Weebly Pro – האם שדרוג באמת נחוץ? [מבחן תכונות 2020]

נהניתם מבונה האתרים החינמי של Weebly, אך כעת אתם נמצאים בנקודה בה אתם זקוקים ליותר ממה שתוכנית החינם יכולה להציע. Weebly Pro פופולרי בקרב משתמשים ובודקים, אבל האם זה מתאים לך? האם זה מציע ערך טוב לכסף שלך?


אל תמהרו להתחייב לתכנית בתשלום. אינך רוצה בסופו של דבר לשלם עבור תכונות שאינך זקוק לה – במיוחד אם תחליט לשלם מראש אחת לשנתיים. חוץ מזה, מה אם אפילו Weebly Pro בסופו של דבר יגביל אותך מדי?

תמיד כדאי לשקול אפשרויות אחרות, כמו התוכנית העסקית של Weebly, או אפילו בניית אתרים אחרת לחלוטין..

במאמר זה נשתף אותנו Weebly Pro ניסיון איתך. נבדוק אילו תכונות היא מציעה, האם זה נותן לך תמורה טובה לכסף שלך, אילו אלטרנטיבות תרצה לחקור ואילו עלויות Weebly אחרות עליך לקחת בחשבון.

1 חקר תכונות Weebly2 ענייני ערך – האם שווה פרו פרו? 3 חקר האלטרנטיבות 4 האם יהיו עלויות נוספות? 5 האם Weebly Pro מתאים לך? {"@ הקשר":"http: \ / \ / schema.org","@ סוג":"רשימת פריטים","פריט רשימה": [{"@ סוג":"SiteNavigationElement","עמדה": 1,"שם":"חקר תכונות Weebly","url":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / weebly-pro \ / # Exploring-Weebly — s-Features"}, {"@ סוג":"SiteNavigationElement","עמדה": 2,"שם":"ענייני ערך \ u2013 האם וייבי פרו שווה את זה?","url":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / בלוג \ / weebly-pro \ / # ענייני ערך —– Is-Weebly-Pro-Worth-It-"}, {"@ סוג":"SiteNavigationElement","עמדה": 3,"שם":"בחינת האלטרנטיבות","url":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / weebly-pro \ / # לחקור את האלטרנטיבות"}, {"@ סוג":"SiteNavigationElement","עמדה": 4,"שם":"האם יהיו עלויות נוספות?","url":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / בלוג \ / weebly-pro \ / # יהיה עלויות נוספות-"}, {"@ סוג":"SiteNavigationElement","עמדה": 5,"שם":"האם Weebly Pro מתאים לך?","url":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / weebly-pro \ / # Is-Weebly-Pro-Right-for-you-"}]}

המשך לקרוא כדי לגלות אם Weebly Pro יכול להיות בחירה טובה עבורך.

בחינת תכונות Weebly

Weebly Pro - האם שדרוג באמת נחוץ? [עדכון 2020]

Weebly מציעה שלוש תוכניות בתשלום: Connect, Pro ו- Business. אנו נתמקד ב- Weebly Pro בסקירה זו, אך ראשית, נסתכל מה מציע התוכניות האחרות של Weebly בתשלום.

התוכנית הבסיסית ביותר, התחבר, הוא הזול ביותר. כל מה שהוא באמת עושה הוא לאפשר לך לחבר את אתר ה- Weebly שלך לשם תחום מותאם אישית (למשל, www.example.com). אתה מקבל שם תחום בחינם כשאתה משלם עבור שנה של Connect מראש, אבל זה ממש היתרון היחיד על פני התוכנית החינמית. כל שאר התכונות זהות לגרסה החינמית.

Weebly Pro קצת יותר יקר, אבל אתה מקבל הרבה יותר תכונות. זו תוכנית נהדרת, כל עוד אינך זקוק לתכונות המסחר האלקטרוני המתקדמות יותר הכלולות ב- Weebly Business (תכנית יקרה עוד יותר עליה נדבר מעט בהמשך).

בנוסף לכל מה שתוכנית החינם מציעה, Weebly Pro מעניק לך אבטחת SSL, שם דומיין בחינם (אם נרשמת ל 12 חודשים) והרבה יותר.

1. אחסון נוסף – דרך עוד!

