חמשת האלטרנטיבות הטובות ביותר עבור 99 עיצובי לוגו [מעודכן]

יצירת לוגו בלתי נשכח באמת אינה קלה. זה יכול להיות גם יקר – במיוחד כשמשתמשים בפלטפורמה כמו 99 עיצובים.


אולי אתה זקוק לפיתרון זול יותר לעיצוב לוגו, כדי שתוכל להוציא יותר מהתקציב שלך על חומרי מיתוג אחרים. אולי אין לך זמן לבנות תקציר עיצוב, או שאתה לא רוצה להקדיש את זמנך לנפות באמצעות רשומות תחרות לוגו. אולי אתה רוצה להיות יותר שליטה יצירתית.

למרבה המזל, ישנם כלים אחרים שם שיעזרו לך לפתח את הלוגו שלך. אלטרנטיבות אלה נוחות יותר ומציעות לך אפשרויות עיצוב גמישות. במדריך זה ריכזנו חמישה מתחרים של 99 עיצובים שנבדקו על ידי מומחים. הסתכל ובדוק איזה כלי עשוי להיות הטוב ביותר ליצירת לוגו חדש לעסק שלך.

99 חלופות מעצבות: הבחירות המובילות שלנו

 • פיברר השג שליטה מלאה על תהליך עיצוב הלוגו שלך ובנה קשרים ארוכי טווח עם מעצבים.
 • DesignCrowd – בדוק את הפלטפורמה הזו אם אתה אוהב את דגם 99-designs אך אין לך את תקציב 99-designs.
 • יצרנית לוגו של Wix  – עבד עם האשף החכם לבניית לוגו המתנע ואז התאם אותו כך שיעמוד בחזון הלוגו האולטימטיבי שלך.
 • חייטים מותגים – קבל פיתרון מיתוג של כל אחד עם יצרן לוגו מבוסס AI מבוסס.
 • לוקה – התחל את תהליך עיצוב הלוגו שלך עם הלוגואים המיוצרים ביותר למניעת AI.

מה שאנחנו מחפשים בחלופות הטובות ביותר לעיצובי 99

 • קלות שימוש: בין אם אתה שוכר מעצב או עובר באשף AI (בינה מלאכותית), הפלטפורמות הללו מפשטות את התהליך. כל שעליכם לעשות הוא לתקשר את צרכי העיצוב שלכם ולשלם עבור המוצר הסופי.
 • התאמה אישית של לוגו: אמנם המתחרים המעצבים האלה יכולים לעזור לך לעצב לוגו מדהים, אבל העזרה לא נעצרת שם. בין אם באמצעות מעצב אמיתי או כלי דיגיטלי, פלטפורמות אלה מספקות דרכים להתאים אישית עוד יותר את הצבעים, הגופנים והסמל של הלוגו שלך.
 • אין ניסיון ניסיון הכרחי: פלטפורמות אלה דורשות ידע מוקדם או כמעט ללא תכנון גרפי או מיתוג. זו הסיבה שהם קיימים – כדי לעזור לך ליצור לוגו מדהים ואיכותי שיכול לייצג את החברה שלך.
 • ידידותי לתקציב: אלטרנטיבות 99 עיצובים אלה מספקות פתרונות לעיצוב לוגו במודלים של מחירים שונים העונים על כל תקציב, כולל מנויים, תשלום לפרויקט ושעה – רק אם נכתב בכמה.

1. עיצוב לוגו של Fiverr – עבוד עם מעצב אחד על אחד במחיר מדהים

ב- Fiverr תוכלו למצוא אינספור פרילנסרים וקריאייטיבים, כולל אלפי מעצבי לוגו. מעצבים אלה מספקים שירותים שיכולים לספק כל תקציב – המחירים מתחילים ב -5 דולר ורוב המוכרים מציעים תמחור הניתן להתאמה אישית דרך חבילות ההופעות שלהם.

