6 בוני אתרים הטובים ביותר (באמת בחינם) למשאיות מזון בשנת 2020

להיתקע עם אתר שאינו מתאים לצרכים שלך, זה כמו להיתקע עם משאית המזון שלך באמצע שום מקום עם מיכל גז ריק – ניתן להימנע משניהם עם ההכנות הנכונות.


ולמרות שאני לא יכול לכוון אותך לתחנת הדלק הקרובה, בדקתי את בוני האתרים הטובים ביותר בשוק כדי לעזור לך למצוא את האתר שאתה צריך.

בוני האתרים ברשימה זו אינם רק בחינם, אלא הם גם מאפשרים לך לעשות יותר מסתם ליצור יותר מסתם דף אינטרנט יפה. הם מציעים תכונות כמו תפריטים הניתנים להתאמה אישית כדי לפתוח את התיאבון של הלקוחות שלך, גלריות תמונות יפהפיות כדי להציג את היצירות שלך עם הפה ושילובי מדיה חברתית כדי לעדכן את העוקבים שלך על המיקום הנוכחי שלך..

ובתפריט של היום:

קצר בזמן? להלן האפשרויות העיקריות שלנו לבוני אתרים לאתר משאיות המזון שלך:

 • וויקס – 60+ תבניות למסעדות & אוכל, אחד המוקדש למשאיות מזון
 • וויבי – מאפשר הזמנות מקוונות, אפילו בתכנית החינמית
 • ראה 6 בוני אתרים אחרים עבור משאית המזון שלך
 • עיין בהשוואה שלנו בין כל בוני האתרים

* המרחב אינו בחינם, אך שווה את ההשקעה – יש להם כמה מהתבניות למראה המקצועי ביותר כאשר אתה מוכן להעלות את העסק שלך ולקחת אותו לשלב הבא.!

1. Wix – ספרייה של תבניות מדהימות שלא נגמרות

אחד היתרונות הגדולים ביותר של יצירת אתר אינטרנט עם Wix הוא שיש בו ספרייה נרחבת של למעלה מ 500 תבניות הניתנות להתאמה אישית, וכוללות אלמנטים של גרירה ושחרור.. ה מסעדות & קטגוריית אוכל יש מספר תבניות, שלמרות שאינן מיועדות לתבניות אתר משאיות מזון, ניתן להמיר בקלות לדף אינטרנט של משאיות מזון. בנוסף, אתה יכול להסתכל בקטגוריות תבניות אחרות מכיוון שחלקן יתאימו בדיוק עבורך!

שתי תבניות שאני אוהב הן מטבח צרפתי ומטבח שף. למטבח הצרפתי יש פריסת בלוקים נחמדה המאפשרת לך להציג את הכלים שלך בצורה מדהימה ויזואלית. יש לך גם קטעים לתפריט שלך ודף אינטרנט של אנשי קשר. לשף קיצ’ן יש פריסת בלוג עם באנר שקופיות בדף האינטרנט הקדמי. מדף הבית, הלקוחות שלך יכולים להזמין הזמנות, לבצע הזמנות, להציג את התפריט וללמוד עוד על הצוות שלך.

אתר משאיות מזון - 6 בוני אתרים בחינם הטובים ביותר בשנת 2020

תבניות Wix כבר מגיעות עם תכונות סטנדרטיות מעולות, אך אם ברצונך להוסיף עוד, גש לשוק האפליקציות. שם תוכל להוסיף לדפי האינטרנט שלך תכונות נוספות, כגון גלריות תמונות, אפליקציות תפריט, הזמנות או הזמנות מקוונות, ואפליקציית מפות Google כדי לעזור ללקוחות למצוא את משאית האוכל שלך..

בזמן ביקורות רבות כמו וויקס בגלל קלות השימוש, אחרים לא אוהבים אותו מכיוון שהאפשרויות שלך לשנות את עיצוב הבסיס שלך מוגבלות. לאחר שתבחר תבנית, אתה ננעל בתבנית זו. אם בחרת לשנות אותו, עליך ליצור מחדש את אתרך. כמו כן, חלק מהאפליקציות דורשות דמי רישוי כדי לפתוח פונקציונליות מלאה.