Weebly Pro נותן לך שטח אחסון בלתי מוגבל. לא תצטרך עוד לדאוג לאזור החלל כשאתה מעלה תמונות וסרטונים לאתר שלך. בתכנית החינמית, כל קובץ שתעלה יכול להיות מקסימום 10MB. ב- Weebly Pro, כל קובץ יכול להיות מקסימום 250MB. ואם אתה רוצה להעלות סרטון, זה יכול להיות מקסימום 1GB.

2. אין מודעות!

כמה מהתסכולים הגדולים ביותר שיש לאתר אינטרנט בחינם של Weebly הם מיתוג Weebly והפרסומות המפוזרות בכל אתר האינטרנט שלך.. עם Weebly Pro, האתר שלך יהיה נקי ממודעות ונראה הרבה יותר מקצועי.

3. סרגל חיפוש שימושי

סרגל החיפוש של Weebly Pro יכול לעזור למבקרים שלך למצוא את המידע שהם מחפשים במהירות ובקלות. דבר נוסף שהוא נהדר בתכונה הזו הוא זה אתה יכול אפילו לשלוט במה שעולה בתוצאות כאשר מבקרים מבצעים חיפוש. אם יש עמוד שתרצה להסתיר, תוכל לסמן את האפשרות “הסתר דף זה ממנועי חיפוש” בלוח הגדרות העמוד..

Weebly Pro - האם שדרוג באמת נחוץ? [עדכון 2020]

4. חנות מקוונת

אם תרצה למכור באופן מקוון אך אין לך הרבה מוצרים שונים, Weebly Pro יכול להיות מושלם עבורך. אתה יכול למכור עד 25 מוצרים באתר שלך. רק זכור שכאשר הלקוח שלך עובר את תהליך הקופה, הם יופנו לדף קופה מאובטח בו weebly.com.

אם אתה מעדיף שהקונים שלך ישארו על הדומיין שלך, תצטרך לשדרג ל- עסקי Weebly. תוכנית זו מאפשרת לך גם למכור מוצרים ללא הגבלה.

עבור כל מכירה שתבצע ב- Weebly Pro, תצטרך לשלם את העמלות הבאות:

 • כיכר: שיעור העסקה 2.9% + 30c
 • צד שלישי (למשל PayPal, Stripe וכו ‘): שיעור העסקה 2.9% + 30c, בתוספת תשלום נוסף של 3% עבור שימוש בצד שלישי

5. תובנות לגבי סטטיסטיקת אתרים

סטטיסטיקת אתרים יכולים להראות לך כמה תנועה האתר שלך מקבל. בתוכנית החינמית אתה מוגבל ל 30 יום של נתוני מבקרים, אך ב- Weebly Pro אין מגבלות.

סטטיסטיקות האתר המתקדמות ב- Weebly Pro לא רק מספרות לך כמה מבקרים באתר שלך זוכה, אלא גם מספקות לך את המידע הבא:

 • העמודים הפופולריים ביותר באתר שלך (אלו עם הצפיות הרבות)
 • מה שאנשים חיפשו כדי להגיע לאתר האינטרנט שלך
 • אילו אתרים חיצוניים הפנו אליך תנועה

6. תמיכה טובה יותר

התוכנית החינמית של Weebly מעניקה לך צ’אט ודוא”ל ותוכנית Pro מכניסה תמיכה טלפונית. השאלות שלך מקבלות עדיפות על פני שאלות ממשתמשי תוכנית חינמית, כך שתוכל לצפות שהבעיות שלך ייפתרו מהר יותר.

7. תוספות מגניבות אחרות ב- Weebly Pro שאולי אינך יודע עליהן

בנוסף לתכונות המפורסמות בתרשימי התמחור באתר האינטרנט של ווייבלי, ישנם יתרונות נוספים לתכנית ה- Pro שקל לפספס. להלן הטובים ביותר:

מצגות יפות

יש לך אפשרויות נוספות לכותרת האתר שלך ב- Weebly Pro. אתה יכול לקבל מצגת שקופיות של תמונות במקום תמונה סטטית יחידה (וזה כל מה שאתה יכול לקבל בתוכנית החינמית). אתה יכול להתאים אישית את מצגת הכותרת שלך ולשלוט במעברים, את העיכוב בין השקופיות, אפשרויות ניווט כגון כפתורים או חיצים וטקסט מקושר בתמונות שלך..

