללא עבודה רגילה. פרילנסינג לא רק נותן להם את האפשרות לבצע את העבודה בה הם מצטיינים, אלא גם לעבוד מרחוק עבור עסקים המרוחקים מהאזור שלהם..

אנשים אלה נמצאים בחברה טובה שוק הפרילנסרים המשיך לעלות בשנים האחרונות.

– בשנת 2005 10.1% מאוכלוסיית ארה”ב עבדו כפרילנסרים בשלב מסוים במהלך השנה.
– עד 2014 הנתון הזה עלה ל -34% מכוח העבודה, או 53 מיליון אמריקאים.
– ובשנת 2017 36% מכוח העבודה האמריקני – או 57.3 מיליון איש – עשו עבודות פרילנסרים.
עד שנת 2020 צפוי המספר הזה לעמוד ב -40%, ואולי אף יעלה עליו..

מה שקורה בעולם הפרילנסרים

לפני עשר שנים היו מעט מאוד אתרים שקשרו פרילנסרים עם לקוחות. כיום, פרילנסרים יכולים לפרסם את כישוריהם בפלטפורמות שכירות גלובליות פופולריות כאלה עבודת יד, פיברר, ו Freelancer.com, או באתרים פרילנסרים ספציפיים לתעשייה כגון 99 עיצובים או מהנדס באבו.

למה זה מדהים להיות פרילנסר

עצמאי יכול להיות אורח חיים מאוד מושך. חלק מהיתרונות כוללים:

למה זה מדהים להיות פרילנסר

 • להיות הבוס שלך: אתם בוחרים את השעות שלכם ומחליטים מתי להיכנס ולצאת.
 • חופש לעבוד בכל מקום: כשאתה פרילנסר, אתה יכול לעבוד מהבית, מהבית קפה המקומי שלך, או אפילו מהחוף.
 • היכולת לבחור את הפרויקטים שלך: Freelancing מביא את האפשרות לבחור אילו פרויקטים מעניינים אותך ואילו, ובכן, לא. אתה יכול לעבוד בשדות שאתה נהנה עליהם ולדלג על התחומים שאתה לא אוהב.
 • עבוד עם אנשים שאתה אוהב: כשאתה עובד במשרד, אתה לא מבין לבחור את הקולגות שלך או את הממונים עליך; כפרילנסר, אתה יכול לפטר את הלקוחות המגעילים ולהיאחז באלה שתענוג לעבוד עבורם.
 • תחושת הישג אמיתית: כשאתה עצמאי, הסכום שאתה מרוויח קשור ישירות לכמה וכמה טוב אתה עובד; אתה לא תוהה מדוע לא קיבלת העלאה או שהרגשת שהמנהל שלך קיבל את הקרדיט על העבודה הקשה שלך.

עם זאת, להיות פרילנסר זה לא בשביל כולם. אם אתה רוצה להיות פרילנסר מצליח, אתה צריך:

 • משמעת עצמית: תצטרך לבצע את המשימות שלך מבלי שתוסח על ידי החוף, המשחק או הכלים המלוכלכים בכיור.
 • כישורי תקשורת טובים: זה תלוי בך לדעת כיצד לבקש הנחיות נוספות כאשר אינך מבין את ההוראות; תצטרך גם להיות מסוגל להתמודד עם לקוחות קשים.
 • ארגון וניהול זמן: בתור פרילנסר, תצטרך לשמור על כל המסמכים שלך, לשמור על התחייבויות המס שלך ולוודא שאתה עומד בתאריכים שלך..
 • אומץ לשים את עצמך שם בחוץ: איש לא יידע שאתה מפתח, סופר או מעצב מהשורה הראשונה, אלא אם כן אתה מקדם את כישוריך.
 • היכולת לבצע ריבוי משימות: רוב הפרילנסרים מלהטטים פרויקטים מרובים בו זמנית, כך שתצטרכו לתעדף את המשימות שלכם ותוכלו לעבור בין נושאים שונים במהירות..

