4 דיונים ו- 3 אל תסייעו בבניית דף נחיתה של רוצח שהמיר

כשמדובר בשיווק באינטרנט, אחד המאבקים הגדולים ביותר שעומדות בפני חברות רבות הוא לגרום למשתמש לבצע את הצעד הראשון הזה ולחץ על הקישור שלהם. זו הסיבה שברגע שהם עושים זאת, אתם רוצים לעשות כל שביכולתכם כדי לוודא שהדף שהם רואים הבא יוכל להחזיק את תשומת ליבם.


שיעור ההמרות הממוצע של דף הנחיתה הוא 2.35% נמוך באופן מדכא, אם כי אין זה אומר שכל דפי הנחיתה נידונים. אם נעשה נכון, דפי הנחיתה יכולים להמיר בקלות פי חמישה מהשיעור הזה.

זכרו, כל דף נחיתה עשוי לשרת מטרה שונה לחלוטין, ולכן עשוי לדרוש גישה שונה כדי לשמור על תשומת הלב של קהל היעד שלכם. הסיבות להצלחה או כישלון של דף יכולות להיות מגוונות כמו הדפים עצמם.

DO: שמור על תוכן ברור ותמציתי

על פי קבוצת Nielsen Norman Group, בממוצע, המשתמשים ישקיעו בדף שלך מתחת לדקה, ורבים יעזבו אחרי 10 עד 20 שניות בלבד! מה שכן, רוב הצופים סורקים את התוכן ולא קוראים את התוכן.

עם זאת, חיוני שתשמור על העותק שלך קצר ועד לעניין. להלן מספר טיפים שיעזרו להפוך את הטקסט שלך לסריקה בקלות:

 • שלב רשימות עם נקודות קליעה על מנת להבליט חומר חשוב
 • ודא שמילות המפתח שלך בולטות (למשל, הדגשה, הדגשה, שימוש בצבע אחר, הצבתן בכותרת וכו ‘)
 • שמור את ספירת המילים נמוכה; יותר מדי מילים יאבדו את תשומת ליבם של המשתמשים שלכם
 • כל פסקה צריכה להתמקד ברעיון מרכזי אחד – לא עוד!
 • אם אתה משתמש בכותרות משנה, ציין בבירור איזה תוכן יכוסה
 • שמור על פסקאות קצרות יחסית; הדבר נכון במיוחד לדפי הנחיתה הניידים

4 מנות ושלוש לא לבנות דף נחיתה של רוצח שהמיר

אל תגרום ללקוחות שלכם לחפש את ה- CTA

כל דף נחיתה צריך להסתיים בקריאה לפעולה מעוצבת (CTA). ללא ספק, ה- CTA שלך הוא המרכיב החשוב ביותר בדף הנחיתה שלך, מכיוון שכך המשתמש מומר ללקוח. עם זאת, כפתור זה צריך להיות גלוי להפליא וקל לעיני הצופים.

הפוך את ה- CTA לבלוט על ידי שימוש בצבע המנוגד משאר הדף, ובמיקוםו במקום קל לזהות אותו אינטואיטיבי למשתמש.

4 מנות ושלוש לא לבנות דף נחיתה של רוצח שהמיר

DO: כלול גרפיקה ותמונות

הכללת גרפיקה ותמונות רלוונטיות בדף הנחיתה שלך היא אחת הדרכים הטובות ביותר להפוך אותה לפיתית ובלתי נשכחת. עם זאת, סוגים מסוימים של תמונות – או רבים מדי – יכולים להסיח את דעתם מההודעה הראשונית של הדף, לפגוע במקום לסייע לביצועים הכוללים.

תמונות, כמובן, צריכות להיות באיכות גבוהה. הם צריכים להיות גדולים ומעניינים מספיק כדי לתפוס את תשומת ליבם של הצופים. אם אתה מוכר מוצר, הקפד לכלול תמונות מכל הזוויות האפשריות.

מחקרים הראו זאת תמונות שמחות של פרצופים אנושיים יכולות להגביר את אמון המשתמש, ולהוביל לרושם ראשוני כללי יותר. כדי לאמת השפעה זו, נערכה בדיקת A / B על ידי חנות אמנות, עם דף נחיתה אחד שמציג את עבודתו של האמן, ואחרת עם פני האמן. הגרסה עם הפנים הייתה בשיעור ההמרות של 95% יותר מהגרסה עם האמנות!

4 מנות ושלוש לא לבנות דף נחיתה של רוצח שהמיר

אל תעשה: תביעות לא ריאליות או מוגזמות

ללא קשר למוצר שלך, בין אם זה שירות מקוון או זוג נעליים, חשוב שדף הנחיתה שלך יסביר בבירור את היתרונות שלו, אך בלי להישמע מטעה או לא הגון.