ראוי לציין כי Wix מציעה כותרת מצגת כחלק מהתוכנית החינמית שלה. אם תכונה זו פונה אליך, אך אינך בטוח אם תרוויח באמת מהפיצ’רים האחרים של Weebly Pro, ייתכן שיהיה שווה בודקת את Wix במקום זאת.

וידאו HD

באמצעות Weebly Pro, אתה יכול גם להשתמש באלמנט הווידיאו HD בעורך. זוהי אלטרנטיבה נהדרת להעלאת הסרטונים שלך ב- YouTube לפני הטמעתם באתר שלך. מכיוון ש- Weebly מציעה אחסון בלתי מוגבל ורוחב פס בלתי מוגבל בתוכנית ה- Pro, אינך צריך לדאוג לאזור החלל (כל עוד כל סרטון בגודל של פחות מ- 1 GB).

נגן אודיו

אם יש לך פודקאסט שברצונך להציג באתר האינטרנט שלך, או מוסיקה שתרצה לשתף עם המבקרים שלך, נגן האודיו ב- Weebly Pro מקל על זה ממש. ניתן להעלות רק קבצי MP3, כך שאם השמע שלך הוא בפורמט אחר תצטרך להמיר אותו לראשונה ל- MP3.

יצירת פיייקון

פייקונים (אותם סמלים קטנים שתוכלו לראות ליד שם אתר בכרטיסיות הדפדפן) הם דרך נהדרת להוסיף רמה מקצועית נוספת לאתר שלכם, ועם Weebly Pro תוכלו להוסיף בקלות favicon משלכם. אתה יכול להשתמש בלוגו שלך או במשהו אחר שמייצג את האתר שלך.

יצירת חברות

אם אתה רוצה להתנסות באתר מבוסס חברות או בסוג של “מועדון” בלעדי באתר שלך, Weebly Pro מאפשר לך להוסיף עד 20 חברים. זה כמובן לא מספר עצום, אבל זה מספיק כדי להתנסות בו. כשאתה משתמש בתכונת החברות, באפשרותך להגדיר דפים הניתנים לצפייה רק ​​בפני חברים.

אזור כותרת תחתונה שאתה יכול להתאים אישית

תכונה נוספת של Weebly Pro היא אזור הכותרת התחתונה הניתנת להתאמה אישית. בתוכנית החינמית, אתה מקבל את הכותרת התחתונה בכותרת התחתונה:

Weebly Pro - האם שדרוג באמת נחוץ? [עדכון 2020]

כשאתה משדרג, זה תלוי בך מה שקורה באזור הכותרת התחתונה, ותוכל להיפטר מקישור הכותרת התחתונה של Weebly וקופץ.. אתה יכול להחליף אותו בקישורי המדיה החברתית שלך, בפרטי יצירת קשר או במידע קצר אודות “אודותינו”. פשוט להיפטר ממיתוג הכותרת התחתונה של Weebly באופן מיידי גורם לאתר שלך להיראות מקצועי יותר.

הגנת סיסמא לדפים שלך

רוצה לשמור על חלק מהדפים שלך פרטיים, או שיהיו זמינים רק לאנשים מסוימים? באמצעות Weebly Pro, אתה יכול להגן בקלות על הדפים שלך באמצעות סיסמה. לדוגמה, אם מישהו נרשם לרשימת התפוצה שלך, הוא יכול לקבל דוא”ל עם סיסמה לדף שיש בו תוכן בלעדי או לחינם חינם שניתן להוריד..

חיסרון אחד עם הגנת הסיסמה ב- Weebly Pro, עם זאת, הוא שאתה יכול להגדיר סיסמה אחת בלבד. המשמעות היא שלמרות שיכולים להיות לך הרבה דפים מוגנים באמצעות סיסמה, לכל הדפים תהיה אותה סיסמה. אין דרך להגדיר סיסמאות בודדות לדפים שונים, למרבה הצער.

זו לא בעיה עצומה, אבל זה אומר שברגע שמישהו יש את הסיסמה, הוא יכול לגשת לכל התוכן המוגן באמצעות סיסמה באתר שלך, ומקשה על הצעת תוכן בלעדי לקבוצות שונות של אנשים.