צילום מסך של Fiverr - מעצבי לוגו

כשאתה מחפש אחר מעצבים, דפדף בפרופילים של כל מוכר כדי לקבל הצצה לעבודת תיק העבודות שלהם ולסגנון העיצוב שלהם. רוב הסוקרים מסכימים ש- Fiverr הוא האתר אליו אתה צריך לבקר אם אתה זקוק ללוגו ייחודי באמת.

לא מרוצה מהתוצר הסופי? אין דאגות. Fiverr שומר על התשלום שלך בפקדון עד שתאשר את העיצוב שלך.

צילום מסך של Fiverr - פרטי הופעות של עיצוב לוגו

ל מצא את המעצבים הטובים ביותר ב- Fiverr, חפש עיצובים של לוגו המשלימים את החזון שלך (או מגוון רחב של עיצובים אם אינך בטוח מה אתה רוצה בעצמך). כמו כן, עיין בביקורות שלהם – אתה רוצה להתמקד מעצבים עם דירוג 4.8 לפחות.

צילום מסך של Fiverr - פרטי הופעות עיצוב לוגו - דירוג 5 כוכבים

תכונות Fiverr מעניינות

 • מסנני חיפוש אינטליגנטים: צמצם את חיפוש מעצבי הלוגו שלך על ידי סינון מוכרים לפי מחיר, זמן אספקה, פורמט קובץ, סגנון לוגו ועוד. ב- 99 designs, אתה יכול לסנן רק מעצבים לפי קטגוריות ותעשיות.
 • אשף חיפוש לוגו: עקוב אחר אשף החיפוש בעיצוב לוגו של Fiverr כדי לצמצם את צרכי העיצוב שלך על סמך החזון שלך לגבי הלוגו שלך. כשאתה עונה על כל שאלה, Fiverr מצמצם את תוצאות החיפוש באופן אוטומטי כך שיתאימו באופן הטוב ביותר להעדפות העיצוב שלך. 99 עיצובים אינם מציעים פונקציה זו; במקום זאת, עליך לדפדף באלפי פרופילים של מעצבים כדי למצוא את הפרופיל שאתה אוהב.
 • שירותי Fiverr Pro: הפעל את Fiverr Pro, ודפדף באנשי מקצוע שנקבעו על ידי Fiverr עבור שירות ומיומנות באיכות גבוהה. (הערה: מוכרים אלו ככל הנראה יקרים יותר.)

צילום מסך של Fiverr - פרטי הופעות עיצוב לוגו של מוכר המקצוענים

שפות נתמכותכל שפה לטקסט של לוגו
ערבות להחזר כספיאף אחד, למרות שאתה יכול להגיש תלונה בנושאים חמורים
ערוצי תמיכה בלקוחותמרכז עזרה, כרטיסי תמיכה ופורום

2. DesignCrowd – הפעל תחרות לוגו מבלי שתצטרך לשבור את הבנק

DesignCrowd היא האלטרנטיבה הדומה ביותר לפלטפורמת 99 designs עצמה. כל שעליכם לעשות הוא להריץ תחרות ולבחור (ולשלם עבורו) את הלוגו האהוב עליכם. ללא קשר למעצב או לוגו שתבחר, הרכישה שלך תכלול מגוון קבצים הניתנים לעריכה, ניתן להרחבה, ברזולוציה גבוהה. והחלק הכי טוב: המחירים נמוכים בהרבה ממה שתשלמו עבור 99 עיצובים.

צילום מסך של DesignCrowd - פרטי מעצבי לוגו

לא מעוניין להריץ תחרות לוגו? אין בעיה; אתה יכול גם לבחור לעבוד עם אחד מ- 700,000 המעצבים של DesignCrowd אחד על אחד. בעוד של- 99designs יש קהילה גדולה, מספר המעצבים אינו מוגדר. ב- DesignCrowd אתה יודע שתוכל למצוא מגוון רחב של סגנונות.

דירוג כל מעצב, דירוג כוכבים וסכום הרווחים של כל מעצב יכולים לעזור לך להבין עד כמה הם היו פעילים בפלטפורמת DesignCrowd. כשאתה מגלה מעצב שאולי תרצה לשכור, עיין בתיק העיצוב שלהם כדי לקבל הצצה לסגנון העיצוב שלהם – ובדוק אם הוא תואם לשלך.