אין דרך מהירה להפחיד לקוחות פוטנציאליים מאשר לגרום להם להרגיש שהם מרמים. חשוב ליצור אמון; אם לקוח מרגיש שהוא לא יכול לבטוח בדברים שאתה אומר, מדוע עליו לסמוך עליך בכרטיס האשראי שלו ובמידע אישי אחר? גם טענות שקריות או מטעות יכולות להיות השלכות משפטיות אפשריות ויש להימנע מהן בכל מחיר.

4 מנות ושלוש לא לבנות דף נחיתה של רוצח שהמיר

עשה: יש הצעה ברורה והצעת ערך

בין אם אתה מוכר מוצר או שירות, מבקרים אמורים להיות מסוגלים להבין היטב מה אתה מציע תוך שנייה או שתיים ממצאת דף הנחיתה. צריך להיות ברור כמעט מייד כיצד המוצר או השירות שלכם ישפרו את חייהם.

הכותרת והכותרת המשנה הם מקומות מעולים לכלול את הצעת הערך שלך, שתוכל להרחיב בהרחבה בתיאור שלך. כשאתה מציע את הצעת הערך שלך, שקול את שלוש השאלות הבאות:

 1. מהם היתרונות של המוצר או השירות שלי?
 2. כיצד היתרונות הללו הם יחודיים או עדיפים בהשוואה לתחרות?
 3. כיצד השירות או המוצר שלך ישפרו או יפתרו בעיה בחיי הלקוח?

4 מנות ושלוש לא לבנות דף נחיתה של רוצח שהמיר

אל תתעלם ממחקר השוק שלך

כשמדובר בהבנת קהל היעד שלך, וההודעות והתמונות החשובות והמשמעותיות ביותר עבורם, מומלץ לגייס את עזרת חברת מחקר שוק..

גם אם החברה שלך קטנה, או עדיין צומחת, ישנם מספר כלים זמינים שניתן להשתמש בהם לביצוע מחקר בעלות מועטה או ללא עלות. לדוגמה, Google Analytics, Social Mention ו- FreeLunch יכולים לעזור לך להבין טוב יותר מאיפה הקהל שלך מגיע, מילות מפתח בהן הוא משתמש ונושאים מגוונים..

חשוב להישאר מעודכן במחקר בענף ובקהל אם ברצונך לשפר ללא הרף את התוכן ודפי הנחיתה שלך.

DO: ביצוע בדיקות A / B

בעת יצירת דף הנחיתה המושלם, זה רעיון נהדר לבצע בדיקות A / B. זה כאשר אתה יוצר שתי גרסאות של דף הנחיתה שלך כדי לראות איזו מהן מוצלחת יותר. זוהי דרך יעילה להפליא לאיסוף נתונים לגבי אסטרטגיות שיווק יעילות ואילו לא. רבים מבוני דפי הנחיתה הטובים ביותר מציעים יכולות בדיקת A / B, כולל Unbounce ו- Lander.

ניתן להשתמש בבדיקת A / B כדי לבדוק את היעילות של כמעט כל היבט של דף נחיתה, כולל:

 • כותרת ותת כותרת
 • קריאה לפעולה
 • תיאור
 • תמונה
 • סכמת צבעים
 • או כמעט כל החלטת עיצוב אחרת

הדבר החשוב שיש לזכור בבדיקת A / B הוא לאחד את המשתנה הנבדק. לדוגמה, אם תשנה את הכותרת, התמונה וה- CTA בדף הנחיתה השני, לא יהיה לך מושג אילו גורמים הובילו להבדל בביצועים. לשנות דבר אחד בכל פעם, לשים לב להשפעות וליישם את הלמידה המתקדמת.

מוכן לבנות דף נחיתה של רוצח?

לכל מי שמקווה לבנות עסק מכל סוג שהוא, לדעת כיצד לשווק את החברה שלך ברשת היא חיונית ביותר בעולם של ימינו. עם 79% מהאמריקאים קונים כעת ברשת, וכ -85% מהם משתמשים באינטרנט כדי למצוא מסעדות ועסקים מקומיים, אי אפשר להכחיש את חשיבות השיווק המקוון להצלחה של עסק כלשהו. על ידי התמקדות בבניית דפי נחיתה אפקטיביים אשר לוכדים את תשומת הלב של הקהל ומקיימים את העניין שלהם, תגדיל את שיעור ההמרות שלך ותבנה קשרים חזקים ומתמשכים עם לקוחות בעלי מוטיבציה..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map