Weebly Pro - האם שדרוג באמת נחוץ? [עדכון 2020]

ענייני ערך – האם זה שווה ערך לפרובי?

בהשוואה למחירים של תוכניות אחרות לבניית אתרים עם תכונות דומות, התמחור של Weebly Pro הוא בערך הממוצע. מבחינת ערך, יש גם פוזיטיביות וגם שליליות.

מקצוענים
 • אחסון בלתי מוגבל ורוחב פס בלתי מוגבל.
 • זו סיבה נהדרת לשדרג, ולגבי המחיר שאתה משלם, זה באמת ערך טוב באמת.
 • אתר ללא מודעות ותחום מותאם אישית.
 • אם אתה משתמש באתר האינטרנט שלך של Weebly לעסקים, כדאי לשדרג לתכנית ה- Pro רק בגלל העובדה שאתר האינטרנט שלך ייראה באופן מקצועי יותר. בעל דומיין מותאם אישית ואיבוד המותג Weebly הם חיוניים אם ברצונך ליצור את הרושם הטוב ביותר.

חסרונות

 • תכונות בסיסיות של מסחר אלקטרוני.
 • אמנם אתה יכול להקים את החנות המקוונת שלך בתוכנית Pro, אך האפשרויות שלך מוגבלות מבחינת מספר המוצרים שאתה יכול לרשום, ואתה משלם עמלות רבות יותר ממה שהיית עושה בתכנית העסקית. אם אתה רציני למכור באופן מקוון, מוטב שתבחר את התוכנית העסקית.
 • אורך התכנית.
 • כדי להשיג את המחירים הזולים ביותר (הטובים ביותר) עבור Weebly Pro, עליכם להירשם לתכנית לטווח ארוך. זה לא נדיר, אבל זה אומר שאתה צריך להיות בטוח ש- Weebly Pro מתאים לך לפני שתתחייב לתכנית של שנה או שנתיים. תשלום חודשי יעלה לך בסביבות 35% יותר מתוכנית שנתית. עליך להיות מודע לכך שאתה מקבל שם תחום בחינם רק אם אתה נרשם לפחות לשנה.

Weebly Pro היא דרך זולה למדי לגרום לאתר שלך להיראות מקצועי. כדי להציב את המחיר החודשי בפרספקטיבה, עלות חודש Weebly Pro דומה למחיר של שלוש כוסות קפה פרימיום מבית הקפה המועדף עליכם..

עם זאת, חשוב לזכור שזו לא בהכרח האופציה הזולה ביותר שקיימת, וחלק מהתכונות שאתה משלם עבורן כלולות בחינם אצל בוני אתרים אחרים (למשל, תכונת הכותרת החופשית של Wix, כפי שדיברנו קודם)..

בחינת האלטרנטיבות

בין אם אתם חושבים ש- Weebly Pro היא התוכנית האידיאלית עבורכם, אולי כדאי יהיה לבחון אפשרויות אחרות.

תוכנית עסקית

כאמור, Weebly Pro אינה האפשרות הטובה ביותר למכירה ברשת. אם אתה רוצה להשיק חנות עם יותר מ 25 מוצרים, תצטרך לשדרג ל- Weebly Business.

עם Weebly Business אתה מקבל את כל מה שנכלל ב- Weebly Pro, עם תכונות מסחר אלקטרוני נוספות שיכולים לעזור לך להפוך את החנות המקוונת שלך להצלחה גדולה:

 • מוצרים ללא הגבלה
 • עמלות נוספות של 0% עבור אמצעי תשלום של צד שלישי
 • תגי מוצר
 • אפשרות מוצר
 • ניהול מלאי
 • מחשבון מס
 • קודי קופון
 • כרטיסי ברכה
 • ביקורות על מוצרים
 • מחשבון משלוח
 • מחולל תוויות משלוח
 • התראות קופצות
 • מודעות פייסבוק משולבות
 • סטטיסטיקות מתקדמות למסחר אלקטרוני

התוכנית העסקית של Weebly היא יותר מפי שניים ממחיר תוכנית ה- Pro, כך שאם אתה זקוק לכל התכונות הללו, זה לא יהיה משתלם. ודא שאתה זקוק לחלוטין לתכונות המסחר האלקטרוני המתקדמות לפני שתתחייב.