2. Weebly – “כל מה שאתה יכול לאכול” תכונות למסחר אלקטרוני

אם אתה מחפש מראה מקצועי יותר לאתר משאיות המזון שלך, Weebly היא בחירה טובה. מאז Weebly חותרת לאתרי מסחר אלקטרוני, רוב התבניות מיועדות לעזור לך להגדיל את המכירות. שתי תבניות עסקיות שעובדות היטב עבור משאיות מזון הן תבניות Urban Dine ו- Burger Shop.

אתר משאיות מזון - 6 בוני אתרים בחינם הטובים ביותר בשנת 2020

שתי התבניות מציעות עיצוב בלוק מושך חזותית המאפשרת ללקוחות להציג בתצוגה מקדימה את העסק והתפריט שלך, ולהזמין באופן מקוון או למצוא מידע על המיקום והשעות שלך. אם לתבניות חסרות תכונות שאתה צריך, עיין במרכז ה- Weebly App Center. יש לו אפליקציות שיעזרו להגביר את התנועה, להגדיל את המכירות ולשווק את המשאית שלך במדיה החברתית.

כמו כן, אם ברצונך לבצע התאמה אישית עמוקה של התבניות, תוכל לעשות זאת, כמו וויבי מאפשרת לך לערוך את קוד ה- HTML וה- CSS שלך. בדרך זו תוכלו לקבל את המראה המושלם ולהגדיר את דף האינטרנט שלכם כך שתתרשמו רושם נהדר בכל פעם. אין פלא שזה יקרה ביקורות מעולות כאלה.

אם יש דבר אחד שהייתי רוצה לראות את וויבי משתפרת, זה יהיה הבחירה בתבניות שלו. הם קצת חסרים בהשוואה לאלה של בוני אחרים כמו וויקס ו המרחב.

3. Site123 – בניית אתרים רב לשונית קלה לשימוש

Site123 הוא נהדר אם אתה זקוק לדף אינטרנט בסיסי של משאיות מזון. יש לו קטגוריה המוקדשת למסעדות עם מספר תבניות שיעבדו עבור משאיות מזון. פיצריה ומזרח חג הם שני פריסות שאני אוהב, ושניהם כוללים תפריטים מקוונים ושילוב מפות Google כדי לעזור ללקוחות למצוא את משאית האוכל שלך..

אם אתה זקוק לפונקציונליות נוספת שאינה כלולה בתבנית, בדוק את שוק האפליקציות. יש לו מבחר כלים הכולל גלריות, טפסים מקוונים, כלי שיווק, שערים לתשלום, ועוד.

תבנית Site123 אסיה למטבח

בעוד ש- Site123 זוכה לביקורות חיוביות בדרך כלל, ייתכן שתצטרך לבצע התאמה אישית מעט יותר של התבנית שלך מכפי שתעשה אצל בוני אתרים אחרים, פריסות התבניות של Site123 מציעות מגוון מועט. עם זאת, אם אתם מחפשים בונה אתרים רב-לשוני, זו בחירה מצוינת; Site123 מציע תוכניות המאפשרות לך לקוד את האתר שלך בשפות מרובות באופן אוטומטי.

כמו כן, אם אתה מתכנן לקבל הזמנות מקוונות, Site123 מספק תכונות למסחר אלקטרוני בכל התוכניות. שים לב שהתכנית המקצועית מאפשרת לך לקבל הזמנות כרטיסי אשראי באופן מקוון ומעניקה לך תכונות מתקדמות אחרות של סחר אלקטרוני.

4. WordPress.com – כל אפשרויות החופש וההתאמה האישית שאתה יכול לחלום עליהן

וורדפרס מפורסמת בכך שהיא מעניקה למנהלי אתרים חופש אדיר ביצירת אתרים. עם זאת, WordPress.com אינו זהה ל- WordPress רגילה. התכונות של WordPress.com מוגבלות בהתאם לתכנית שתבחר. אם אתה לקוח חינם או אישי, אתה תצטרך לשלם כדי לגשת לתבניות פרימיום.

