אירוח InMotion לעומת iPage – רק זוכה אחד! (עדכון 2020)

בחירת המארח הנכון יכולה להיות אתגר. בין אם אתה בונה אתר לעסק שלך או שאתה רוצה לפתוח בלוג אישי, גם ל- InMotion Hosting וגם iPage יש המון מה להציע. אבל איזה מהם הוא הטוב ביותר עבורך?


אתה צריך לעשות הרבה מחקר כדי למצוא את התשובה. אין זמן? אין סבלנות? אין בעיה. מומחי האירוח שלנו העמידו את מבחן InMotion Hosting ו- iPage כדי לבדוק כיצד הם משווים. המשך לקרוא כדי לגלות איזה מארח מושלם לצרכים שלך.

שמנו את InMotion ו- iPage ראש בראש בתחומים אלה:

 • תמורה לכסף. הזול ביותר לא תמיד אומר הכי טוב, ולכן דאגנו לבדוק מה בדיוק אתה מקבל עבור המחיר שאתה משלם.
 • ביצועים ואמינות. השבתה מוגזמת יכולה להיות השלכה קשה עבור האתר שלך. במקום להסתכל רק על ערבויות לזמן העבודה, בדקנו את כמות ההשבתה בפועל עבור כל מארח ובדקנו את המהירות והביצועים בפועל.
 • מאפייני אבטחה. בעולם המקוון של ימינו, אתה באמת לא יכול להיות בטוח מדי. בחנו את רמת האבטחה שכל מארח מציע.
 • אפליקציות ואפשרויות לבניית אתרים. לא כולנו גורואים באינטרנט, וחלקנו זקוקים לעזרה קטנה בבניית האתר שלנו. בדקנו מה מציעים InMotion ו- iPage בכל הקשור לבוני אתרים ומתקינים בלחיצה אחת.
 • שירות לקוחות. לא משנה כמה טוב המארח שלכם, הדברים יכולים להשתבש. בדקנו את צוותי התמיכה של שני המארחים כדי לראות כמה מהר הם יגיבו ואם הם הצליחו לפתור בעיות טכניות.

עכשיו, בואו נראה איך הם עשו.

סבב 1: איזה מארח מציע את התמורה הטובה ביותר לכסף שלך?

כשמדובר באירוח אתרים, זול לא צריך להיות בסיסי. InMotion Hosting, חביב המשתמש, הציבה חבילת אירוח נדיבה. יש מגוון תוכניות אירוח משותפות – הפעלה, Power ו- Pro – וכן VPS ואפשרויות אירוח ייעודיות. אפילו התוכנית הבסיסית ביותר (השקה) כוללת תכונות חשובות:

 • שטח דיסק SSD ללא הגבלה
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • אימייל ללא הגבלה
 • תעודת SSL בחינם
 • בונה אתרים מעולה
 • שני אתרים
 • שם תחום בחינם

InMotion Hosting לעומת iPage Comparison-image1

ל- iPage, שמקבל גם ביקורות נהדרות, יש הצעה ממש מרשימה עבור לקוחות חדשים – ולמרות שהמחיר ‘הרגיל’ גבוה יותר מתוכנית ההשקה של InMotion Hosting, מחיר ההיכרות נמוך בהרבה.

מכיוון ש- iPage מציעה רק תוכנית אירוח משותפת אחת (המתוארת כ- “בגודל אחד מתאים לכל”), נקודת מחיר יחידה זו מציעה תמורה גבוהה יותר לכסף מאשר ב- InMotion Hosting. עם iPage אתה מקבל:

 • שטח דיסק בלתי מוגבל
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • אתרים ללא הגבלה
 • מסדי נתונים של MySQL ללא הגבלה
 • תעודת SSL בחינם
 • שם תחום בחינם
 • בונה אתרים iPage (עד שישה עמודים)
 • תכונות מסחר אלקטרוני, כגון שילוב PayPal

InMotion Hosting לעומת iPage השוואה-image2

החיסרון הגדול ביותר עם iPage הוא זה שטח הדיסק שלו אינו SSD, מה שמשפיע בסופו של דבר על מהירות האתר שלך (ראה סיבוב 2 לקבלת השקפותינו בנושא). כמו כן, אם אתה רוצה להשתמש בונה האתר, אתה מוגבל לשישה עמודים. אם אתה רק מתחיל, גבול זה אולי לא נראה כמו בעיה גדולה, אבל ככל שהעסק או האתר שלך יגדל, שישה עמודים עשויים להיות מגבילים מדי..