הצד האפל של עצמאי

למרות היותך פרילנסר יכול להביא לך גמישות, שליטה והכנסה נהדרת, ישנם גם חסרונות. חלק מהחסרונות של פרילנסינג כוללים:

הצד האפל של פרילנסינג (

 • הכנסה לא בטוחה שיכולה להשתנות מחודש לחודש
 • אין ימי חופשה בתשלום, דמי מחלה או הטבות
 • אתה תמיד צריך להיות ניתן ליצור קשר עם הלקוחות שלך
 • אין ביטחון תעסוקתי; אם העבודה מתייבשת, אין דמי סיום או אפשרות להגיש תביעה בגין פיטורים לא הוגנים
 • עליכם לעמוד בהתחייבויות מס ללא ניכוי במקורות מעביד
 • אחריות מלאה למשימות ניהוליות כמו חשבונאות, חשבונית ורדיפת תשלומים

פרילנסינג אינו מיועד לכולם, אז הסתכל על עצמך קשה וקשה לפני שתתחיל. יש אנשים שיתקשו להצליח כפרילנסר. כמוך אם אחד מהדברים הבאים חלים עליך:

 • מתקשים לבקר ביקורת: בתור פרילנסר, תצטרך להיות מסוגל לקבל ולהגיב לפידבק שאינו תמיד חיובי.
 • מתקשים לתקשר: לפעמים תצטרך לקחת יוזמה ולפנות ללקוחות לעבודה; מדי פעם תצטרך להודות שאתה נאבק בפרויקט ולבקש משאבים או הדרכה נוספים.
 • לא בעלי מוטיבציה עצמית: מבלי שמנהל ימשיך לעקוב אחריך, תהיה אחראי על לוח הזמנים של העבודה שלך; אם אינך יכול להישאר בראש הכל, אתה תיבלע במהירות בשולחן הזמן החופשי.
 • לא אוהב לעבוד בבידוד: אם אתה זקוק לזמזם של משרד עמוס וההזדמנויות החברתיות של מקרר המים, בקרוב תשעמם לעבוד על עצמך.
 • אינך יכול להתמודד עם חוסר הוודאות באי הידיעה מתי תגיע המשכורת הבאה שלך: אם תצרכי חרדה כשיש לך חודש איטי, ייתכן שהעצבים שלך לא יוכלו להתמודד עם עצמאי.

אל תשכח: להיות פרילנסר אינו החלטה של ​​כלום או כלום. פרילנסרים רבים מתחילים בעבודת פרילנסרים לצד משרה חלקית או משרה מלאה רגילה, ואז מחליקים לפרילנסינג במשרה מלאה. אם אתה מנסה פרילנסינג ומחליט שזה לא בשבילך, אין בושה לחזור לעולם התעסוקה הרגיל.

אילו כישורים פרילנסרים הם הביקוש ביותר?

פרילנסינג פתוח למערכות מיומנות רבות ושונות, אך חלקן מבוקשות יותר מאחרות. חלק מהמיומנויות הפופולריות ביותר לפרילנסר הן:

 • ניהול מדיה חברתית: זוהי מיומנות חיונית לכל סוגי העסקים בכל אנכיים; בעוד שתעריף השעה הממוצע הוא 16 $, פרילנסרים מוכשרים יכולים לגבות 45 דולר לשעה ומעלה בתחום זה.
 • זה תכנות ופיתוח: תכנות ופיתוח IT היא בחירה פופולרית עבור פרילנסרים, והשכר הממוצע לשעה עבור מתכנתים ומפתחים הוא 22.20 דולר. בשדה זה, התעריף שתוכל לחייב תלוי בשפות תכנות ששלטת עליו; מפתח ערימה מלאה בארה”ב גובה ממוצע של 55 דולר לשעה, ואילו מעצב אתרים בארה”ב גובה ממוצע של 25 $.
 • קידום אתרים, כתיבת תוכן וקופירייטינג: התעריף הממוצע לשעה עבור כותבי תוכן ברחבי העולם הוא 16 $, שהוא יחסית נמוך בהשוואה לתכנת IT. אבל סופרים מנוסים ומוכשרים יכולים להרוויח עד 90 $ לשעה, ולעיתים יותר.
 • עיצוב גרפי: מעצבים גרפיים מוכשרים נדרשים לכל דבר, החל מעיצוב מוצרים וכלה ביצירת אתרים. התשלום הממוצע לשעה למעצב הוא 20 $, אך הטווח רחב. מעצבים גרפיים מרוויחים בממוצע 17 $ לשעה, אך מעצבים מובילים שיכולים להשתמש בעיצוב מולטימדיה ותלת מימד יכולים לפקוד על מחיר שעתי של 45 $ ומעלה..
 • עיצוב חווית משתמש (UX / UI): צעד מעבר לעיצוב גרפי, מעצב UX / UI מאגד את כל חווית הלקוח באתר או באפליקציה; השכר הממוצע הוא 42 $ לשעה.
 • ייעוץ עסקי: זה כרוך בייעוץ לעסקים בכל הגדלים בכל היבט של שיפור העסק שלהם; המחיר הממוצע לשעה של 35 $ הוא רק ההתחלה.
 • אבטחת מידע: אנליסטים בענף זה נחוצים מאוד, לאור הסיכון הגבוה להתקפות סייבר; אם אתה עצמאי כמנתח אבטחת IT, עליך לגבות מעל 40 $ לשעה.
 • עוזרים וירטואליים: עם צמצום משרדים, הדרישה לעוזרים מרחוק להתמודד עם משימות ניהוליות סטנדרטיות עולה; עוזרים וירטואליים גובים ממוצע של 11 דולר לשעה.
 • חשבונאות: פרילנסרים ועסקים קטנים פונים לעתים קרובות לפרילנסרים אחרים שיטפלו בצורכי המס והחשבונאות שלהם; רואי חשבון פרילנסרים יכולים להרוויח משכורת ממוצעת מכובדת של 19 $ לשעה, כאשר אנליסטים פיננסיים ורואי חשבון ניהול עסקים גובים ממוצע של 21 $ לשעה..
 • צילום ועריכת וידאו: הביקוש למשרות אלה גדל ב -19% -22% ככל שהתמונות באיכות גבוהה הופכות חשובות יותר לשיווק מוצלח; המחיר הממוצע לשעה לצלמים מקצועיים מתחיל ב 75 $ לשעה, כאשר הצלמים המובילים מרוויחים עד 500 $ ומעלה לשעה.

הזהר: למרות שפרילנסינג הוא דרך חיים אטרקטיבית, זה לא מתאים לכל מקצוע. היה מציאותי כשאתה חושב לפרוש מחר מהעבודה שלך כדי להפוך לפרילנסר.

כמה אוכל להרוויח כפרילנסר?

הסכום שאתה מרוויח כפרילנסר משתנה באופן נרחב: כל הדרך מ -3 $ לשעה ל- 100 $ ומעלה. בסך הכל, הסכום שמרוויחים פרילנסרים ברחבי העולם ירד מממוצע של 21 $ לשעה בשנת 2015 ל -19 $ לשעה בשנת 2018. עם זאת, בשנים האחרונות נרשמה עלייה עצומה בפרילנסרים ממדינות כמו בנגלדש ואוקראינה, שם עלותם של החיים נמוכים. עובדים אלה יכולים לגבות פחות ועדיין להרוויח הרבה מעל הממוצע הארצי באזורם.

להלן כמה פרמטרים המשפיעים על הסכום שאתה יכול להרוויח:

מקום. התעריף הממוצע לשעה בארה”ב הוא 40.17 דולר, בעוד שפרילנסר דומה בפיליפינים גובה ממוצע של 11.72 דולר לשעה. זה בין היתר בגלל המחיר שמעסיקים מצפים לשלם, גם בגלל רמת החיים היחסית, ובחלק בגלל חובות המס.