צילום מסך של DesignCrowd - תקציר עיצוב לוגו

אמנם אתר DesignCrowd אינו הפשוט ביותר לשימוש, אך קל להמשיך לעבוד עם מעצב לאחר ששכרתם אותו – אתה רק צריך להזמין אותם להשתתף בתחרות אחרת.

רוצה לדעת יותר על DesignCrowd? קרא את הסקירה המעמיקה שלנו.

תכונות עיצוב מעניינות של המונים

 • חבילות להתאמה אישית: כשאתה מנהל תחרות ב- DesignCrowd, אתה יכול לבחור מחמש חבילות שונות בהתאם למספר הגשות העיצוב שאתה רוצה לקבל. שלושת החבילות הראשונות כוללות עדכון אחד לפחות, בעלות על הקובץ הסופי וקבצים סטנדרטיים. השניים הראשונים כוללים לפחות 250 כרטיסי ביקור והופכים את הפרויקט שלכם לפרויקט מודגש. אתה מקבל את כל זה בהרבה פחות ממה שתשלם עבור 99 עיצובים.
 • הגנת הפרויקט: שני שדרוגים חשובים מאוד של הפרויקט הם Private Project ו- NDA + Project – שניהם מסתירים את הפרויקט שלך מפני מנועי חיפוש, מתחרים ולקוחות, והאחרון מחייב את המעצבים שלך לחתום על הסכם סודיות..
 • דירוג מעצבים: DesignCrowd מעניק לכל מעצב דירוג על פי הפרויקטים שזכו, תשלומים שהתקבלו, עיצובים שהוגשו לתחרויות ודירוג לקוחות. זה מקל על בחירת המעצב הטוב ביותר לפרויקט שלך. בדגמי 99, הדירוג מבוסס על ביקורות של לקוחות בלבד.

אם אתה חושב לעצב את הלוגו שלך בעצמך, בדוק את זה BrandCrowd, אתר האחיות של DesignCrowd.

צילום מסך של DesignCrowd - פרופיל מעצבי לוגו

שפות נתמכותאנגלית, צרפתית, ספרדית וגרמנית (כל שפה לטקסט הלוגו)
ערבות להחזר כספי30 ימים
ערוצי תמיכה בלקוחותשאלות נפוצות, דואר אלקטרוני, טלפון וצ’אט חי

3. יצרנית לוגו של Wix – תכנן לוגו והתאם אותו אישית כך שיהיה משלך

יצרנית הלוגו של Wix מנחה אותך בסדרת שאלות (שם מותג, מטרת לוגו, העדפות סגנון וכו ‘) לפני שתיצור רשימה ארוכה של סמלי לוגו פוטנציאליים. אמנם ניתן להכות ולהחמיץ את הלוגואים הראשוניים הללו, אולם אפשרויות ההתאמה האישית של הלוגו הן אחת הסיבות יוצר הלוגו של Wix זוכה לביקורות מעולות כאלה.

צילום מסך של Wix Logo Maker - בחר לוגו להתאמה אישית

ברגע שאתה בוחר אחד לוגו שאתה אוהב, אתה יכול להתאים אישית כל דבר, החל מצבעים הצבעים לצורה ועד לסמל – ועוד ועוד.

צילום מסך של Wix Logo Maker - עורך לוגו

לאחר שתסיים את הלוגו שלך, Wix Logo Maker מציע אפשרויות בחינם וגם בתשלום: הורד לוגו לדוגמא בחינם לשימוש לא מסחרי, או השקיע בחבילה בתשלום וקבל את הקבצים ברזולוציה גבוהה.. רק זכור כי ברגע שתקבל את הלוגו שלך, אם תרצה לבצע בו שינויים, תצטרך לשלם שוב.

כשאתה משלם עבור הלוגו שלך אתה יכול לבחור חבילה הכוללת אתר. בונה האתר Wix הפופולרי תמיד הוא מועדף המשתמש, ותוכל לשלב בקלות את הלוגו שלך באתר Wix קיים.