והמנצח הוא…

iPage זוכה בקטגוריית תמורה לכסף פשוט מכיוון שהיא מציעה כל כך הרבה בתוכנית האירוח המשותפת שלה. עם התוכנית היחידה בלבד אין כמעט מגבלות – מה שנותן לה את היתרון על פני InMotion Hosting.

כדי לקבל תכונות נוספות באמצעות InMotion Hosting, כגון תכונות למסחר אלקטרוני, עליכם להירשם לאחת התוכניות היקרות יותר..

עם זאת, אם אתה מתכנן לבנות אתר מרובה עמודים ואתה מעדיף להשתמש בבונה אתרים, אז תוכנית ההפעלה של InMotion Hosting מעניקה לך את המרחב הדרוש לך כדי ליצור את האתר שלך. אירוח InMotion הוא גם אפשרות טובה אם אתה מחפש דחיפה מהירה גדולה לאתר שלך.

סיבוב 2: איזה מארח אמין יותר?

המיקוד של InMotion Hosting בביצועים ואמינות הוא עצום הופך אותו לבחירה נהדרת. אפילו בתוכניות אירוח משותפות, הנוטות לבעיות הקשורות לביצועים יותר מאשר סוגים אחרים של אירוח, התוצאות של InMotion Hosting הן טובות יותר ממארחים אחרים. יש לכך כמה סיבות.

ראשון, InMotion משתמש באחסון דיסק SSD, שיכול להגביר את המהירות של עד 20%.

שנית, InMotion מנסה לא לצפוף את השרתים המשותפים שלהם. כך זה מונע חלק מהבעיות שעלולות להיות לשרתים משותפים כאשר אתר אינטרנט אחד מהם זוכה לתנועת תנועה גדולה. זה לא אומר שלעולם לא תיתקל בבעיות הקשורות לשרת משותף, אבל זה מצמצם את התדירות של אלה.

InMotion מציעה אחריות לזמן פעולה של 99.99%. אמנם דווח על כמה בעיות השבתה בעבר, אך נראה שזה היה חד פעמי.

לא משנה באיזה מארח תבחרו, תמיד תהיה אפשרות להשבתה, אבל אירוח InMotion הוא בהחלט אמין יותר מרבים אחרים.

iPage נאבקת כדי להתאים לביצועים של InMotion Hosting. אם המהירות היא העדיפות הגדולה ביותר שלך, כנראה ש- iPage אינו המארח הטוב ביותר עבורך.

בדקנו את ההבדל בין iPage ל- InMotion מבחינת Time to Byte הראשון (TTFB). TTFB בודק כמה זמן לוקח לשרת להגיב לבקשה של מבקר באתר. משמעות הדבר היא בדיקת מהירות שלא מושפעת מגורמים אחרים באתר שלך, כגון התוכן שלך, גרסת PHP וכן הלאה.

ציון ה- TTFB של iPage היה 0.764 שניות. InMotion Hosting קלע 0.528 שניות מכובדות בהרבה. זה אולי לא נראה כמו הבדל גדול – אבל זה משנה.

בכל מה שקשור לאמינות, iPage די ברמה של InMotion, אם כי עם ממוצע שעות הפעילות מעט נמוך יותר של 99.98%. היא מציעה אחריות לזמן ההפעלה של 99.9% ולמרות שבעבר היה לה ממוצע זמן אפקטיבי של 99.93%, זמן ההפעלה שלה השתפר בהתמדה בשנה האחרונה..

והמנצח הוא…

בעוד InMotion Hosting ו- iPage דומים במהימנותם (זמן עבודה), זו ההופעה שהופכת את InMotion למנצחת בסיבוב הזה. עם אחסון SSD שמספק מהירויות שרת מהירות של עד 20%, ושרתים משותפים שבכוונה לא צפופים, InMotion Hosting פשוט מהיר יותר. ביצועים טובים יותר פירושם חוויה טובה יותר עבור מבקרי האתר שלך.