ניסיון. ככל שיש לך ניסיון רב יותר בתחום שלך, אתה יכול להרוויח יותר. משווק עצמאי חדש מרוויח כ -16 דולר לשעה, אך בממוצע 52 דולר לשעה לאחר עשר שנות ניסיון.

כישורים. מעניין לציין כי כישורי חינוך תיכון אינם חשובים באותה מידה בעולם הפרילנסרי. לימודי תואר ראשון לא מעלים את המשכורת שלך באופן משמעותי. הניסיון והתיק עבורך חשובים בהרבה. אבל אם יש לך דוקטורט. או תואר שני, הרווחים שלך אכן עולים.

תעשיה. הגורם העיקרי לכמות שאתה מרוויח נראה שהתעשייה שלך. אין זה מפתיע שפרילנסרים בתחום המשפטי גובים יותר מכפליים משיעור שעתי של עוזרים אדמיניסטרטיביים.

הימנע ממלכודות פרילנסר חדשות אלה

לא משנה מה התחום שלך, יש כמה מלכודות נפוצות שמחכות להקשות על החיים עבור פרילנסרים חדשים. אל תעשה את הטעויות החדשות האלה!

 1. אל תקבל כל פרויקט: בחר את אלו המתאימים ביותר לכישוריך ותחומי העניין שלך, כך שתוכל להציג את יכולותיך ולהציג את עצמך כמומחה בפרויקטים מסוימים.
 2. אל תמחור נמוך מדי, או גבוה מדי: אם אתה מגבה חיוב, לא תתייחס אליך ברצינות, ואם תחייב יותר מדי, הלקוחות שלך ילכו עם מישהו שיש לו מחירים סבירים יותר. תצטרך לעשות את המחקר שלך כדי למצוא את האיזון הנכון.
 3. מעקב תמיד עם לקוח: שאל אם יש לך עבודות אחרות ודומות לך לעשות או הצע פרויקט מחובר שעשוי לעזור לעסק שלהם. רשום הערה כדי ליצור קשר שוב לאחר מספר חודשים כדי לבדוק אם הם זקוקים לך לפרויקט אחר.
 4. קבל תמיד חוזה חתום: זה חשוב לעשות לפני שמתחילים לעבוד על פרויקט וצריך לפרט את ההתחייבויות משני הצדדים, כולל מתי וכמה ישלמו לכם. זה עשוי להרגיש קצת מסורבל בהתחלה, אבל קיום חוזה חתום יכול לחסוך לך כל כך הרבה זמן ועוגמת נפש בהמשך הקו.
 5. האצלו או אוטומטו עבודות אדמיניסטרטיביות שדורשות זמן רב: שליחת חשבוניות, ניהול חובות מס ושמירה על חשבונאות חשובה, אך היא מנצלת זמן יקר שניתן להשקיע ברווחים..
 6. צור שגרה: אל תעזוב את עבודתך עד שתשלח את כל השאר, או שתגלה שאין לך מספיק זמן. נהל את זמנך בזהירות ותזמן את העבודה לשעה ביום בה אתה הכי פרודוקטיבי.
 7. אל תוותרו: פרילנסינג יכול להיות עבודה קשה בהתחלה, אבל אל תוותרו – כמו כל דבר אחר בחיים, זה הופך להיות קל יותר ברגע שיש לך קצת יותר ניסיון.

פריטי פעולה:

 • החלט לאיזה שדה אתה רוצה לצלול כפרילנסר
 • שקול אם אתה לא מתאים לעליות וירידות באורח החיים הפרילנסרי

אל תהסס לשתף מאמר זה ו / או להעתיק פוסט זה או חלקים ממנו לאתר שלך, לבלוג או לרשתות חברתיות. כל מה שאנו מבקשים הוא שתייחסו לאתר WebsitePlanet.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map