יצרנית הלוגו של Wix מעניקה לך גם אפשרות להדפיס כרטיסי ביקור או סחורה באמצעות הלוגו שלך – והכל דרך פלטפורמת Wix.

תכונות יוצר לוגו מעניינות של Wix

 • שליטה יצירתית מלאה: עם יצרנית הלוגו של Wix אתה מקבל את כל ההחלטות הגדולות לגבי הלוגו שלך. אתה לא צריך להתמודד עם פערי תקשורת בינך לבין מעצב שאולי לא מבין בדיוק מה אתה רוצה.
 • חינם לשימוש: אתה יכול להשתעשע עם עורך הלוגו של Wix Logo Maker וליצור בחינם כמה שיותר אפשרויות – אתה משלם רק אם אתה מרוצה מהתוצאות.
 • מדריך למותג לוגו מצורף: כלול בחבילת הלוגו בתשלום שלך הוא מדריך מותג עבור הלוגו החדש שלך. זה כולל את קודי המשושה של הצבעים שבחרת ואת שמות הגופנים עבור הגופנים שלך, שיכולים להועיל אם תבחר לשכפל את הלוגו שלך או להחיל אותו על שאר המיתוג שלך. במוצרי 99 אתה צריך לשלם תוספת עבור מדריך למותג.
 • ערכת מדיה חברתית: אם אתה משדרג לתכנית הלוגו המתקדמת או לאחת מחבילות הלוגו + לאתר, תקבל ערכת מדיה חברתית הכוללת 40+ קבצי לוגו המותאמים למגוון רחב של פלטפורמות מדיה חברתית. חבילת המדיה החברתית של 99design מאוד יקרה ותקבלו קבצים בלבד לפייסבוק, טוויטר ו- YouTube.

צילום מסך של Wix Logo Maker - סגנונות לוגו

שפות נתמכות18+ שפות
ערבות להחזר כספיאין החזרות
ערוצי תמיכה בלקוחותמרכז העזרה, כרטיסים וטלפון

4. חייטים מותגים – יצרנית לוגו ידידותית למתחילים ופתרון מיתוג

Tailor Brands הוא יצרנית לוגו ופלטפורמת מיתוג של כל אחד. יצרנית הלוגו קלה להפליא לשימוש, וזו אחת הסיבות משתמשים אוהבים את זה. ברגע שיש לך לוגו שאתה אוהב, אתה יכול לבחור להדפיס אותו על חבורה של סוגים שונים של סחורה.

האשף מבוסס ה- AI מביא לך מספר שאלות כדי לקבל מושג טוב יותר איזה סוג לוגו אתה רוצה. לאחר שתקבל את הלוגו שנוצר, תוכל לבחור את המועדף עליך ולהתאים אישית רכיבים שונים – כולל הפריסה, הגופנים והסמל.

אתה יכול להשתמש במותגים המותאמים כדי ליצור כמה סמלי לוג ככל שאתה רוצה בחינם. כל שעליך לעשות הוא להירשם באמצעות כתובת הדוא”ל שלך. אתה משלם רק אם אתה מרוצה מהלוגו החדש שלך.

צילום מסך של חייטים - עורך לוגו

חייט מותגים אפילו מאפשר לך לצבוט את הלוגו שלך לאחר הרכישה – שלא כמו 99 עיצובים, שם תצטרך לשלם תוספת תשלום עבור תיקונים. אם בחרתם לשלם עבור מנוי חודשי, אתם למעשה מקבלים גישה לסוויטת מיתוג מלאה – קבצי לוגו וקטוריים, סיפון עסקי ממותג, כלי כתיבה, ספריית עיצוב ועוד (תלוי בחבילה שתבחרו).