אם יש לך אתר קטן ואין לך הרבה מדיה עשירה כמו וידאו ותמונות, נקודת המחיר הזולה של iPage עשויה עדיין להיות אטרקטיבית למרות הביצועים הפחות מושלמים שלה..

סיבוב 3: מארח הנוטל את ביטחונכם ברצינות?

אבטחה היא נושא חם באירוח אתרים ודפדפני האינטרנט מזהירים כעת את המבקרים כי אתר האינטרנט שלך אינו ‘מאובטח’ אם אין לך אישור SSL.. גם iPage וגם InMotion מעניקים לך תעודת SSL בחינם – אך יש יותר לאבטחת אירוח אתרים מאשר רק תעודות SSL..

העלייה האחרונה בהתקפות DDoS (Distribution Denial of Service) ואיומים זדוניים אחרים על אתרים פירושו שעכשיו מארחי האינטרנט צריכים להציע יותר הבטחות כי השרתים שלהם מוגנים.. InMotion Hosting, למשל, מציעה מערכת הגנה איומה מאובטחת המכונה Smartwall Threat Defense System (TDS).

מערכת ההגנה מפני איומי Smartwall מסופקת בשילוב עם אבטחת רשת Corero, ומציעה הגנה חזקה מפני התקפות DDoS בזמן אמת..

זמן קצר לאחר יישוםו הועמד ה- TDS למבחן במתקפת DDoS מאסיבית – ו שרתי InMotion Hosting נשארו ברשת, ללא השפעה על אתרים שמתארחים בשרתים שלה.

אם אתה משתמש בוורדפרס, InMotion גם נותן לך תוסף אבטחה בשם Sucuri, המפקח על האתר שלך אחר פגיעות כלשהן. מכיוון שוורדפרס חשופה מעט יותר להתקפות זדוניות, תוסף פרימיום זה מגדיל את האבטחה באתר שלך.

מציעים InMotion גיבויים אוטומטיים יומיים בחינם – –, כך שבמקרה שמשהו ישתבש והאתר שלכם נפרץ, תוכלו לשחזר אותו בקלות באמצעות עותק גיבוי. אמצעי אבטחה נוסף זה בונוס עצום.

האבטחה של iPage מגיעה בצורת חבילת אבטחה SiteLock, עם שווי מדווח של $ 100. SiteLock סורק את אתר האינטרנט שלך אחר תוכנות זדוניות ומציע חומת אש להגנה מפני ניסיונות פריצה. עם זאת, כשחקרנו בדיוק מה כלול בסוויטת האבטחה SiteLock, גילינו שערך 100 הדולר הוא הגזמה לא קטנה.

למעשה, מה שאתה מקבל בחינם הוא שירות סריקה חינם של SiteLock. זוהי ‘מערכת אזעקה’ פשוטה המעבירה לך התראה אם ​​יתגלו באתרך פעולות זדוניות.

בסיס הידע של iPage אומר לך שהתראה זו מעניקה לך “זמן לגיבוי וניקוי קבצים נגועים בכדי למנוע את רשימת השחורים על ידי מנועי חיפוש.” הסריקה החינמית נמשכת 20 שניות והיא יכולה לסרוק בין 5-10 עמודים. תוכניות SiteLock מתקדמות יותר זמינות (מצא, תקן ומנע), אך כולן בעלות נוספת (החל מכמה דולרים ועד כמעט 40 דולר לחודש).

התאכזבנו לראות ש- iPage לא מבהירה באתר האינטרנט שלה שאתה צריך לשלם תוספת תשלום אם אתה רוצה אבטחה הגונה. רק כשדיבר עם סוכן צ’אט בשידור חי התגלה האמת.

והמנצח הוא…

InMotion לוקח את האבטחה הרבה יותר ברצינות מאשר iPage, עם TDS המוכח כמגן מפני התקפות DDoS. הוסף גיבויים יומיים בחינם ואת תוסף האבטחה Sucuri הסורק ומנטר את האתר שלך אחר פגיעויות, וברור ש האתר שלך יהיה מאובטח מאוד עם InMotion.

iPage טוענת טענות נועזות לגבי אבטחתה אך אינה אומרת לך שתצטרך לשלם תוספת תשלום כדי לקבל את האבטחה שאתרך זקוק לה. אם אתה שמח לשלם עבור האבטחה שלך, או שיש לך רק אתר קטן מאוד ושמח להגיב במהירות להתראות בנושא תוכנה זדונית, iPage עדיין יכול להיות אופציה עבורך.