אתה כן מקבל ערבות 30 יום הכסף בחזרה עם כל התוכניות בתשלום של Weebly, כך שאם אתה מגלה ש- Weebly Business אינו מתאים לך, אתה יכול לקבל החזר.

התוכנית החינמית של Wix

היריבה הגדולה ביותר של Weebly, וויקס, כולל כמה תכונות כחלק מהתכנית החינמית שלה הזמינות רק בתוכנית Pro של Weebly. Wix לא רק נותן לך את תכונת מחוון הכותרות בחינם, אלא גם מאפשר לך להתאים אישית את עיצוב הכותרת התחתונה, להוסיף פרטי מדיה חברתית, פרטי קשר וטפסים למנויים, למשל.

ל- Wix אפשרויות נוספות להתאמה אישית – זו אחת הסיבות שהיא מקבלת ביקורות משתמשים מעולות. אתה מקבל שליטה מלאה על מיקום כל רכיב בדף שלך, ויש מגוון רחב יותר של אלמנטים שאתה יכול להוסיף לדפים שלך..

אם אתה שוקל לשדרג ל- Weebly Pro לקבלת אפשרויות התאמה אישית נוספות, ייתכן שתרצה לשקול את Wix במקום זאת.

האם יהיו עלויות נוספות?

עם התוכניות המשולמות של Weebly, יהיו מצבים שבהם אתה עומד לחייב עלויות נוספות – לדוגמה, אם אתה רוצה להשתמש בערכת נושא פרמיום (שתוכל לקנות מגורמים שלישיים כמו Webfire Themes), או אם אתה רוצה שמפתח יפתח לבנות נושא מותאם אישית עבורך.

בשוק האפליקציות טונות של אפליקציות בחינם, אך יש גם המון אפשרויות בתשלום. מכיוון שחלק מאלו הם אפליקציות של צד שלישי, יש להם עלויות נפרדות. אולי תרצה גם לבדוק כמה מהאפליקציות של Weebly שיש בהן תוכניות פרימיום.

עלות “נסתרת” נוספת שתרצה לקחת בחשבון היא המחיר שתשלם אם תבחר לשלם מדי חודש במקום לשלם מראש על שנה או שנתיים של Weebly Pro. המחירים החודשיים יקרים ב -35% מהתוכנית השנתית, ו -50% יקר יותר מהתוכנית לשנתיים.

אם תחליט לשלם חודשי ולא שנתי, תצטרך גם לשלם עבור שם הדומיין שלך, שעולה בערך $ 15 אם אתה קונה אותו מ- Weebly.

האם Weebly Pro מתאים לך?

האם אתה באמת צריך לשדרג ל- Weebly Pro?

להלן כמה תרחישים שיש לקחת בחשבון:

 • אם יש לך אתר או בלוג אישי, שדרוג ל- Weebly Pro כנראה לא יהיה חסכוני. אם אתה מחפש בעיקר תכונות כמו כותרת מצגת או כותרת תחתונה בהתאמה אישית, אולי תרצה נסה את Wix במקום.
 • אם ברצונך לבנות עוקבים גדולים יותר לבלוג ה- Weebly שלך, לבסס את עצמך כמשפיע או כאלוף כגורם, אתה תפיק תועלת מזה שיש שם דומיין מותאם אישית משלך והסרת מודעות Weebly.. Weebly Pro היא בחירה טובה עבורכם.
 • אם אתה משתמש ב- Weebly עבור אתר העסק שלך וזה עסק מבוסס שירות (להבדיל מחנות מקוונת גדולה), אתה זקוק למקצועיות ש- Weebly Pro מעניק לך. שדרג ל- Weebly Pro!
 • אם אתה מנהל עסק מקוון ומוכר יותר מ- 25 מוצרים, Weebly Pro לא מתכוון לספק לך את תכונות המסחר האלקטרוני הדרושות לך בכדי להפוך את החנות המקוונת שלך להצלחה.. שקול את התוכנית העסקית של Weebly.

זכור, אם אתה מגלה ש- Weebly Pro אינו מתאים לך, אתה יכול להשתמש ב- ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

אם אתה רוצה ללמוד יותר על Weebly, עיין בביקורת המומחים שלנו. אבל אם אתה מוכן לקחת את האתר שלך לשלב הבא, לחץ על הכפתור למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map