תכונות מותגי חייט מעניינים

 • יצרנית לוגו מבוססת AI אינטואיטיבית: עם מותגים המותאמים אישית, אתה בוחר את הסגנון, הגופנים, הצבעים והסמל שאתה אוהב. אתה יכול לבחור אייקון מספריית האייקונים העצומה בחינם, או להעלות תמונות משלך תמורת עלות נוספת.
 • אפליקציית אנדרואיד לנייד: אם אתה מוגדר למועד אחר, אתה לא רוצה לחכות שבוע ויותר כדי להשיג לוגו מ- 99 עיצובים. אולי אפילו תזדקק לאפשרות לעצב את הלוגו שלך תוך כדי תנועה. Tailor Brands מספק אפליקציה לנייד אנדרואיד (סליחה, משתמשי iOS) בה תוכלו לגשת לאותו מחולל לוגו AI ולאפשרויות התאמה אישית..
 • מחולל לוגו עונתי: מותגים המותאמים אישית מאפשרים לך להתאים את הלוגו שלך לחגים – כל דבר החל מחג המולד ליום האהבה ועד יום הגלידה וניל. בעיצובים של 99 תצטרך לשלם מחיר תלול עבור שירות זה.

צילום מסך של חייטים - סחורה מודפסת

שפות נתמכותאנגלית, ספרדית, גרמנית, צרפתית, פורטוגזית ואיטלקית
ערבות להחזר כספיאין החזרות
ערוצי תמיכה בלקוחותבסיס ידע, אימייל וצ’אט חי מוגבל

5. Looka – עיצוב איכותי ומקצועי עבור שבריר של המחיר

Looka הוא כלי פנטסטי נוסף בו תוכלו להשתמש כדי לעצב את הלוגו שלכם. פשוט הזן את שם המותג שלך, בחר את סגנונות הלוגו, הצבע והסמל שאתה אוהב, ואת הווילה – Looka נותן לך עשרות סמלי לוגו שנוצרו על ידי AI לבחירתך.

: צילום מסך של Looka - בחר את הלוגו המועדף עליך

מה שמבדיל את Looka מהאחרים הוא שהוא מייצר לוגואים משגעים כבר מההתחלה.

לוקה חסר חלק מגמישות ההתאמה האישית שמציעים Wix Logo Maker ו- Tailor Brands. אם אתה תוהה מדוע זה עדיין מקבל ביקורות חיוביות כאלה, זה בגלל שהמגבלות לא מאפשרות לבלגן של הלוגו שלך. הפריסה והמרווח עובדים היטב בכל פעם.

צילום מסך של Looka - סמלי לוגו שנוצרו על ידי AI

כשאתה גולש בסמלים הפוטנציאליים שלך, אתה יכול לרחף מעל כל אחד מהם כדי לראות אותו על חולצות, מדיה חברתית, שילוט ועוד. זה יכול לעזור לך לקבל מושג כיצד ייראה הלוגו שלך כשהוא מודפס או מוגדר מחדש בגדלים מסוימים.

לאחר שתבחר לוגו, אתה יכול לקחת את הלוגו ולהתאים אותו אישית יותר, להחיל כיוונים, ערכות צבע וגדלים שונים. אתה יכול גם לקחת השראה מלוגואים אחרים של Looka ולשנות אותם כך שיתאימו למותג שלך.

Looka צילום מסך - עורך לוגו

ברגע שאתה מוצא לוגו שאתה אוהב ומשלם עליו, Looka מאפשר לך לערוך את הלוגו בחינם … במשך 72 שעות. זה שלושה ימים לשנות את הלוגו שלך אם אתה צריך, מבלי שתצטרך לשלם יותר, כמו שהיית עושה ב- 99 עיצובים. אם תשדרג לתכנית הפרימיום, תקבל עדכונים ללא הגבלה.