סיבוב 4: מארח שמקל על חייך?

גם InMotion וגם iPage מציעים התקנות בלחיצה אחת עבור וורדפרס ואפליקציות פופולריות אחרות כמו ג’ומלה ודרופל.

InMotion מציעה גם בניית אתרים מבוססת וורדפרס בשם BoldGrid. אם אתה מתחיל, אתה תשמח לדעת שזה הרבה יותר קל ללמוד מאשר WordPress עצמה, אבל זה עדיין נותן לך את אותו כוח וגמישות.

עם BoldGrid, אתה יכול:

 • יש דפים בלתי מוגבלים
 • התקן אתר הדגמה מוכן שיעזור לבנות תוכן משלך
 • גש לאלפי תבניות שונות (אם כי רק 20 מהן הן בחינם) – כולן מגיבות לנייד
 • השתמש ב- WooCommerce אם אתה רוצה למכור באופן מקוון
 • ערוך במהירות את הדפים שלך באמצעות עורך הגרירה והשחרור
 • השתמש בסביבות ‘שלב’ כדי לבדוק שינויים באתר שלך לפני שהוא מופעל

iPage מציעה בניית אתרים משלה, אך היא תאפשר לך רק שישה עמודים. גם אם זה לא היה המקרה, זה פשוט לא טוב כמו BoldGrid של InMotion.

בעזרת בונה האתרים של iPage אתה יכול:

 • צור שישה עמודים
 • השתמש בעורך הגרירה והשחרור כדי ליצור ולערוך את התוכן שלך
 • בחר מתוך יותר ממאה תבניות ‘ידידותיות לנייד’ שונות
 • מכור פריטים באמצעות שילוב PayPal

אתה יכול לשדרג לתכנית של בניית אתרים של iPage, אך הדבר מגביל אותך לבונה אתרים – לא תוכל להשתמש באפליקציות אחרות כמו וורדפרס. התוכניות הללו יקרות יותר, אך הן כוללות עמודים בלתי מוגבלים.

והמנצח הוא…

אין ספק כי InMotion Hosting זוכה בסיבוב זה עם מערך האפשרויות המרשים לבניית האתר שלך. לא רק אתה יכול להתקין מגוון של אפליקציות שונות, אלא שאתה מקבל גישה חופשית לבנאי האתר BoldGrid, דרך ידידותית למתחילים לבנות את אתר האינטרנט שלך עם גרסה מפושטת של וורדפרס.

iPage מאפשר לך להתקין אפליקציות ונותן לך בונה אתרים, אך בונה האתרים שלה בסיסי ומוגבל מדי (אלא אם כן אתה רוצה לשדרג לתכנית בונה).

סבב 5: המארח לוקח את התמיכה הטכנולוגית לשלב הבא?

InMotion Hosting שמה דגש רב על שירות לקוחות, באמצעות תמיכה טכנית 24/7 זמינה בטלפון, צ’אט חי ומייל. הוא גם מספק ערימות של מאמרים ומדריכי לימוד, כך שתוכלו לפתור בעצמכם את רוב הבעיות הקטנות.

מה שמביא את בסיס הידע של InMotion Hosting לשלב הבא הוא תוספת של תמיכה בקהילה, בה לקוחות אחרים יכולים לפרסם את הפתרונות שלהם לבעיות נפוצות..

תמיכת הלקוחות של iPage היא די ממוצעת עבור ספק אירוח זול. זה לא נורא, אבל זה גם לא ברמה עולמית. יש תמיכה 24/7 באמצעות דואר אלקטרוני, טלפון וצ’אט – אך היו מוכנים להמתנה ארוכה כדי להתחבר באמצעות צ’אט חי.

בבדיקות שלנו חיכינו 20 דקות בממוצע כדי להתחבר לצוות התמיכה. (אך כמובן שצוות המכירות מיהר מאוד להגיב!)

והמנצח הוא…

InMotion Hosting רוצה להעניק ללקוחותיה את התמיכה הטובה ביותר, ו סוכני התמיכה בקיאים, זמינים 24/7, ועונים על שאלות ופותרים בעיות במהירות. ל- InMotion Hosting גם זמני תגובה מהירים יותר מ- iPage, כלומר היא מנצחת גם בסיבוב הזה.