יש מבחר מוצק של תבניות בחינם, וחלקן מתאימות למשאיות מזון. החביב עלי הוא התבנית של פיקה. הוא תוכנן באופן מפורש לבתי קפה, ובעוד שהוא מוגדר בסגנון בלוג שונה, ניתן לשנות אותו בקלות בהתאם לצרכים שלך. אתה יכול לכלול את התפריט שלך, מידע על העסק שלך, המלצות על לקוחות, שעות פעילות והוראות נסיעה למיקום שלך באמצעות מפות Google..

אתר משאיות מזון - 6 בוני אתרים בחינם הטובים ביותר בשנת 2020

שים לב שאם אתה משתמש ב- WordPress, רבות מאפשרויות העיצוב שלך יוגבלו לתכונות הזמינות המוצעות בתבנית. אינך יכול להתקין יישומי פלאגין של לקוחות או אפילו ערכות נושא בהתאמה אישית ברוב התוכניות. מרבית התבניות יכללו תכונות סטנדרטיות בהן תוכלו להשתמש בכדי ליצור את דף האינטרנט שלכם, כולל טפסים, גלריות ועוד.

אם אתה מחפש לבצע עריכות קוד עמוקות של HTML או CSS, אתה יכול לעשות זאת רק עם תוכניות הפרימיום והעסקים של WordPress. כדי לבטל את הנעילה של הפונקציונליות המלאה, כולל היכולת להתקין תבניות ותוספים מותאמים אישית, עליך לשדרג ל- Business.

5. SimpleSite – אפשרות ידידותית לתקציב לחובב המינימליזם

מבין כל הבונים ברשימה זו, ל- SimpleSite יש אפשרויות העיצוב המועטות ביותר. הוא מציע מספר מוגבל של תבניות, ורובם מוגדרים בפורמט בלוג. אם תבחר ללכת עם SimpleSite, אני ממליץ לנסות את תבניות בית הקפה או הבלוג של האוכל, מכיוון שהן מציעות פריסה פשוטה שתאפשר לך להשוויץ בעסק שלך. בבית הקפה יש גרפיקה של שקופיות דוהה יפה בה תוכלו להשתמש בכדי להציג תמונות של המשאית, הכלים והלקוחות שלכם שנהנים מארוחותיכם. יש לו גם קטע מובנה בתפריט.

תכונות ההתאמה האישית של SimpleSite מובנות כולן בתבניות ותוכלו להוסיף תכונות כגון תפריטים מקוונים, גלריות, טפסים ווידאו מקוון. סיבה אחת משתמשים מעריכים את SimpleSite זה שאתה מקבל וידאו ותמונות ללא הגבלה באתר האינטרנט שלך.

אתר לדוגמא של מסעדה איטלקית SimpleSite

תבניות SimpleSite הן בסיסיות ביותר, כך שהאתר שלכם כנראה ייראה מעט מיום לעומת בונים אחרים. עם זאת, אם אתה מחפש מראה בסיסי או מינימליסטי, זה יעבוד טוב.

שים לב ש- SimpleSite היא גם בחירה טובה אם יש לך תקציב מכיוון שהתכנית החינמית אכן מספקת עד 15 דפי אינטרנט ואף מציעה פונקציונליות מוגבלת למסחר אלקטרוני. אם רק התחלתם, תוכלו לבנות אתר בסיסי באמצעות SimpleSite ולשדרג או לעבור לאחת הספקיות האחרות ברשימה זו ברגע שתתחילו לצמוח..

6. מרובע – אתרי אינטרנט למראה מקצועי

Squarespace מציעה ספרייה רחבה של תבניות בעיצוב מקצועי, המושלמות עבור מרבית העסקים, כולל משאיות מזון. בעוד שב- Squarespace יש רק מבחר קטן של תבניות עם מסעדה ותחבורת אוכל, אלו שהיא מציעה הן מהטובות ברשימה זו. התבניות המצוינות הן אחת הסיבות משתמשים כל כך אוהבים את Squarespace.