תכונות Looka

 • אפשרות למעצב מקצועי: אם אתה זקוק לקצת עזרה בעיצוב הלוגו שלך, אתה לא צריך לשלם הון הון, כמו בעיצוב 99. Looka מאפשר לך לשכור מעצב מקצועי לשעה כדי להוסיף או לשנות כל מה שאתה רוצה.
 • תמחור משתלם: התוכנית הבסיסית של Looka, שנותנת לך לוגו אחד בפורמט PNG, זולה באופן מפתיע. אם אתה רק רוצה לוגו ואתה לא רוצה לשלם מחיר תלול עבור חבורה של קבצים שאתה לא באמת צריך, זה יכול להיות פיתרון מצוין.
 • ספריית סמלים אינטואיטיבית: חלק משאלון הלוגו של Looka שואל איזה סוג סמלים אתה אוהב. אם אתה רוצה סמל כחלק מהלוגו שלך, אתה יכול לבחור מספריית הסמלים הרחבה של Looka ולבחור עד 5 סמלים עבור Looka כדי לשאוב השראה מ.

Looka צילום מסך - ספריית סמלים

שפות נתמכותאנגלית
ערבות להחזר כספיאין החזרות
ערוצי תמיכה בלקוחותבסיס ידע וצ’אט חי

איזו אלטרנטיבה מעצבת 99 המתאימה ביותר ללוגו שלך?

ניתן להשתמש בכל הפלטפורמות שהוזכרו לעיל ליצירת לוגואים מדהימים וזולים המסייעים למותג שלכם להתבלט. אך ההחלטה שלך עשויה להיות תלויה באיזה סוג תהליך עיצוב אתה מעדיף.

גם Fiverr וגם DesignCrowd מזדווגים אותך עם מעצבים אמיתיים וחיים, במחיר נמוך בהרבה ממה שתשלם עבור 99 עיצובים.

 • פיברר מאפשר לך שליטה מלאה על מי אתה שוכר וכמה זמן אתה עובד איתם (פרויקט אחד לעומת טווח ארוך).
 • DesignCrowd פועלת כמו 99 עיצובים, שבהם אתה מנהל תחרות ובוחר זוכה על סמך “ההצעה” שלהם. אתה יכול גם לבחור לעבוד ישירות עם מעצב אחד על אחד.

פלטפורמות הלוגו של עשה זאת בעצמך – Wix Logo Maker, מותגי תפורים ו- Looka – מספקות מחוללי לוגו מבוססי AI. אתה ממלא שאלון מהיר שיעזור לפלטפורמה להבין טוב יותר את סוג הלוגו שאתה רוצה. זו יכולה להיות דרך במחיר סביר ויעיל בזמן ליצור לוגו מהיר ומשגע בעצמכם.

 • יצרנית לוגו של Wix מציע אפשרויות התאמה אישית גמישות. כשאתה רוכש את הלוגו שלך, אתה מקבל מסמך יעיל להנחיות המותג.
 • חייטים מותגים משמש כחבילת מיתוג מלאה. אתה צריך לשלם רק עבור חודש שירות אחד כדי לקבל את הלוגו שלך לכל החיים, אך אם אתה משלם עבור מנוי ארוך יותר, אתה יכול לגשת לשירותי מיתוג נוספים.
 • לוקה אין כמו אפשרויות התאמה אישית רבות ככל האפשר, אבל זה מייצר לוגו מדהים מייד.
התכונה הטובה ביותרהגדול ביותר קוןדגם תמחור
פיבררשליטה מלאה על איזה מעצב שאתה שוכראין סמלי מדגם חינמייםלפי חבילת ההופעות של המוכר
DesignCrowdקבל מספר רב של עיצובים לוגו פוטנציאליים כאשר אתה מנהל תחרותאתה צריך לשלם תוספת בגין ערבות לאיכות העיצובעמלה קבועה לניהול תחרות
יצרנית לוגו של Wixהתאמה אישית של לוגו נרחבתאין שינויים בלוגו שלאחר הרכישהלפי לוגו

(אתה יכול גם לקבל לוגו כחלק מחבילת אתר)

חייטים מותגיםגישה לסוויטת מיתוג נרחבת (אם תשלם)אין אפשרויות תשלום מחוץ למנוימנוי חודשי
לוקהסמלי לוגו מדהימים שלא תמיד זקוקים להתאמה אישיתאין דוגמיות לוגו בחינם וללא החזרים כספייםשער קבוע ללוגו
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map