צוות התמיכה בלקוחות של iPage נראה בקיא. נותר רק לקוות שהם יצליחו לקצר את זמני ההמתנה המופרזים האלה.

אירוח של InMotion מותיר אחריו את iPage

יש לנו מנצח ברור בקרב הזה. בעוד ש- iPage אכן מציעה תמורה טובה יותר לכסף, בתחומים אחרים, InMotion Hosting פשוט פורץ קדימה.

שני המארחים הללו מעניקים לך את האחסון ואת רוחב הפס הבלתי מוגבל שאתה צריך כדי ליצור את האתר שלך – אבל מבחינת ביצועים, אמינות וביטחון, InMotion מעניק לך הרבה יותר.

זה לא אומר בהכרח ש- iPage אינו מתאים לך. זה נכנס כאפשרות הזולה ביותר, וקבלת שם דומיין בחינם. אם אתה בונה רק אתר בסיסי, iPage יכולה להיות בחירה טובה.

עם זאת, אם אתם מתכננים לבנות אתר שתוכלו לצמוח אליו לאורך זמן, שיעניק ללקוחות שלכם חוויה טובה יותר, או אם אתם רק רוצים להשתמש בבונה אתרים מבוסס וורדפרס ללא עקומת הלמידה הגדולה, InMotion Hosting מיועד אתה. בין אם אתה בעל עסק או בלוגר, אתה בהחלט יכול ליהנות מכל מה שיש ל- InMotion Hosting להציע.

אם אתה מתקשה להחליט, הנה סיכום של ביצועי InMotion Hosting ו- iPage בכל סיבוב.

בתנועהiPage
תמורה לכסףInMotion Hosting מעניק לך אחסון SSD ללא הגבלה, רוחב פס בלתי מוגבל ודוא”ל ללא הגבלה. אחסון SSD הוא בונוס, אך בסך הכל הוא יקר יותר מ- iPage.בנוסף לאחסון, רוחב פס ואימייל ללא הגבלה, iPage מעניקים לך גם שם תחום בחינם – ומציעים את כל זה במחיר נמוך יותר.
אמינות וביצועיםאירוח InMotion מהיר יותר מ- iPage עקב אחסון SSD והוא אחד מארחי האינטרנט האמינים יותר בסביבה, ושומר על אורך זמן של 99.99%.הביצועים הם בעיה עם iPage, עם זמן ארוך יותר לביצוע ארוך יותר (TTFB) (0.764 שניות עבור iPage, לעומת 0.528 שניות עבור InMotion)
אבטחהInMotion Hosting מתייחס לאבטחה ברצינות באמת, עם הגנה מתקדמת מפני התקפות DDOS, גיבויים יומיים ותוסף וורדפרס בחינם המגן מפני תוכנות זדוניות.iPage מאכזבת באבטחתה, כאשר רק שירות הסריקה החינמית של SiteLock כלול. כדי לקבל אבטחה טובה יותר עליכם להוסיף תכנית SiteLock לאירוח שלכם.
אפליקציות ובוני אתריםבונה האתר BoldGrid שמציעה אירוח InMotion אירוח הוא תכונה נהדרת שהופכת את בניית אתר האינטרנט שלכם לאינטואיטיבית. אתה מקבל גם שפע של אפליקציות התקנה בלחיצה אחת אם יש לך ניסיון רב יותר בבניית אתרים.iPage מאפשר לך להתקין את האפליקציות הפופולריות באמצעות התקנות בלחיצה אחת, אך בונה האתרים שלה בסיסי למדי ומוגבל מאוד, אלא אם כן אתה משלם עבור תוכנית בונה אתרים ספציפית..
שירות לקוחותישנו דגש רב על תמיכת לקוחות, עם מדריכים והדרכות בנוסף לתמיכה נהדרת של לקוחות 24/7 באמצעות טלפון, אימייל ו- Live Chat. גם זמני התגובה מהירים.זמן ההמתנה של 20 דקות לתמיכה של iPage הוא די מתיר; בכל ההיבטים האחרים, זה די דומה לתמיכת הלקוחות של InMotion Hosting.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map