שניים שאני אוהב הם הטרמונט ותבניות המוטו שלהם. תבנית Tremont היא בחירה מצוינת, והיא כוללת אפקט ניווט דוהה שעובד טוב גם למחשב האישי וגם לנייד. אתה יכול לגשת במהירות לדף האינטרנט של התפריט או אנשי הקשר, או להזמין באופן מקוון. תבנית המוטו היא פשוטה ועם זאת מודרנית, ותוכלו לגשת לתפריט, לראות מיקומים ולבצע הזמנות או לבצע הזמנה מהאתר הראשי..

תבנית AUBURN מרובע

בעוד שהתבניות ב- Squarespace הן מאוד מודרניות ומציעות הרבה תכונות סטנדרטיות כמו גלריות תמונות, טפסים ושילוב מדיה חברתית, אין הרבה התאמה אישית מתקדמת שמספקת דרך הבונה. אין שוק אפליקציות, אך יש לך את היכולת לשנות קוד HTML ו- CSS לעריכות קוד עמוק.

תכונה אחת של Squarespace היא כי בוני אתרים אחרים ברשימה זו היא היכולת להתקין ולהשתמש בתבניות מרובות. אתה יכול להתקין כמה תבניות ולשחק עם עיצובים שונים. אם החלטת שהפריסה הנוכחית שלך לא עובדת, פשוט לעבור לתבנית אחרת מבלי שתצטרך להתחיל מחדש.

המשך עם משאיות מזון עם אתר משאיות מזון מקצועי

לקוחות משאיות המזון הם זן אחר. אם הם אוהבים את האוכל שלך, הם יעקבו אותך אחר הארוחה הבאה שלהם. כמובן, אם קשה לך למצוא אותך, הם יוותרו וינסו משאית אחרת. זו הסיבה שאתה רוצה לעדכן את הלקוחות שלך דרך אתר משאיות המזון שלך.

 • אם אתה רוצה אין סוף אפשרויות למראה האתר שלך, בנה אתר בחינם ב- Wix. תגלו שבעין טובה וקצת סבלנות תוכלו ליצור אתר ייחודי המתאים באופן מושלם לצרכים שלכם.
 • אם אתה רוצה לאפשר ללקוחות להזמין באופן מקוון בחינם, Weebly הוא זה בשבילך. כפלטפורמה שתוכננה עם עסקים בראש, Weebly מתמקדת בהבאת לקוחות נוספים למשאית שלך.
 • אם אתה רוצה לדבר עם קהל בינלאומי, בנה את האתר שלך באמצעות Site123. הגדרת האתר שלך עם Site123 לא יכולה להיות קלה יותר, ועם התכונה הנוספת של ריבוי שפות, הדרך לעולם לא נגמרת.
 • אם סיפור סיפורים הוא האסטרטגיה השיווקית שלך, וורדפרס זו הבחירה הטובה ביותר. וורדפרס נוצרה עבורנו טיפוסים מילוליים שאוהבים להראות ולספר הכל על מסעותינו ברחבי הארץ.
 • אם אתה אוהב פשטות ומינימליזם מעל הכל, בנה אתר SimpleSite בחינם. נכון, זה בסיסי. אבל זה טאקו טוב, ומי לא אוהב את אלה?
 • אם אתה רוצה להראות כמו איש מקצוע אמיתי, בנה את אתר האינטרנט שלך עם Squarespace. שטח המרחב אולי לא יהיה בחינם, אבל אם אתה רוצה לקחת את העסק שלך לשלב הבא – זה הדרך לקחת.

על ידי בניית אתר משאית המזון שלך עם אחד מבוני האתר למעלה, הלקוחות שלך ישארו מעודכנים על מיקומך ויוכלו לאתר אותך לארוחה הבאה. זה יאפשר לך להמשיך להוביל וליצור מנות מהפה שלקוחות אינם יכולים לעמוד בפניהם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map